Fun

on March 27, 2017 at 11:36 pm / in Fun

Gjarpri mbret kundër gjarprit me zile – cili triumfon në këtë betejë?! (Video)

Gjarpri me zile konsiderohet si gjarpri më i rrezikshëm. Por, ekziston një lloj gjarpri tjetër të cilit i frikësohen të gjithë gjarprinjtë tjerë dhe e mbizotëron llojin e vet, Gjarpri me zile e humb betejën e vlefshme për jetë kundër gjarprit mbret, Shikoni videon:

Read more ›
on March 27, 2017 at 11:24 pm / in Fun

E pret çdo ditë vëllain që të vijë nga shkolla për ta përqafuar (Video)

Kjo vajzë e vogël mezi pret që të vijë vëllai nga shkolla. Çdo pasdite, ai e pret bashkë me nënën e saj autobusin e shkollës që të ndalet. Dhe ço ditë ajo vrapon tek vëllai që ta përqafojë shumë. Dhe çfarë bën vëllai i saj? Ai i jep gjithashtu përqafime të mëdha dhe sigurohet që fillimisht autobusi të shkojë, duke […]

Read more ›
on March 27, 2017 at 11:15 pm / in Fun

Shkuan për të ndjekur ndeshjen e bejsbollit, por kjo bionde ua hupi koncentrimin (Video)

Mijëra adhurues të bejsbollit që kishin shkuar për të ndjekur ndeshjen mes Filadelphia dhe NewYork-ut, kishin arsye të fortë që të mos përqendrohen shumë në lojë. Arsyeja kryesore ishte një bionde e bukur, e cila pas çdo gjuajte i mblidhte topat nëpër fushë. Ajo nuk ishte edhe aq e zonja në kapjen e topave, por me dukjen, linjat trupore dhe […]

Read more ›
on March 26, 2017 at 10:21 pm / in Fun

Reagimi i pesënjakeve kur babai fryen qirinjtë (Video)

Këto pesënjake kanë reaguar çuditshëm kur babai i tyre ka fryer qirinjtë e ditëlindjes, Së bashku me nënën dhe motrën e madhe, kënduan këngën e ditëlindjes, ndërkaq disa prej vajzave të vogla kërcenin. Në momentin që babai i fryejti qirinjtë, pesënjaket filluan të qanin shumë. Shikoni videon më poshtë.

Read more ›
on March 25, 2017 at 10:22 pm / in Fun

Nëna përkëdhel beben: Ky xhirim ka pushtuar miliona njerëz! (Video)

Bebja nga xhirimi është aq e ëmbël sa që kënaqja e saj me përkëdheljen e nënës ka bërë për vete më shumë se 11 milionë njerëz në Facebook. Çdokush ka nevojë për përqafim të ngrohtë apo së paku për prekja të ngrohët, në mënyrë që më lehtë dhe më bukur të përballet me përditshmërinë jo rrallë të zymtë, Mirëpo, bebet […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 9:59 pm / in Fun

“Jam e martuar”, vajza refuzon djalin, por kur sheh… ,por djali merr policinë në telefon (VIDEO)

Një djalë ka vendosur të kryejë një “eksperiment” që të tregojë se sa materialiste janë femrat në SHBA. Ai eci në këmbë dhe gjeti një vajzë seksi në një park, e cila nuk ia vari. Madje tha se ishte e martuar me një marins, që ta largonte. Mirëpo, ajo ndryshoi mendim kur pa mjetin superluksoz të djalit. Por pas kësaj […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 6:00 pm / in Fun

Pitoni shqyen macen, a e vini re këtë detaj që i ka lënë njerëzit me gojë hapur? (VIDEO)

Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten nëse një gjarpër merr frymë apo jo gjatë kohës kur ha prenë e tij, videoja e mëposhtme do t’jua tregojë përgjigjen. Në të tregohet një piton gjigant teksa ha një mace. Ngjarja ka ndodhur në Nambour të Queenslandës. Gjarpri mban në gojën e tij një pjesë të maces dhe me vështirësi merr frymë. “Pitonët […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 11:13 am / in Fun

Djali ngre vajzën mbi banak në një kërcim erotik por…dështon keq (Video)

Dy të rinj të cilët ishin duke shijuar muzikën e lartë në një klub nate, shihen teksa afron me njëri-tjetrin dhe nisin të kërcejnë. Por djali mendoi ta bënte pak më interesante atmosferën dhe u ngjit mbi banak duke marrë edhe vajzën me vete. Por teksa tentoi të bënte disa lëvizje erotike me të… dështoi keq duke u rrëzuar së […]

Read more ›
on March 23, 2017 at 9:56 pm / in Fun

E pabesueshme: Kartëmonedhen 50 euro e shndërron në 200 (Video)

Ky trik magjik është i pabesueshëm! Në këtë video mund të shihni se si burri i shndërron 50 euro në 200, Edhe pse kjo mbetet vetëm vetëm trik, përsëri është shumë interesante. Per me shume shiko videon:

Read more ›
on March 22, 2017 at 9:55 pm / in Fun

Ja çfarë i bën kjo vajzë Papës, nuk do ta besoni reagimin e tij (Video)

Një vajzë e vogël është kapur nga kamerat duke bërë një gjest, të cilin nuk e ka bërë askush deri tash Papa derisa e përqafonte atë, ajo zgjatë dorën dhe ia heq kapelën. Shikojeni reagimin e tij:

Read more ›