ShowBiz

on March 28, 2017 at 10:50 pm / in ShowBiz

Këto janë 15 femrat më të pasura në Tiranë dhe jeta e tyre tmerrësisht luksoze

“InTv” ka bërë një klasifikim të detajuar të tyre, duke renditur pjesë nga pasuritë që këto femra kanë në zotërim. 1- Lori Hoxha, Sara Hoxha: Dy motrat simpatike të cilat lakmohen nga të gjithë për stilin në të veshur dhe jetën që bëjnë, janë edhe shumë të zonjat në mbarëvajtjen e bizneseve që babai i ndjerë i ka lënë trashëgimi. […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:37 pm / in ShowBiz

Big Brother/ Përçahen çiftet, shënohet tradhëtia e parë (Foto)

Në shtëpinë e çifteve atmosfera është ndezur nga muzika e vendosur nga Big Brother. Gerta dhe Fiorentina duket se janë ato që po i shijojnë më shumë ritmet. Dy vajzat shfrytëzojnë momentin edhe për të hedhur ndonjë fjalë në lidhje me sjelljet e banorëve të tjerë në shtëpi. Gerta duket se ndjehet e bezdisur nga Damiano. “Ai Damiano më shikon […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 7:33 pm / in ShowBiz

Adelina absolutisht nëna më e bukur shqiptare! (Foto)

Adelina Ismaili në intervistën ekskluzive dhënë për “N.I.N” në “Klan Kosova”, edhe një herë ka mahnitur me elokuencë, sharm dhe stil. Ajo pa dyshim mbetet diva e skenës muzikore shqiptare, në çdo kohë, në çdo fazë të jetës së saj, Këngëtarja ka thënë se është shumë e vështirë të jesh fëmijë i popullarizuar. Adelina, ndonëse në muajin e fundit të […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 6:15 pm / in ShowBiz

Modelja kosovare hap këmbët dhe e porosit Shpend Ahmetin: Të kam shkri një herë, më nuk mundem

Në lidhje me jahtin në të cilin ishte fotografuar kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar edhe një modele nga Prishtina. Është kjo Suzana Tahiri. Ajo kishte zgjedhur një mënyrë provokuese për të reaguar në lidhje me kryetarin Ahmeti, transmeton Gazeta Express. Suzana kishte pozuar para pasqyrës me këmbë të hapura e gjoksi jashtë. ‘Shpend mos ta nin boren ta […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 6:11 pm / in ShowBiz

Katastrofë për Shukin, e “rrahin” keq në Gjilan (Video)

Moderatori Shuki, ka qenë këto ditë për të xhiruar emisionin e tij në qytetin e Gjilanit. Në Gjilan, Shuki është takuar me një të ri, i cili është kthyer në fenomen me videot e tij në rrjetet sociale si Youtube e Instagram. Shpejtim Hajdini i njohur si “Bebe”, ka përgatitur diçka aspak të këndshme për Shukin. Ai bashkë me shokët […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:59 pm / in ShowBiz

Reagon ish-bashkëshorti i “Gylseren”: Ajo nuk shkel mbi krenarinë e saj

“Xhihani” kz refuzuar ta puth “Gylserenin” në një pjesë të filmit. Kjo ka bërë që Nurgul Yesilcay të nis një procedurë ligjore kundër Erkan Petekkaya, por pas një marrëveshje dypalëshe janë ndërprerë seancat gjyqësore. Rreth kësaj ka folur edhe ish-bashkëshorti i Nurgul Yesilcay, regjisori i mirënjohur turk Cem Ozer. Ai ka thënë se aktorja 41-vjeçare është një grua e fortë […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:37 pm / in ShowBiz

Sot për herë të parë doli publikisht, i fejuari i Marinës mik i

Në profilin e tij në rrjetin sociale Facebook, shkodrani Edi Ismaili ka publikuar një foto me Kryeministrin Rama. Në këtë foto të gushtit të vitit 2015 ata shfaqen së bashku në një nga lokalet e Dhërmiut, ndërkohë që në komentet e kësaj foto, Ismaili thekson se me Ramën ka miqësi. “E kam mik dhe njësh […] Në profilin e tij […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:19 pm / in ShowBiz

Plas në Big Brother Ervini akuzon Armelën si hajdute!

Dita e djeshme në ‘Big Brother Albania 9’ ka qënë e tensionuar Dy prej banorëve që gjenden ende në zonën e banorëve single, Ervini dhe Armela janë debatuar ashpër mes tyre. Shkaktare ka qënë një shaka e Armelës, e cila i ka marrë një bluzë Ervinit e më pas e ka pyetur nëse ai e donte atë sërish. Pas momenteve […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:17 pm / in ShowBiz

Kjo është bashkëshorkja seksi e Muharrem Ahmetit, shikojeni…!

Ai është një nga këngëtarët më të suksesshëm të muzikës popullore dhe asaj tallava. Muharrem Ahmeti është një artist mjaft i dashur në të gjitha trevat shqiptare, e gjithashtu edhe në diasporë. Por, ndonëse tejet i rezervuar, Ahmeti na ka treguar në disa raste familjen e tij. Këngëtari ka një bashkëshorte mjaft seksi, nga martesa me të cilën ka edhe […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:15 pm / in ShowBiz

E njihni në serial, por ja sa seksi duket në realitet Sevgi (Foto)

‘Më fal’ është njëri ndër serialet më të shikuara në vend. Të gjithë e njohin Sevgin nënën e motrave Bahar dhe Kader, Por në realitet ajo duket krejt ndryshe. Më poshtë do ta habiteni se sa e bukur duket ajo dhe me stil.

Read more ›