Kuriozitete

on February 22, 2017 at 11:58 pm / in Kuriozitete

Shqiptari gjen videon e çiftit duke kryer marrëdhënie, nuk do ta besoni se çfarë bën

Ata kishin vendosur të filmonin veten e tyre teksa bënin seks në shtëpi. Burrë e grua, protagonistë të një videoje erotike. Imazhet i kishin ruajtur në një USB. Por, ndodhi që kur u transferua me shtëpi, gruaja harroi USB-në në banesën e vjetër, të cilën e gjeti qiramarrësi i ri, një shqiptari, i cili e përdori si armë shantazhi. Ngjarja […]

Read more ›
on February 22, 2017 at 11:57 pm / in Kuriozitete

Histori / Rrëfehet studentja shqiptare: Ja si më …. dashnori im në Angli

Ishte vjeshtë, një mbrëmje shtatori. Elma, një studente shqiptare psikologjie, qejflie, mendjehapur, simpatike dhe e etur për aventura, kishte dalë shëtitje në parkun qendror të Londrës “Hyde park” (Hajd park), me dashnorin e saj anglez Xhimin, një djalë bjond, me flokë të gjata, i fuqishëm, me shumë tatuazhe dhe admirues e praktikues i ca sporteve ekstreme. Pasi bënë xhiro nëpër […]

Read more ›
on February 22, 2017 at 11:56 pm / in Kuriozitete

Tallet keq me shokun e ngushtë, shtiret kinse po bën seks me motrën e tij (Foto/Video)

oel Morris i njohur me nofkën JMX, nuk ka hezituar të publikoj videon në të cilën është tallur me shokun e tij të ngushtë,Telegrafi. Në fillim të videos, 18-vjeçari e shpjegon në detaje se si do të shtiret kinse është duke bërë seks me motrën e mikut të ngushtë Max Plays. Viktima e kamerës së fshehur fillimisht pranon një mesazh, […]

Read more ›
on February 22, 2017 at 10:33 am / in Kuriozitete

Mjekët në shok: Zbulohet kura për arteriet e bllokuara, gurët në veshka, kolesterolin e lartë…

Qëllimi kryesor i këtij eliksiri gjerman është trajtimi dhe parandalimi i bllokimit të arterieve. Por përveç kësaj kjo kurë trajton edhe kolesterolin e lartë, infeksionet dhe ftohjen, pastron mëlçinë dhe rrit sistemin imunitar. Kjo kurë natyrale ka vetëm nga 4 përbërës: 4 thelpinj hudhre të mëdha 4 limonë të paqëruar nga lëkura 2 copa rrënjë xhenxhefili 2 litra ujë Përgatitja: […]

Read more ›
on February 21, 2017 at 10:31 pm / in Kuriozitete

Babai i jep një këshillë djalit për natën e parë të martesës, ai e ve në praktikë, por reagimi i gruas do t’ju befasojë

Një këshillë e vyer vjen nga një baba për djalin e tij në natën e parë të martesës. Djali ia dëgjoi fjalën, e vuri në praktikë këshillën. Teksa janë duke pirë një gotë verë babai i thotë djalit të tij Mike: “Biri im, më lejo të jap disa këshilla. Natën e parë të martesës, kur nëna jote dhe unë ishim […]

Read more ›
on February 21, 2017 at 10:30 pm / in Kuriozitete

VIDEO/ I dashuri flinte, ja veprimi i çmendur që bën kjo vajzë

I dashuri i saj po flinte, ndërsa ajo ka menduar që të bëjë një ‘çmenduri’. Ajo ka marrë 8,000 shakshka dhe i ka lidhur bashkë, duke i vendosur përreth të dashurit të saj që ishte duke fjetur. Më pas ka ndezur fitilin shkaktuar kështu krisma e shumë tym. I dashuri i saj zgjohet nga gjumi, por nuk bëhet nervoz, e […]

Read more ›
on February 21, 2017 at 10:29 pm / in Kuriozitete

“Seksi i tërbuar me gra të panumërta më shkatërroi jetën, tani e dashura do të…”

Një burrë 26-vjeçar ka rrëfyer së fundmi për “The Sun”, problemin e tij në shtrat me femrat. Ai ka treguar se deri tani ka humbur dy femra nga jeta e tij për shkak të “performancës” së dobët në krevat me to, dhe se frikësohet se edhe lidhja e tanishme do t’i përfundojë për të njëjtin problem. Rrëfimi Kam pasur marrëdhënie […]

Read more ›
on February 21, 2017 at 10:28 pm / in Kuriozitete

VIDEO/ Çmenduri! Çifti rrezikon jetën duke bërë seks mbi …

Në video, duket momenti i pakonte kur një çift gjysmë lakuriq është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale mbi një motor në lëvizje. Policia ka nisur një hetim pas publikimit të videos, e cila raportohet se është filmuar së fundmi në qytetin e Encarnacion-it, në juglindje të Paraguait, raportojnë mediat lokale. Pamjet u filmuan nga një tjetër drejtues në lëvizje me […]

Read more ›
on February 21, 2017 at 10:28 pm / in Kuriozitete

Rrëfime mëkatarësh /Ja çfarë ndiem kur e humbëm virgjërinë

Në kohërat e hershme, seksi ishte konsideruar si diçka e pakënaqshme dhe e turpshme, si dhe vetëm mendimi për seks e kishte rritur nivelin e shqetësimit te të dy gjinitë. Sot, të rinjtë të cilët nuk e kanë humbur ende virgjërinë, e dinë se nuk ka asgjë për t’u frikësuar. Një studim i kryer nga Universiteti shtetëror Illinois, ishte studimi […]

Read more ›
on February 21, 2017 at 12:34 am / in Kuriozitete

E dashur motër që nuk jeton më…rrëfim rrënqethës…..

Do isha me ty sot, duke pirë një kafe e duke trazuar një lugë sheqer në të, me etjen e madhe për të treguar se si po më shkojnë gjërat e se si jeta ime nuk ecën në shina treni, por e ndërton rrugën e saj vetvetiu, duke menduar se ku do ta kalonim fundjavën të dyja, nën një çati […]

Read more ›