Fun

on February 24, 2017 at 10:32 pm / in Fun

Djali 14 vjeç di të “komunikojë” me gjarpërinjtë (VIDEO)

Ky adoleshent 14 vjeçar e ka të zakonshme që të kapë gjarpërinj dhe t’i largojë ata nga mjediset e banuara. Australiani Oli Wardrope në videon e mëposhtme tregon se si mund të kapet një gjarpër 2 metra i gjatë, i cili ishte fshehur poshtë makinës së tij. Në Australi zvarranikët janë ndër më helmuesit në botë, por kjo nuk është […]

Read more ›
on February 24, 2017 at 10:28 pm / in Fun

Droni filmon tigrat siberianë, ata e ndjekin dhe e kapin (VIDEO)

Televizioni shtetëror kinez ka publikuar pamjet e një ‘gjahu’ krejtësisht të pazakontë; një tufë tigrash siberianë, të cilët po filmoheshin nga një dron në një rezervat natyror në provincën Heilongjiang, duket se nuk u ka pëlqyer mysafiri i paftuar. Felinët gjigantë e kanë ndjekur dhe kanë mundur ta kapin prenë e tyre të rrallë.

Read more ›
on February 23, 2017 at 11:36 pm / in Fun

Pamje shokuese: Vogëlushi rrihet me shkop nga mësuesja, reagimi i tij do t’ju bëjë me lot (VIDEO)

Një zënkë me shokun e tij të klasës dhe disa mungesa në shkollë i kanë kushtuar shtrenjtë një fëmije, pasi është ndëshkuar rëndë nga mësuesja e tij. Në pamjet që mund t’i shihni edhe në videon e postuar më poshtë shihet teksa mësuesja e një shkolle në SHBA, godet fëmijën me shkop druri. Ai u çua në zyrën e drejtoreshës […]

Read more ›
on February 23, 2017 at 11:31 pm / in Fun

Burgoset pasi rrah kangurin për vdekje (VIDEO)

Dy burra janë burgosur në Australi pasi policia ka zbuluar një video, ku shihet njëri nga ta duke e rrahur kangurin për vdekje, Vance Jarvis ka rrahur kangurin për vdekje me një shkop të metaltë, nxitur nga shoku i tij, Craig House. Policia ka gjetur një video ku shihen ata duke e rrahur kangurin në Burbury të Australisë e duke […]

Read more ›
on February 23, 2017 at 11:28 pm / in Fun

Ja shqiptarët që bëjnë seks në mes të rrugës. Rastet skandaloze (Video+16)

Disa studimet për seksin tregojnë se shqiptarët e bëjnë përditë. Kjo mbase justifikon faktin se disa shqiptarë e bëjnë seksin ku të munden, në mes të rrugës, poshtë pallatit apo në lokale. Në këto video që do shikoni më poshtë kujtojmë disa raste te meparshme ku shqiptarët nuk kanë duruar sa të gjejnë një dhomë hoteli por e kanë bërë […]

Read more ›
on February 23, 2017 at 10:58 pm / in Fun

Vajza incizon babin duke kënduar në veturë, videoja merr miliona shikime

Çdo ditë shohim video frymëzuese dhe të pabesueshme, por kjo video e një vajze dhe babait të saj padyshim se është diçka që nuk e keni parë. Këtë herë, ne gjetëm një video të një babai dhe vajze të tij duke udhëtuar së bashku me veturë, përderisa babai fillon të këndojë. Vajza e re e incizoi babin e saj duke […]

Read more ›
on February 23, 2017 at 1:10 am / in Fun

Familjarët menduan se ata do të fejohen, mirëpo u befasuan kur kuptuan se… (Video)

Reksina dhe Karli janë çifti i cili kanë bashkëjetuar për një kohë. Ata vendosën që t’i befasojnë familjarët e tyre, në mënyrë krejt të veçantë. Marrëveshja e tyre ishte që Karli t’i propozonte asaj martesë, në fermën e saj, dhe ajo të sillet kinse nuk di asgjë. Kështu, familjarët ishin mbledhur bashkë dhe po prisnin ardhjen e tyre, Ishte moment […]

Read more ›
on February 23, 2017 at 12:25 am / in Fun

E pyet “a je në cikël menstrual?” – ja reagimi i saj (Video)

Një çikliste i është hakmarrë keq një ngacmuesi me furgon, i cili e kishte bezdisur atë në rrugë. Incidenti ndodhi në qendër të Londrës dhe u kap në kamerë nga një motorist që po iu shkonte nga pas atyre, Teksa të tri automjetet ndalen në semaforin e kuq, burri nga furgoni dëgjohet duke e pyetur: “Në rregull, e do numrin […]

Read more ›
on February 23, 2017 at 12:22 am / in Fun

Reagimi i Melanias kur Trump ia prek krahun, nxit spekulime se ajo po qëndron e martuar pa dëshirë (Video)

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë shpërthyer serish kundrejt presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, për shkak të një reagimi të Melania Trump, kur çifti ishte para publikut. Zonja e Parë e ka shoqëruar burrin e saj gjatë fundjavës në Florida, ku ka mbajtur edhe një fjalim. Ish-modelja e prezantoi Trumpin para publikut, mirëpo kamerat e kanë kapur reagimin e çuditshëm të […]

Read more ›
on February 23, 2017 at 12:20 am / in Fun

I pastrehu përloti jurinë me zërin e tij! Çmendet publiku! (Video)

E çmendi jurinë me zërin e tij. Por kur e kuptuan se ishte i pastrehë, u shokuan te gjithë…

Read more ›