Fun

on July 9, 2015 at 10:37 pm / in Fun

​Çifti i të moshuarve bën plazh nudo në Durrës (Foto)

  Një video po qarkullon në rrjetet sociale ku shfaqet një çift të moshuarish në Plazhin e Durrësit. Një nga të moshuarit, përkatësisht gruaja, shfaqet tërësisht nudo në plazhin publik. Videoja është filmuar nga dy të rinj, por për shkak të fjalorit jo etik që ata përdorin me njëri-­tjetrin dhe pamjeve nudiste nuk po e shfaqim.

Read more ›
on July 9, 2015 at 10:30 pm / in Fun

Borxhi eshte i rend, ja si e paguajn vajzat shqiptare at…

 

Read more ›
on July 9, 2015 at 10:14 pm / in Fun

SKANDAL : Prifti ,,kapet,, duke u puthur me murgeshën (VIDEO)

https://youtu.be/ZFP6Tc3l534

Read more ›
on July 9, 2015 at 2:27 pm / in Fun

Kjo është ajo që ndodh kur ju përzieni qumësht dhe Coca-Cola. Absolutisht e Tmerrshme!

https://youtu.be/aKPoQYevoLs

Read more ›
on July 9, 2015 at 2:23 pm / in Fun

Gomen e vjeter te automobilit, e shendrron ne dicka te magjishme (video)

   

Read more ›
on July 9, 2015 at 12:59 am / in Fun

Ja çfarë mund të realizoni përmes shalqirit (VIDEO)

  Shalqiri është fruti i stinës, përmes tij jo vetëm marrim vlerat e duhura ushqimore, por mund dhe të eksperimentojmë përmes tij. Përmes videos ne do të shikojmë se si përmes shalqirit jo vetëm është bërë i mundur krijimi i një kokteji të shijshëm, por ai është shndërruar në një enë e cila mban lëng.

Read more ›
on July 9, 2015 at 12:25 am / in Fun

7 fjalët më qesharake të gjuhës shqipe (zhargoni popullor)

  1. Varit Ndryshe njihet si saldim. Kohëve të fundit është bërë trend të varitet edhe cigarja. 2. Hujdis Të rregullosh një punë mirë. 3. Opqin Familja e gruas 4. Bahqic Njeri dorë shtrënguar, por zakonisht i ruan gjërat për djalin apo vajzën. 5. Ballana Ajroplani magjik. 6. Kurtalis Kur i ofron ndihmë dikujt. E ke kurtalisur, apo i ke […]

Read more ›
on July 9, 2015 at 12:01 am / in Fun

E detyron t’i puthë këmbët pasi e ngacmoi në rrugë – VIDEO

  Një vajzë adoleëshente në Indi e detyroi një person, që e kishte ngacmuar më parë në rrugë, t’i puthte këmbët. Pasi e dhunoi në një stacion policie, djaloshi i puthi këmbët asaj. “Më ngacmon çdo ditë. Po kur u mbush kupa, vendosa të veproj,” tha vajza.

Read more ›
on July 8, 2015 at 11:47 pm / in Fun

A mund ta besoni… I nxjerrin një mi të ngordhur nga kërthiz (VIDEO)

  Një video e kthyer në hit në internet tregon momentin kur një braziliani i nxjerri një mi të ngordhur nga barku. Një infermiere fut gishtat në kërthizën e tij dhe nxjerr prej aty miun. Disa thonë se videoja mund të jetë false.

Read more ›
on July 8, 2015 at 11:40 pm / in Fun

Ja çfarë i bën burri gruas që ‘e tradhtoi’

  Një burrë në Kinë ka kërkuar falje në një gazetë lokale, pasi kishte rrahur gruan e tij dhe e kishte detyruar të dilte gjysëm e zhveshur në rrugë. Zhang Ni, 37 vjeç, dyshonte se e shoqja e tradhtonte. Për këtë arsye e rrahu dhe e detyroi të dilte në rrugë duke mbajtur në qafë një shenjë ku lexohej: Dua […]

Read more ›