Other News

on March 28, 2017 at 10:39 pm / in Kuriozitete

Pastroni edhe njollat më të vështira me këtë produkt që të gjithë e kemi në shtëpi

Përdorimi i uthullës së bardhë të distiluar është një mënyrë e shkëlqyer për t’i mbajtur rrobat të pastra dhe për të ruajtur ngjyrën e tyre. Uthulla shërben gjithashtu si zbutës rrobash dhe shmang alergjitë nëse shtohet në makinën larëse gjatë procesit të larjes së rrobave. Lexoni udhëzimet e mëposhtme për të mësuar disa mënyra praktike të larjes së rrobave me […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:38 pm / in Aktuale

Shokuese/ Prostitucion në qendër të Prishtinës (Video)

Në mes të Prishtinës ushtrohet prostitucion. ExpressStory sjellë një video të realizuar në lagjen Ulpiana, që dëshmon se në një lokal të kësaj lagje po ushtrohet prostitucion. Kjo pjesë e kryeqytetit njihet për disa kafiteri, ku ofrohen edhe shërbime seksuale

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:38 pm / in Kuriozitete

Provokon shokun e ngushtë, ia jep të dashurën – fundi është shokues (Video)

E keni menduar ndonjëherë se si do të reagonit nëse do të gjenit të dashurën tuaj duke flirtuar me shokun tuaj më të ngushtë? Normalisht që do të çmendeshit, do të ndiheshit shumë i ofenduar dhe do të bënit veprime të pakontrolluara. Ky djalë, i cili është një përdorues i “YouTube”, ka vendosur të vejë në provë shokun e tij, […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:37 pm / in Kuriozitete

Rrëfimi i shkodranes: Lashë shkollën për të, ai më përdhunoi e më la tek shokët….

Sa vajza kanë rënë “viktima” për një dashuri? Kanë sakrifikuar gjithçka dhe si përfundim kanë marrë ofendime, dhunë dhe kërcënime. Një histori mjaft prekëse ka mbërritur pranë redaksisë së Jetaoshqef.al. Një histori ku besimi tek dashuria e saj, bëri që ajo të humbë shumë gjëra. 20-vjeçarja shkruan me frikë historinë e saj. Ajo është një vajzë pa shpresa, pa ëndrra […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:37 pm / in ShowBiz

Big Brother/ Përçahen çiftet, shënohet tradhëtia e parë (Foto)

Në shtëpinë e çifteve atmosfera është ndezur nga muzika e vendosur nga Big Brother. Gerta dhe Fiorentina duket se janë ato që po i shijojnë më shumë ritmet. Dy vajzat shfrytëzojnë momentin edhe për të hedhur ndonjë fjalë në lidhje me sjelljet e banorëve të tjerë në shtëpi. Gerta duket se ndjehet e bezdisur nga Damiano. “Ai Damiano më shikon […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:37 pm / in Kuriozitete

Rrëfimi tronditës: Dy herë në javë i marr shoqes burrin për ….

Ishte nje dite e qe ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi… Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:36 pm / in Kuriozitete

Rrëfehet 36 vjeçarja: Si e tradhtova burrin pas 10 vitesh martesë, me një djalë 15 vjet më të ri se unë, por tani ai…

Një grua 36 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se e ka tradhtuar burrin e saj pas 10 vitesh martesë, pasi ka bërë seks me një djalë 15 vjet më të ri, përcjell Bota sot. Ajo thotë se ka dy fëmijë ndërsa që i dashuri i saj i ri është në lidhje. Ky është rrëfimi i saj: Kam qenë duke […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:35 pm / in Kuriozitete

Elbasan/ “Gruaja iku me të dashurin, ja çfarë më bënë pastaj”

Një 37 vjeçar nga Elbasani, i quajtur Petrit Carciu tregon se ndihet i kërcënuar nga njerëzit e ish gruas së dytë, megjithëse ka braktisur Shqipërinë dhe ndodhet në Gjermani bashkë me djalin që kishte nga martesa e parë. Carciu thotë se nuk kthehet dot në Shqipëri pasi është shpallur person në kërkim, megjithëse ish gruaja e dytë i ka mbajtur […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:35 pm / in Kuriozitete

I kërkon kushërirës para, shokohet nga oferta e saj

Gjithmonë kur kemi nevojë për diçka, kryesisht para, në mendje na shkon që t’ua kërkojmë personave tanë më të afërt si, familjarë, miq apo të kushërinj. Ky është rasti i një 17-vjeçareje nga Trowbridge, Angli, e cila i ka kërkuar para kushërirës së saj, që jetonte në kryeqytet dhe të gjithë e dinin se ajo bënte punë zyre.Mirëpo, kur vajza […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 10:28 pm / in Kuriozitete

Si t’i largoni erërat e këqija nga vagina

Çfarë ere duhet të mbajë një vaginë e shëndetshme dhe çfarë mund të bëni për t’i reduktuar aromat e ndryshme? Dr. Narendra Pisal nga ‘London Gynecology’ është shprehur për “metro.co.uk” se është normale që vagina të ketë pak erë. Era e keqe, sipas tij, shkaktohet nga kombinimi i materieve organike dhe përderisa organet e meshkujve gjenden në pjesën e jashtme […]

Read more ›