Other News

on May 23, 2015 at 2:11 pm / in Aktuale

Beg Rizaj: Nuk kam lindur të plakem, por të kryej mision (Foto)

Ish luftëtari i UÇK-së, Beg Rizaj-Begu, i vrarë në përleshjet me forcat në një postim në Facebook në vitin 2013 kishte shkruar se nuk ka lindur që të plakej, por të kryej mision dhe të ik. Ky është postimi po e publikojmë postimin e Beg Rizajt në facebook të bërë më 04.07. 2013: Ndryshe, Beg Rizaj ka qenë epror i […]

Read more ›
on May 23, 2015 at 11:15 am / in Aktuale

Kështu luftuan Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj në 2001 kur shpartalluan ushtrinë maqedonase (VIDEO)

Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj në vitin 2001 duke luftuar në Maqedoni. Video është xhiruar nga Beg Rizaj. Këtu shihen se ata kishin thyer një posbllok, dhe kanë djegur një tanke të forcave Maqedone në vitin 2001. Beg Rizaj është duke gjiruar me kamerë.

Read more ›
on May 23, 2015 at 11:09 am / in Aktuale

Ja deshmia pse Arlind Gashi e quajti tradhetar Riza Jonuzin nga Kumanova (FOTO)

Kjo eshte deshmia ku Arlind Gashi e quajti tradhetar Riza Jonuzin, me te vertet ai kete e beri per vetmbrojtje ku sipas deshmitarit Kujtim Kurti tregon qart se Ai tradhetoi shoket e vet duke dhen informata ne polici per rastin Goshinca dhe per ti arrestuar. Ne vazhdim e keni fjalimin e plot te Kujtim Kurtit postuar ne FB.

Read more ›
on May 23, 2015 at 10:06 am / in Aktuale

Mirsad Ndrecaj dhe Beg Riza të gjallë pas dorëzimit… (FOTO-VIDEO)

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut në Kosovë ka dyshime se disa prej viktimave të Kumanovës janë vrarë pasi janë dorëzuar. KMDLNJ bazohet në dëshminë e dëshmitarëve që kanë marrë pjesë në luftime dhe që kanë treguar se disa nga të vrarët kanë qënë gjallë në momentin e dorëzimit dhe janë shpallur të vrarë më pas. […]

Read more ›
on May 23, 2015 at 12:03 am / in Kuriozitete

Histori – Nga një studente e turpshme, në një punëtore seksi

Faji, apo merita u shkon i gjithi kurseve të edukatës seksuale që ndoqi në shkollë. Nga ai moment, seksi i pëlqeu shumë dhe e ktheu në profesion. Është historia e amerikanes Cookie Jane, një “shoqëruese seksi” 23-vjeçare që i ka treguar historinë e saj revistat “Mirror”. E ka përshkruar rrugëtimin e saj, nga një shkollare e turpshme në një “shoqëruese” […]

Read more ›
on May 23, 2015 at 12:01 am / in Fun

Këto vepra arti 3-dimensionale luajnë me mendjen tuaj (VIDEO)

Këto vepra arti 3-dimensionale luajnë me mendjen tuaj.

Read more ›
on May 23, 2015 at 12:00 am / in Aktuale

(VIDEO ME PËRMBAJTJE SHQETËSUESE+18): Sektori i djathtë ukrainas var vullnetarin rus dhe gruan e tij shtatzënë!

Në një kanal në YouTube është publikuar një video ku shihet se si Sektori i djathtë ukrainas ekzekuton me varje një vullnetar rusë dhe gruan e tij shtatzënë, transmeton Tetova News

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:57 pm / in Fun

Përgatituni për një surprizë! (VIDEO)

Pavarësisht nga ajo që të gjithë tashmë e dimë se grimi bën mrekulli, disa transformime mund të na lënë pa fjalë. Videoja e kësaj femre nga Koreja e Jugut u bë një hit viral menjëherë pasi ai u publikua.

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:55 pm / in Fun

Bravo gjyshe! (VIDEO)

Shikojeni këtë video, dhe gjykoni se kush do kishte fituar më shumë para, gjyshja apo ky djalosh që bën “beatbox” Kjo video do ju disponojë dhe do ju bëj të qeshni me lot.

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:53 pm / in Fun

I riu bën torte në të pasmet e femrave! (VIDEO+18)

Si ia arriti të bindë këta femrat për të bërë këtë, bravo i qoftë. Dhe femrat jo vetëm që nuk janë të zemëruara me të, por edhe buzëqeshin. Dhe gjithçka filloi si një ofertë për masazh. https://youtu.be/hTTjEIMSqSg

Read more ›