ShowBiz

on May 23, 2015 at 11:52 pm / in ShowBiz

TURP… Shqipëria i jep 2 pikë Serbisë, Serbia 0 pikë Shqipërisë!

Shqiptarët i kanë dhënë dy pikë Serbisë në kontestin më të madh të këngës në Evropë, por fqinjët e Kosovës nuk kanë vendosur që njëjtë të votojë në për përfaqësuesen shqiptare në “Eursong”. Asnjë pikë nuk e ka marrë nga ky shtet Elhaida Dani, që po përfaqëson Shqipërinë në edicionin e 60-të të Festivalit. Deri tani Mali i zi ka […]

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:48 pm / in ShowBiz

Shkëndija Mujaj: Hoxha i Londrës ma ka lyp!

Arian Çani në emisionin “Zone e Lirë” në televizionin Klan, ku mysafire ka seks bombën kosovare Shkëndija Mujaj, në një intervistë të shkurtë “Kur ndizet Shkëndija” është pyetur se cili ishte hoxha që ta lypi. “Po ma lypi hoxha nëpërmjet rrjetit sociale dhe që është hoxhë ne Londër”, u përgjigj shkurt Shkendija..

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:44 pm / in ShowBiz

Gold AG: Jam i gatshëm të shkojë për të luftuar në Maqedoni

Këngëtari Arian Agushi që njihet si Gold AG ka thënë se është i gatshëm të shkojë për të luftuar në Maqedoni. Ai ka thënë se tani nuk ka shkuar në Kumanovë pasi sipas tij nuk dihet ende se çka po ndodhë atje. Gold AG madje këtë gatishmëri e ka thënë edhe duke u betuar në Zot. ” Pasha Allahun unë […]

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:34 pm / in ShowBiz

Fjolla Morina mesazh prekës për Beg Rizaj (Foto)

Disa artistë shqiptarë kanë shprehur ngushëllime për familjarët e Beg Rizaj. Një ndër ta është edhe këngëtarja kosovare Fjolla Morina. Ajo përmes një fotografie në Instagram ka shprehur ngushëllime duke lënë një mesazh prekës në mbishkrim. “Akoma nuk mund ta besoj qe ti nuk je me.. Ike duke lene pas nje dhimbje te madhe tek njerezit qe te donin..Ngushellime familjes […]

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:28 pm / in ShowBiz

Labi ngushëllon familjarët e të rënëve në Kumanovë

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka ngushëlluar familjarët e të rënëve në Kumanovë. Labi ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të ngushëlluar familjarët e të rënëve në luftimet në Kumanovë në mbrojtje të shqitparëve atje. Këngëtari i cili ka synime për t’u futur në politikë – e ka cilësuar politikën maqedonse si jo njerëzore dhe aspak demoraktike. Reagimi i plotë i […]

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:05 pm / in ShowBiz

Elhaida në versionin tjetër (VIDEO)

​Elhaida Dani, përfaqësuesja e Shqipërisë në “Eurovision”, përpos krenare që përfaqëson të gjithë shqiptarët në këtë eveniment të rëndësishëm evropian, ajo i këndon edhe Zotit.

Read more ›
on May 22, 2015 at 12:26 am / in ShowBiz

Ekskluzive, ja si duket në klipin e ri Fjolla Morina si shtatzënë (Foto/Video)

Edhe pse shtatzënë ajo nuk ndalet. Fjolla Morina ka vendosur që të realizojë një klip të ri si shtatzënë. Muzikën e këngës e ka realizuar Donat Prelvukaj, teksti nga Filloreta dhe Dagi kurse për styling-un e saj është përkujdesur Fitore Jaha derisa klipi është xhiruar nga Imagine Films. Ne ju sjellim foto dhe video ekskluzive se si duket Fjolla si […]

Read more ›
on May 21, 2015 at 11:08 pm / in ShowBiz

Prezantuesja greke, nga shkëlqimi dhe fama, katandiset e mjerë nga anoreksia! Kujdes, pamje të ashpra! (video)

Read more ›
on May 21, 2015 at 8:26 pm / in ShowBiz

”Portokallia” një porosi për Jankullovskën: ”Gjithë shqiptarët për 10 minuta …” (video)

Ajo dëghjohet të ketë thënë se ”shqiptarët mund t’i heqë qafe brenda 1 ore”.

Read more ›
on May 21, 2015 at 12:49 am / in ShowBiz

Plakë por qejflije, mbush duart tek aktori (Foto)

Jane Fonda është një 77 vjeçare që nuk e tregon moshën. Aktorja e famshme amerikane është kapur mat duke i futur duart Harvey Keitel, çast i cili nuk i ka shpëtuar agjencisë Reuters.

Read more ›