Fun

on January 15, 2017 at 11:44 pm / in Fun

VIDEO +18/ Çifti niset për drekë në resortin lukzos…përfundojnë me seks në parkim

Kamerat e sigurisë së një resorti luksoz në periferi të Tiranës kanë kapur një fakt mjaft qesharak. Një çift të rinjsh ka drekuar aty dhe pasi kanë mbaruar së ngrëni pjatat e shtrenjta kanë dalë në parkimin e lokalit. Aty djali dhe vajza futen në pjesën e pasme të automjetit dhe fillojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale. Rojet e sigurisë që […]

Read more ›
on January 15, 2017 at 11:41 pm / in Fun

Grabitje në Athinë, shqiptari përpiqet ta ndalë (VIDEO)

Një shtetas shqiptar, për pak sa nuk ka humbur jetën gjatë një vjedhjeje spektakolare me armë, në një minimarket në qendër të kryeqytetit grek. Në pamjet ekskluzive që ka siguruar elevizioni shtetëror nga kamera e sigurisë, duket qartë momenti kur tre persona me maska, hyjnë në minimarket dhe me kërcënimin e armëve, shtyjnë klientët e paktë që ndodhen brenda në […]

Read more ›
on January 15, 2017 at 11:33 pm / in Fun

Përleshja e turpshme e dy prindërve në një ndeshje futbolli të të rinjve (VIDEO)

Pamje aspak të hijshme janë parë në një ndeshje të të rinjve në Spanjë, ku dy prindër, fëmijët e të cilëve ishin kundërshtar në fushë, kanë shkëmbyer grushte e shqelma mes vete.

Read more ›
on January 15, 2017 at 12:12 am / in Fun

I tërbuar me taksat, 300 mijë monedha si protestë (VIDEO)

“Në këtë botë asgjë nuk është e sigurtë, përveç vdekjes dhe taksave”. Kështu deklaronte në shekullin e 18-të Benjamin Franklin dhe nëse vdekjes nuk mund t’i protestosh, ndaj taksave të paktën mund të bësh. E tillë ishte gjetja e një biznesmeni amerikan, i acaruar jo pak me Departamentin e Mjeteve Motorike. Nick Stafford nga Virxhinia humbi betejën ligjore me këtë […]

Read more ›
on January 15, 2017 at 12:09 am / in Fun

Femra e “pushtuar” del nudo dhe vjedh makinën e policisë (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Arizona të SHBA-së. Një vazjë e quajtur Lisa Luna ka dalë nudo në rrugë dhe ka vjedhur një makinë policie, duke i dhënë me një shpejtësi të lartë. Kur është ndaluar ajo thotë se nuk mban mend asgjë nga ato që bëri. Familja thotë se ajo ka qenë e pushtuar nga shpirtrat e […]

Read more ›
on January 14, 2017 at 11:31 pm / in Fun

Vajza seksi e kënaq të moshuarin me puthje (VIDEO +16)

Ky i moshuar mund të ketë kaluar një prej ditëve më të mira të jetës së tij. Ai ishte në një festë kur një vajzë para tij u pengua dhe për pak u përplas në tokë.I moshuari e ndihmoi duke e ngritur vajzën gjysëm të zhveshur. Dhe shpërblimi për të moshuarin ishte më i madh nga sa ai priste. Mjafton […]

Read more ›
on January 14, 2017 at 11:30 pm / in Fun

I moshuari futet papritur në parukerinë e femrave në Vlorë dhe bën gjëmën (VIDEO)

Në qytetet e Shqipërisë përballesh me hajdutë të ndryshëm që të sulmojnë sapo kthen shpinën. Një rast tipik ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme, por sigurisht rasti i mëposhtëm e ka një te veçantë, hajduti nuk është as fëmijë, as i ri, por një gjysh i veshur si zotëri. Siç e shikoni nga video e publikuar nga JOQ, gjyshi […]

Read more ›
on January 14, 2017 at 11:28 pm / in Fun

E tradhton e dashura, e hedh në kontejner (Video)

Një mashkull rus nuk e ka përmbajtur dot veten kur mësoi se e tradhtonte e dashura. Ai e ka marrë dhe e ka hedhur në koshin e plehrave. Nuk dihet saktë qyteti ku ka ndodhur ngjarja, por hakmarrja e mashkullit rus ka qenë vërtetë poshtëruese.

Read more ›
on January 14, 2017 at 11:25 pm / in Fun

Shqiptari filmon tmerrin që pa me sytë e tij: Tani qesh…por mund të kishte vdekur

Një i ri shqiptar, i cili jeton dhe punon në Greqi, ka filmuar momentin që gati sa nuk i mori jetën. Djali që mban në dorë telefonin dhe incizon videon është shqiptar, edhe pse flet greqisht me kolegun e tij. Kjo video nuk u bë me mendimin për të përfunduar tek JOQ, por situata e krijuar e bëri të veçantë. […]

Read more ›
on January 13, 2017 at 11:34 pm / in Fun

Babai vendos kamera ne shtepi / Vajza e vogel ankohet se dicka e tmerrshme po ndodh! E pabesueshme cfare kapen kamerat!

Read more ›