ShowBiz

on March 26, 2017 at 12:19 am / in ShowBiz

Gruaja e Dr.Florit për herë të parë në televizon me djalin, jep mesazhin që i përlot të gjithë

Në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë e ftuar bashkëshortja e të ndjerit Dr. Flori, Blerina së bashku me djalin e tyre Daniel. Pyetja e parë që Ermali i bëri Blerinës është nëse ishte hall për të që Danieli për shkak të Sindromës Doën. Blerina buzëqeshi dhe u shpreh: “A të duket parë hall kjo krijesë,”- u shpreh Blerina. Gjatë […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 11:07 pm / in ShowBiz

Big Brother/ Babai i vjen në studio, zbulon gënjeshtrën e madhe

Ademi dhe Ejona na kanë rrëfyer që në natën e parë të “Big Brother” jetën e tyre të vështirë dhe luftën me varfërinë. Çifti ka zbuluar se gjatë jetës kanë vuajtur dhe ende janë në situatë të vështirë ekonomike. Megjithatë, sot, babai i Ademit na ka rrëfyer disa të vërteta që banori i shtëpisë së “Big Brother” nuk na i […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 8:14 pm / in ShowBiz

Gruaja e Dr.Florit për herë të parë në televizon me djalin, jep mesazhin që i përlot të gjithë

Në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë e ftuar bashkëshortja e të ndjerit Dr. Flori, Blerina së bashku me djalin e tyre Daniel. Pyetja e parë që Ermali i bëri Blerinës është nëse ishte hall për të që Danieli për shkak të Sindromës Doën. Blerina buzëqeshi dhe u shpreh: “A të duket parë hall kjo krijesë,”- u shpreh Blerina. Gjatë […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 11:19 am / in ShowBiz

Serialit ‘Fate të Kryqëzuara’ i vjen fundi, aktorët festojnë suksesin e bashkëpunimit të tyre!(video)

Fate Të kryqëzuara, seriali dramatik i cili ka mbërthyer shikuesit para ekranit që nga 1 dhjetori i vitit 2014, Duket se i ka ardhë fundi.Ky serial me 97 episode, në të cilin interpretojnë aktorët më me zë në kinematografinë turke si Erkan Petekkaya, Nurgul Yesilcay, Ebru Ozkan, është një nga prodhimet më të suksesshmë të gjigantit Endemol, Me 27 mars […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 11:05 am / in ShowBiz

“Femrat janë lavire”, shprehja që futi në sherr meshkujt e Big Brother

Edhe pse nuk ka kaluar ende java e parë e nisjes së jetesës në shtëpinë e Big Brother, krijimi i grupeve dhe përplasjet mes banorëve kanë nisur. Pak pas mesnate Sidrita e Armela janë bërë bashkë dhe kanë folur kundër Donjetës, por nuk kanë munguar as përplasjet mes djemve. Edhe këtë herë bëhet fjalë për tregimin e muskujve mes Danielit […]

Read more ›
on March 25, 2017 at 12:22 am / in ShowBiz

Plasën çokollatat në “Big Brother”…”Sa herë më puth, një zemër ja bën “bum”

Armela dhe Benardi vazhdojnë të diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin në dhomën me pikëpyetje. Në diskutim e sipër, Armela i thotë se Xheni ka të drejtë që i ka ngjitur emrin “Majmun” dhe më pas që të dy diskutojnë për ndodhitë në shtëpi. “Të pëlqen?”, e pyet Armela në një moment. “Po! Më shumë kjo se ti”, ja kthen […]

Read more ›
on March 23, 2017 at 10:01 pm / in ShowBiz

‘Shokon’ aktori turk: Shqipëria është atdheu im…

Aktori i njohur i serialit “Mos u dorëzo” është kthyer dje nga udhëtimi me bashkëshorten e tij, bukuroshen shqiptare Almeda Abazi. Edhe pse të lodhur nga udhëtimi, çifti ka dhënë një intervistë të shkurtër për gazetarët. “Është ende herët për fëmijë”. – kanë deklaruar ata të pyetur nëse kanë ndonjë plan të afërt për t’u bërë prindër Nga ana tjetër, […]

Read more ›
on March 23, 2017 at 10:00 pm / in ShowBiz

Diellza tregon të pasmet bombastike që nuk iu vërejten kurrë (Video)

Ikona e bukurisë shqiptare, Diellza Kolgeci tashmë ka filluar të merret me palestër. Në rrjetin social Instagram po qarkullon një video ku ajo shihet bashkë me trajnerin e VIP-ve, Gen Zeqiraj teksa ushtronin për krahë, Mirëpo, ajo çka bie në sy, janë ekspozimi i të pasmeve, gjë që Diellza nuk e ka bërë ndonjëherë më parë. Veshja interesante që ajo […]

Read more ›
on March 23, 2017 at 6:10 pm / in ShowBiz

Përplasje fizike në Big Brother (Foto)

Në shtëpinë e djemve situata nuk është më e mira. Lojërat e fjalëve mes Danjelit, Benardit, Ervinit dhe Damianos vazhduan edhe në mbrëmje. Në shënjestër të Damianos ishte Ervini. Ai i drejtohet Benardit dhe Danjelit duke dhënë variantin e vet të debatit. Damiano: Unë i thashë mos u bëj lëpirës si Danjeli. Ai u acarua. Ervini: Nuk me jep mua […]

Read more ›
on March 22, 2017 at 9:47 pm / in ShowBiz

Degjeneron sherri në Big Brother, Ervini pështyn në fytyrë Damianon e kërcënon publikisht

Është vetëm në ditët e para të tij dhe ky Big Brother nuk rezultontë jetë aspak i qetë, as nga ana e vajzave, as nga ana e çifteve dhe aq më pak nga ajo e djemve. Një debat mes Ervinit dhe Damianos ka degjeneruar në sherr mes tyre, madje Ervini ka shkuar deri aty sa e ka përshtyrë në fytyre […]

Read more ›