Fun

on January 13, 2017 at 11:20 pm / in Fun

Ky është propozimi për martesë më i bukur nga një mashkull shqiptar (VIDEO)

Në këtë periudhë kur temperaturat janë shumë të ulëta, përveç acarit e ngrirjes, sigurisht gjëja më e bukur janë skitë nëpër borë, prandaj shumë njerëz zgjedhin që pushimet dimërore t’i kalojnë në resorte skish. Por Sonilës, vajzës së videos së mëposhtme kurrë nuk do t’ia merrte mendja një dalje për ski me miqtë dhe të dashurin e saj do të […]

Read more ›
on January 13, 2017 at 11:18 pm / in Fun

Shikoni çfarë i bën rrufeja këtij kamioni (Video)

Shpesh ne ndihemi të sigurt në makinat tona duke thënë që ato janë të sigurta nga rrufeja Por, kjo video e dëshmon të kundërtën. Pamjet janë xhiruar nga një kalimtar i rastit me telefon ku reshjet e shiut ishin shumë të mëdha. Papritur rrufeja ka goditur kamionin afër makinës duke e prerë pothuajse në mes. Për më shumë shikojeni videon:

Read more ›
on January 13, 2017 at 11:16 pm / in Fun

Momentet kur baresha sulmohet nga delet e kopesë (VIDEO)

Në këtë video të filmuar në Gjermani, shfaqet një moment kaotik kur një tufë delesh frikësohen nga makina në rrugë, duke rrëzuar në vrapim e sipër bareshën e tyre.Siç duket edhe nga pamjet sapo makina i afrohet kopesë, të gjitha delet kthehen pas duke ia mbathur me shpejtësi. Në ecje e sipër njëra prej tyre godet me kokë në pjesën […]

Read more ›
on January 13, 2017 at 11:11 pm / in Fun

Shqiptarja ndihmon të pastrehun, por çfarë i bën ai të fut frikën! (Video)

Ditën e sotme mediat e huaja kishin trajtuar një histori të bukur me një çift që kishin ndihmuar një të pastrehë, pasi ky i fundit u dha atyre ndihmën e tij. Duke marrë shkak nga kjo histori, një shqiptare që jeton në Francë ka treguar rastin e saj me një të pastrehë. Ajo e shikonte çdo ditë që rrinte tek […]

Read more ›
on January 13, 2017 at 11:09 pm / in Fun

Kthehet nga palestra…Djali në Tiranë e pëson keq nga një goditje me top bore (VIDEO)

Dëbora që ra në Tiranë pak ditë më parë, përveç bukurisë dhe gëzimit që solli në mendjet dhe shpirtin e shumë njerëzve, u shoqërua edhe me disa episode të pakëndshme. Njëri nga këto ishte edhe ky që po ju sjellim në vijim. Një djalë po kthehej në këmbë në shtëpi në Tiranë pas stërvitjes në palester kur befas goditet me […]

Read more ›
on January 13, 2017 at 11:01 pm / in Fun

Telashe me policen, striptizëm me uniformën e punës (VIDEO +16)

Një oficere policie në Rusi është pezulluar dhe rrezikon të humbasë punën pas kësaj videoje. Oficerja e quajtur Dinara shihet teksa bën një kërcim erotik me uniformën e punës. Ajo nis të kërcejë dhe dalëngadalë i heq të gjitha. Por shefat e saj nuk kanë reaguar aspak mirë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin rus Ufa.

Read more ›
on January 13, 2017 at 10:59 pm / in Fun

Çmenduritë në dëborë s’paskan fund, ja çfarë bëjnë këto femra greke (VIDEO)

Bashkë me dëborën dhe të ftohtin kemi parë edhe çmenduri nga më të ndryshmet. E si mund t’i thuash tjetër veprimit të këtyre dy vajzave, të cilat dalin në oborrin e mbuluar nga dëbora të veshur me bikini. Por jo vetëm kaq. Pasi lënë kremrat në tavolinë dhe peshqirët, vajzat bëhen gati për zhytje. Njëra pas tjetrës, hidhen në dëborë […]

Read more ›
on January 13, 2017 at 10:57 pm / in Fun

Nuk dini si t’i vendosni zinxhirët makinës? Kjo video do t’ju ndihmojë shumë (VIDEO)

Bora dhe akulli janë një ndër shkaktarët kryesorë të aksidenteve që ndodhin në dimër. Ndaj dhe është e këshillueshme që të përdoren zinxhirët në akset ku dëbora ka shtruar, por një pjesë e mirë e shoferëve nuk dinë se si t’i vendosin. Për këtë mund t’ju ndihmojë kjo video, e cila tregon me detaje nxjerrjen e zinxhirëve nga kutia dhe […]

Read more ›
on January 12, 2017 at 11:11 pm / in Fun

Historia e rrallë e 100-vjeçares nga Fushë-Mamurrasi, pa bërë asnjë gjilpërë (VIDEO)

Një ditë më parë ka festuar 100 vjetorin por nuk ka bërë asnjë herë gjilpërë dhe nuk është prekur nga gripi. Kjo është historia mbresëlënëse e Bardha Lleshjat e clia edhe pse në këtë moshë akoma vazhdon të merret me ndonjë punë të lehtë dhe ti bashkohet jetës shoqërore.

Read more ›
on January 12, 2017 at 11:09 pm / in Fun

Për pesë minuta, në të njejtin vend rrëshqasin mbi 15 nxënës (Video)

Një video qesharake është lansuar në internet, dhe ka të bëjë me rrëshqitjen në akull….të nxënësve. Si duket akulli i ka zënë të papërgatitur sa duhet nxënësit, Një video amatore është xhiruar nga një vozitës në makinë, dhe e çuditshmja njëkohësisht qesharakja është se për pesë minuta vazhdimisht nxënësit janë rrëzuar. Disa prej tyre në grupe, disa duke kaluar dhe […]

Read more ›