Other News

on May 25, 2015 at 10:12 pm / in Aktuale

Shaqiri: Ali Ahmeti e meriton plumbin, shqiptarët do të gëzoheshin nëse ai vdes (Video)

Xhezair Shaqiri – Hoxha ka akuzuar rëndë kryetarin e BDI’së, Ali Ahmetin, duke thënë se është kryesori i tradhtarëve të shqiptarëve. Ai ka thënë se edhe po të vritej Ahmeti nuk do t’i dhimbsej. Në Interaktiv të KTV’së, Hoxha tha se Ahmeti e meriton plumbin dhe se Ahmeti nuk ka luftuar kurrë në Maqedoni dhe se në kohën e luftës […]

Read more ›
on May 25, 2015 at 10:45 am / in Aktuale

​Daut Haradinaj qan në varrimin e Beg Rizajt [FOTO]

“Ndodhi për herë të parë (së paku për mua dhe në publik)!!! Prapa kësaj pamjeje, mendoj që nuk ka ndonjë përgjigje, por veç një pyetje: DERI KUR, MA!?”, ka shkruar në Facebook, Ernest Luma, duke iu referuar asaj që për herë të parë kishte ndodhur që bashkëpartiaku i tij Daut Haradinaj të qante në publik. Ndryshe, Beg Rizaj është varrosur […]

Read more ›
on May 25, 2015 at 10:18 am / in Kuriozitete

Pastroni gurët e dhëmbëve përmes recetave natyrale

  Gurët e dhëmbëve janë një shqetësim që përveç të gjithave është shumë i dëmshëm për mishin e dhëmbëve të njeriut. Shpesh ato që vuajnë nga ky fenomen i drejtohen dentistit, por kka dhe mënyra të tjera që ju ndihmojnë ti hiqni ato. Ekzistojnë tre receta që ju mund ti përgatisni në kushte shtëpie si; Uthulla e mollës Në një […]

Read more ›
on May 25, 2015 at 9:51 am / in Fun

Burri rrah gruan në skenën e vallëzimit (VIDEO)

​Një çift gjatë një ahengu ku ishin duke e përjetuar gëzimin, burri bën diçka të pazakontë. Ai i mëshon gruas shuplakë dhe vazhdon të kërcejë sikur të mos kishte ndodhur asgjë https://youtu.be/PDUeBgIstGQ

Read more ›
on May 25, 2015 at 9:50 am / in Aktuale

Burgu i Shutkës në Shkup si Guantanamo për të paraburgosurit shqiptar?!

Gjendja në Burgun e Shutkës në Shkup vazhdon të jetë alarmante. Të paraburgosurit shqiptar nga Kosova dhe Maqedonia kanë shëndet të dobët. Shumica prej tyre jozyrtarisht mësohet se kanë plagë nëpër tërë trupin për shkak të brutalitetit policor, madje mësohet se nuk trajtohen as nga mjekët e burgut dhe të spitaleve të Maqedonisë. Një burim për Zhurnal bënë të ditur […]

Read more ›
on May 25, 2015 at 9:46 am / in Kuriozitete

Si ti shërojme venat e zgjeruara me ndihmën e domateve

  Ka dy mënyra për të trajtuar venat e zgjeruara duke përdorur domate të kuqe të pjekur dhe të gjelbër. Trajtimi i venave te zgjeruara me domate te gjelbër Domate jeshile është një ilaç shumë i thjeshtë në shtëpi për të luftuar me venat e zgjeruara E gjitha cka ju duhet të bëni është  të lani një domate  të gjelbër dhe te […]

Read more ›
on May 25, 2015 at 12:17 am / in Aktuale

Mirsad Ndrecaj së bashku me Shefqet Krasniqin

Njëri nga të vrarët në luftimet në Kumanovë ka qenë edhe Mirsad Ndrecaj i njohur si “Komandant Nato”. Ndrecaj konsiderohej si udhëheqës i grupit të armatosur që kishte ndërhyrë në lagjen urbane në Kumanovë, të banuar me shqiptarë etnik, transmeton Indeksonline. Së fundmi është publikuar edhe një fotografi e tij ku shihet së bashku me hoxhën Shefqet Krasniqi. Siç duket […]

Read more ›
on May 25, 2015 at 12:13 am / in Fun

Kjo vajzë ka një problem serioz me të pasmet (Foto/Video)

Jana Stoner një impiant me kode dhe numra serie të ndërthurur në të pasmet e saj, në mënyrë që të ketë një prapanicë me forma si të Kim Kardashian. https://youtu.be/0dL7V0cs-RM

Read more ›
on May 25, 2015 at 12:12 am / in Fun

Grushtohet pasaniku rus, që ofronte para për t’ia pirë urinën (Video)

E mori atë që meritoi, kur një mashkull u ofendua nga oferta tij.

Read more ›
on May 25, 2015 at 12:10 am / in Fun

Kush është Van Damme shqiptar, femrat po “çmenden” pas tij (Video)

Me një fizik të përsosur dhe dëshirën për të bërë gjëra të çmendura, Mahmut Matmuja, i njohur ndryshe edhe si “Bisha e Malit”.

Read more ›