ShowBiz

on January 21, 2017 at 11:34 pm / in ShowBiz

Andrra: Ishte dashuri me shikim të parë, Sinani: Nuk do besoni kur e kam puthur

Në “Xing me Ermalin” është shfaqur për herë të parë në ekran bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra. Ajo ka rrëfyer çastet e para të njohjes me këngëtarin e njohur: “U njohëm në një qendër tregtare në Gjermani, unë isha me dy shoqe dhe ai me muzikantin e tij. Shoqja ime i kishte fiksim këngët e Sinanit, ndërsa personalisht nuk e […]

Read more ›
on January 19, 2017 at 9:55 pm / in ShowBiz

Meda me familje mysafirë të Barack Obamës! (Foto)

Këngëtari Meda këto ditë si duket është duke qëndruar jashtë Kosovës me familjen e tij, shkruan Kosovarja. Pasi që ai na ofron imazhe të ndryshme të vendeve ku i viziton me familjen e tij. E tillë është edhe një foto e fundit që Meda e ka nda me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Ku ai dhe familja e tij […]

Read more ›
on January 19, 2017 at 9:54 pm / in ShowBiz

UPPS! Ja si i del gjoksi në koncert këngëtares serbe! (Video)

Këngëtarja serbe Milica Pavlovic është përballur me një moment jo fort të mirë. Deri sa ishte në skenë në një koncert, asaj i ka dalur gjoksi dhe nuk e ka vërejtur këtë gjë por ka vazhduar interpretimin, shkruan DailyMail, Shkak për këtë dalje u bë një korsetë e ngushtë ngjyrë ari që ajo e kishte veshur. Ishte një fans i […]

Read more ›
on January 18, 2017 at 11:36 pm / in ShowBiz

E kemi parë vetëm në tatuazh, a e dini kush është ish gruaja dhe mamaja e vajzës së Noizyt

Mamanë e Leandrës dhe ish gruan e Noizyt të gjithë jemi mësuar ta shohim në vetëm në tatuazh në njërin krah të këngëtarit derisa ky i fundit vendosi që ta hiqte. Mirëpo ajo është femra e parë që Noizy e ka dashur aq shumë sa për vite me radhë mbajti fytyrën e saj si tatuazh. Ajo tani jeton bashkë me […]

Read more ›
on January 18, 2017 at 11:01 pm / in ShowBiz

Bleona përdor zhveshjen për të treguar si kujdeset për lëkurën (Video)

Bleona Qereti publikon video e zhveshur në vaskë. Këtë herë për ‘këshilla’, Bleona vjen sërish e zhveshur. Në një vidoe të publikuar në prfilin e saj në Instagram, Bleona i tregon fansave se si kujdeset për lëkurën e saj para ceremonive të ndryshme në të cilat merr pjesë këngëtarja, Ajo ka theksuar se më së shumti rëndësi i kushton lëkurës.

Read more ›
on January 18, 2017 at 12:02 am / in ShowBiz

Arabët “mbulojnë me flori” Gylserenin e “Fate të Kryqëzuara”

Arabët, të cilët njihen për luksin në të cilin jetojnë dhe harxhimet marramendëse kanë “mbuluar me flori” edhe aktoren turke, Nurgul Yesilcay. Yesilcay, e cila për publikun shqiptar njihet si Gylsereni e “Fate të Kryqëzuara”, ka udhëtuar drejt Dubait në Janar për të marrë çmimin “Aktorja më e mirë e vitit” nga “Distinctive International Arab Festivals Awards”. Organizatorët e festivalit, […]

Read more ›
on January 16, 2017 at 10:03 pm / in ShowBiz

Avokatja shqiptare që “çmendi” komentuesit video mbi krevat: Nuk shikoj ëndrra me seks, sepse i bëj në realitet (Foto/Video)

Ajo është një juriste në profesion, por që pëlqen gjithmonë të provokojë me fotografitë që i bën. Bëhet fjalë për Redona Koçin, e cila ka qenë e ftuar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës. Ëndrra më seksi për të: “Nuk shikoj ëndrra me seks, sepse i bëj në realitet”. Midis seksit të fortë dhe të butë, ajo zgjedh momentin për […]

Read more ›
on January 14, 2017 at 11:40 pm / in ShowBiz

Ky është momenti që Olta Gixhari i ka kërkuar Ermalit të mos transmetohet

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” është “detyruar të kërcejë me një prej balerinëve të programit edhe pse pak më parë kishte hequr pantallonat. Gjatë kërcimit ishte gati e pamundur që asaj të mos i dilnin të brendshmet pasi ishte vetëm me një këmishë të shkurtër. Aktorja kur ka kuptuar që po tregonte më shumë seç duhej është larguar […]

Read more ›
on January 14, 2017 at 11:39 pm / in ShowBiz

E tmerrshme, Gjiko ia publikon Bleronës disa foto duke prekur organin gjenital (Foto)

E kaluan një mbrëmje bashkë. E ky moment nuk kaloi pa u publikuar nga Gjiko në Snapchat. Ai ka incizuar prezantuesen e RTV21 Blerona Zeqiri tek prej organi gjenital. Gazeta Express ju sjell foto nga snapchat i Gjikos.

Read more ›
on January 13, 2017 at 12:02 am / in ShowBiz

Diellza Kolgeci zhvishet në -23 gradë! (Foto/Video)

Temperaturat gjatë këtyre ditëve kanë rënë shumë, gjë që nuk ka qenë e pritshme për shumë qytetarë. Por, Diellza Kolgeci duket se nuk e ndien fare këtë acar, madje ajo këtë gjë e bën çdo vit gjatë stinës së dimrit. Ajo momentalisht ndodhet në Bansko me shoqen e saj Afërdita Paqaradën, me ç’rast ka pozuar me bikini, duke ua bërë […]

Read more ›