Other News

on March 28, 2017 at 10:25 pm / in Aktuale

Shqiptarja shtatzënë, para se të bjerë në koma: Më mbani të gjallë sa ta lind fëmijën

Një vajzë shqiptare në Itali ka përlotur mjekët dhe të gjithë njerëzit që njohin historinë e saj Ajo është vetëm 25 vjeç dhe është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Gjendja e saj shëndetësore u rëndua shumë dhe mjekët hoqën çdo shpresë që ajo do të jetonte. Por para se të binte në koma dhe e vetëdijshme për fatin që […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 9:56 pm / in Kuriozitete

Si u dashurova në shikim të parë në kolegen e zyrës…….

Ky rrëfim dashurie të cilën po e tregoj, më ndodhi për herë të parë në jetën time dhe më bindi në thëniet e të parëve që thoshin “Njëherë të vjen vera kah dera”, vërtet ishte ashtu se po nuk e shfrytëzove këtë thënie do mbetesh i dëshpëruar gjithë jetën dhe në këtë rast fati ishte në anën time arrita qe […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 7:33 pm / in ShowBiz

Adelina absolutisht nëna më e bukur shqiptare! (Foto)

Adelina Ismaili në intervistën ekskluzive dhënë për “N.I.N” në “Klan Kosova”, edhe një herë ka mahnitur me elokuencë, sharm dhe stil. Ajo pa dyshim mbetet diva e skenës muzikore shqiptare, në çdo kohë, në çdo fazë të jetës së saj, Këngëtarja ka thënë se është shumë e vështirë të jesh fëmijë i popullarizuar. Adelina, ndonëse në muajin e fundit të […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 6:26 pm / in Aktuale

Momenti kur shpëtohet foshnja që ishte varrosur për së gjalli (Video, +16)

Banorët e një fshati në Indi, kanë arritur të shpëtojnë një foshnje që ishte varrosur për së gjalli. Vajza e vogël e cila pas gjashtë orëve pasi kishte ardhur në jetë ishte lënë nën rërë në mes të një fushe që të vdesë, kur një vajzë e re pa këmbët e saj, Kjo bebe ishte gjetur në Jajpur në shtetin […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 6:15 pm / in ShowBiz

Modelja kosovare hap këmbët dhe e porosit Shpend Ahmetin: Të kam shkri një herë, më nuk mundem

Në lidhje me jahtin në të cilin ishte fotografuar kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar edhe një modele nga Prishtina. Është kjo Suzana Tahiri. Ajo kishte zgjedhur një mënyrë provokuese për të reaguar në lidhje me kryetarin Ahmeti, transmeton Gazeta Express. Suzana kishte pozuar para pasqyrës me këmbë të hapura e gjoksi jashtë. ‘Shpend mos ta nin boren ta […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 6:11 pm / in ShowBiz

Katastrofë për Shukin, e “rrahin” keq në Gjilan (Video)

Moderatori Shuki, ka qenë këto ditë për të xhiruar emisionin e tij në qytetin e Gjilanit. Në Gjilan, Shuki është takuar me një të ri, i cili është kthyer në fenomen me videot e tij në rrjetet sociale si Youtube e Instagram. Shpejtim Hajdini i njohur si “Bebe”, ka përgatitur diçka aspak të këndshme për Shukin. Ai bashkë me shokët […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:59 pm / in ShowBiz

Reagon ish-bashkëshorti i “Gylseren”: Ajo nuk shkel mbi krenarinë e saj

“Xhihani” kz refuzuar ta puth “Gylserenin” në një pjesë të filmit. Kjo ka bërë që Nurgul Yesilcay të nis një procedurë ligjore kundër Erkan Petekkaya, por pas një marrëveshje dypalëshe janë ndërprerë seancat gjyqësore. Rreth kësaj ka folur edhe ish-bashkëshorti i Nurgul Yesilcay, regjisori i mirënjohur turk Cem Ozer. Ai ka thënë se aktorja 41-vjeçare është një grua e fortë […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:56 pm / in Aktuale

Pastori i çoi në shtëpi një të pastrehë, por gruaja e tij e futi në shtrat dhe…

Njerëz të thjeshtë dhe të pastrehe pothuajse takojmë çdo ditë. Ndihma që mund tu jepet nga persona të ndryshëm jo gjithmonë vlerësohet drejt nga personi në nevojë. Një ngjarje e tillë është dhe kjo që do të lexoni më poshtë, ku mirësinë njerëzit ta vlerësojnë me tradhti dhe dhimbje. Kjo ka ndodhur me këtë pastor, i cili ka ndihmuar një […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:54 pm / in Aktuale

Burrat shqiptarë të frikësuar nga tradhtitë e grave, dedektivi: Ju tregoj sa raste ndjek çdo ditë

Numri i rasteve të divorcit në çift për shkak të tradhtisë nga njëri partner apo nga të dy, sipas ekspertëve dhe shifrave, duket se po vjen gjithmonë e më në rritje. Në Shqipëri meshkujt janë më të trembur nga tradhtia e partneres së tyre, ndaj kanë nisur të paguajnë dedektivë për të ndjekur nga pas bashkëshortet e tyre. Detektivi privat […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:52 pm / in Aktuale

Shqiptarja i ofron marrëdhënie seksuale 80-vjeçarit italian, por atij i ikën “truri”…

Një vajzë 27-vjeçare nga Shqipëria i ka ofruar një 80-vjeçari italian të kryenin marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës. Qëllimet e të resë nga Shqipëria ishin krejt të tjera. Ajo s’mund të mjaftohej vetëm me pak para që do t’i jepte i moshuari, por ka menduar t’i punojë një pabesi. Vajza i ka vjedhur portofolin me 350 euro të moshuarit. Ajo e […]

Read more ›