Other News

on August 22, 2017 at 11:19 pm / in Kuriozitete

Ja çfarë femre jeni sipas muajit tuaj të lindjes

Në bazë të muajit kur keni lindur ju mund të mësoni disa tipare për karakterin tuaj femëror. Janar Femrat e lindura në muajin janar janë shumë ambicioze, por më tepër serioze dhe konservatore. Femrat e lindura në këtë muaj priren të jenë shumë kritike, si dhe nuk duan të flasin për ndjenjat e tyre. Ato lejojnë tu afrohen vetëm njerëzve […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 11:15 pm / in Kuriozitete

Rrëfehet 30 vjeçari: Jetoj në shtëpinë e shokut dhe bëj seks me gruan e tij, por…

Një djalë 30 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se bën seks me gruan e shokut të tij më të ngushtë, në shtëpinë e të cilit dhe jeton Djali thotë se ajo e do seksin me të por që i duket vetëm argëtim, ndërsa që ky është dashuruar në të por nuk di çfarë bëjë. Rrëfimi i tij i plotë: […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 9:40 pm / in Kuriozitete

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9 të shtatzënisë, kur ra koma. Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4 muaj sepse ajo duhet të sillte në jetë fëmijën e saj. Por pas katër muajsh ka ndodhur një mrekulli sepse kanë ardhur në jetë 2 […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 9:33 pm / in Kuriozitete

Mashtroi adoleshentet dhe filmoi aktet seksuale, 23-vjeçarja bën gafën e jetës që i kushtoi rëndë (Foto)

Një 23-vjeçare ka mashtruar dy vajza adoleshente me të cilat fliste në rrjetet sociale, duke u shtirur se ishte mashkull dhe duke i bërë ato të kryenin akte seksuale në ‘Face Time’ që t’i shihte ajo. Por nuk ka zgjatur shumë dhe mashtrimi i Emily Timms është zbuluar, duke përfunduar çështja në gjykatë. Dy të miturat, 16 dhe 17 vjeçe […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 9:31 pm / in Aktuale

E pabesueshme: Nëna lejon që 1800 meshkuj ti përdhunojnë vajzën. Aryeja ju çmend

U përdhunua nga 1800 meshkuj për një sekt satanik. Amerikania Annabelle Forest tregon eksperiencën e tmerrshme që ka kaluar, e detyruar nga nëna dhe nga kreu i sektit. Qysh në moshën 11 vjeçare vajaza u përdhunua dhe u detyrua të prostituojë për sektin satanik. Colin Batley, kreu i sektit dhe nëna Jacqueline Marlengo, u dënuan me 12 vjet burg, për […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 9:28 pm / in Aktuale

Historia rrënqethëse/ Burri qëllon me armë gruan dhe më pas vret djalin (FOTO)

Një grua tregon se si është qëlluar 5 herë me armë nga bashkëshorti i saj, i cili më pas qëlloi edhe djalin e tyre dhe u mburr për të gjithë këtë në Facebook. KeKe Valentine, 39 vjeç, nga Karolina e Veriut, tha se i detyrohet për jetën djalit të saj të guximshëm, Earl Junior, 15 vjeç, i cili doli para […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 9:26 pm / in Aktuale

Shqiptari shpik vaksinën kundër kancerit, nuk i mban dot emocionet…

Profesor Shuajp Kraja është shpikësi i parë shqiptar që gëzon të drejtën mbi patentën evropiane për vaksinën kundër kancerit. E konsideruar si një shpikje inovative në fushën e mjekësisë, lëshimi i kësaj patente nga Organizata Europiane e Patentave (EPO), i hap rrugën procedurave për marrjen e autorizimit të prodhimit nga Bashkimi Europian. Në kuadër të studimit pilot me pacientë vullnetarë, […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 8:38 pm / in Kuriozitete

E habitshme! Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse nuk kryeni marrëdhënie për një javë, më e keqja ndodh pas 10 ditësh

Marrëdhëniet intime janë jetësore ndaj nëse jeni nga ata persona që e lini veten për një periudhë kohe pa kryer marëdhënie, kini kujdes. Kjo ka pasoja fizike me kalimin e kohës dhe shumica prej tyre janë negative. Ato sjellin përfitime të ndryshme për shëndetin tuaj ndaj nëse keni pasur marrëdhënie seksuale dhe aktualisht nuk keni, ka shumë gjasa të vuani […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 3:20 pm / in Kuriozitete

Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin, burri i bën atë që s’ia priste mendja kurrë..(VIDEO)

Një burrë ka kapur bashkëshorten e tij duke e tradhtuar. Ai i ka vënë asaj një kamer të fshehtë dhe e ka përgjuar, pasi nuk ishte tërësisht i bindur për mungesën e besnikërisë nga ana e saj. Ai thotë se e shoqja nuk e puthte më, nuk kryenin më bashkë marrëdhënie seksuale, e madje as nuk gatuante më në shtëpi […]

Read more ›
on August 22, 2017 at 3:18 pm / in Aktuale

Preket gazetari italian: Ja si nuk u raportua vrasja e kësaj gruaje muslimane në terrorin e Barcelonës

Si në çdo sulm terrorist, edhe në këtë të fundit në Barcelonë, ka prej atyre lajmeve që janë pjesë e ndonjë spekulacioni; por në rastin konkret flitet për një mangësi të qëllimshme në raportim, teksa është fjala për viktimat. Është gazetari Massimo Zucchi ai që ka publikuar një foto të një gruaje muslimane, e cila është vrarë në sulmin terrorist […]

Read more ›