Kuriozitete

on March 27, 2017 at 10:09 pm / in Kuriozitete

Histori : Rrëfehet shqiptari

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. I mbaj në mënd fjalët e pleqve kur thoshin: “Vera njëherë vjen kah dera”. Vërtetë u binda para një dekade, se çka të sillet rreth hundës njëherë, vështirë është të përsëritet. Fati im […]

Read more ›
on March 27, 2017 at 10:09 pm / in Kuriozitete

Profesoresha Verë kapet duke bërë seks me nxënësin e saj brenda fakultetit (Video)

Një profesoreshë në Amerikë është shpallur në kërkim nga policia amerikane pasi ka mbetur shtatzënë nga një nxënës i saj 13-vjeçar. Alexandria Vera 24 vjeçare nga Texas, akuzohet për abuzim të vazhdueshëm seksual ndaj një fëmije. Daily Mail raporton se mësuesja e gjuhës angleze në shkollën “Stovall”, ka pranuar se ka pasur marrëdhënie seksuale me një nga nxënësit e saj […]

Read more ›
on March 27, 2017 at 10:08 pm / in Kuriozitete

Rrëfehet shqiptarja: Kam 10 vjet që bëj seks me kushëririn, kam një djalë 4 vjeçar

Rrëfimi i kësaj vajze do t’ju shokojë. Një e re nga Shqipëria ka rrëfyer se bën seks me kusheririn e saj dhe me të e ka një djalë 4 vjec. Ky është rrefimi I saj: Përshëndetje jam një vajzë nga veriu doja që të merrja një mendim në lidhje me atë çka më ka ndodhur mua. Në moshën 14-15 vjeçare […]

Read more ›
on March 27, 2017 at 4:56 pm / in Kuriozitete

Shkencëtarët zbulojnë misterin e tmerrshëm: Ja çfarë ndodh 30 sekonda pas vdekjes

Askush nuk e di se çfarë ndodh me trupin e njeriut pas vdekjes. Disa thonë se kur një jetë shuhet, një dritë e bardhë e pret pas shkëputjes nga trupi, apo se jeta kalon me shpejtësi përpara syve. Në fakt, deri tani nuk dihet e vërteta. Mirëpo, një shkencëtar beson se ka zgjidhur misterin e tmerrshëm të vdekjes dhe thotë […]

Read more ›
on March 27, 2017 at 9:51 am / in Kuriozitete

Zbuloni qytetin shqiptar ku femrat “çmenden” për seks

Një studim i fundit tregon prejardhjen e femrave që bëjnë më shpesh seks në Shqipëri. Femrat nga Shkodra preferojnë seks më të shpeshtë. Shkodranet janë femrat të cilat duan më shpesh seks plot 23% e të anketuarave. Në vendin e dyte me 17% renditen femrat nga Korça, ndërsa me 16.5% vendin e trete e plotësojnë vajzat nga Durrësi. 4- Tirana […]

Read more ›
on March 26, 2017 at 11:02 pm / in Kuriozitete

Mos e lini fëmijën tuaj të ulet në pozitën “W” (Video)

Pozita “W” e uljes zakonisht përdoret nga fëmijët. Kjo është pozitë standarde e uljes, pasi që fëmijët ndjehen më të sigurt dhe e kanë më të lehtë qëndrimin ulur. Por, shumica e prindërve nuk i njohin rreziqet që i sjell ulja në këtë pozitë, Efektet negative të kësaj pozite përfshijnë probleme ortopedike, ngadalësim në zhvillimin e kontrollit postural dhe stabilitetit […]

Read more ›
on March 26, 2017 at 11:01 pm / in Kuriozitete

Llumi i kafesë, katër përdorime të rëndësishme

Nëse konsumoni kafe turke me siguri që nuk e keni menduar kurrë se llumin e saj mund ta përdorni për gjëra të tjera.Po po, llumi i kafesë ka përdorime të veçanta prandaj pasi të lexoni këtë artikull nuk do ta hidhni më. Llumi mund të përdoret në:6 ditë më parë Të gjithë e hedhim fundërrinën e kafesë pasi e pijmë, […]

Read more ›
on March 26, 2017 at 11:01 pm / in Kuriozitete

Kjo mënyrë e të gatuarit të orizit ju shkakton sëmundje të rënda

Miliona njerëz në të gjithë botën po venë në rrezik shëndetin e tyre, duke e gatuar orizin në mënyrë të gabuar. Paralajmërimi vjen nga shkencëtarët ,të cilët falë disa eksperimenteve të realizuara sëfundmi kanë dalë në konkluzionin se metoda e zakonshme e gatimit të orizit, zierja e tij me ujë derisa të ky i fundit të avullojë, vë në rrezik […]

Read more ›
on March 26, 2017 at 11:00 pm / in Kuriozitete

Nuk jam bërë aspak pishman që tradhtova burrin!

Nuk pendohem për asgjë! Unë që po ju shkruaj jam një nënë me dy fëmijë nga një zonë afër Korçës. Jam martuar para tetë vjetësh me një djalë që jetonte vetëm 40 minuta larg nga zona ku jetoja unë me familjen time. Për këtë djalin ndërhyri xhaxhai im. Pretendenti, që më pas u bë burri im, jetonte prej disa vitesh […]

Read more ›
on March 26, 2017 at 10:59 pm / in Kuriozitete

Histori /Ma futi kokën poshtë … deri…

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. I mbaj në mënd fjalët e pleqve kur thoshin: “Vera njëherë vjen kah dera”. Vërtetë u binda para një dekade, se çka të sillet rreth hundës njëherë, vështirë është të përsëritet. Fati im […]

Read more ›