Other News

on March 28, 2017 at 5:45 pm / in Kuriozitete

Po pastronte shtëpinë e gjyshërve kur gjeti diçka në dysheme, kur e hapi u shokua nga ajo që pa

Një përdorues i rrjetit social Reddit njohur si Evilenglish, bëri një zbulim në shtëpinë e gjyshërve të tij, ndërsa po e pastronte. Nën dysheme dukej e fshehur një kasafortë, e cila për t’u hapur kërkonte një kod. Djali provoi të gjitha metodat e mundshme, duke shkruar emrin, mbiemrin, datën e lindjes, por pa sukses. Pasi u lodh ai vendosi që […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:42 pm / in Aktuale

“Ti më bëre vrasës, nënë!”. Letra e të burgosurit

Një i dënuar me vdekje në pritje të ekzekutimit kërkoi si dëshirë të fundit një laps dhe një letër. Pasi shkroi për disa minuta, i dënuari thirri rojën dhe i kërkoi që atë letër t’ia dorëzonte mamasë së tij. Në letër shkruhej: “Mama, nëse do kishte drejtësi në këtë botë do të ishim të dy të dënuar, jo vetëm unë. […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:40 pm / in Aktuale

Adoleshentja i drejtohet kushërirës për ta ndihmuar me para, por shokohet nga përgjigja…

Gjithmonë kur kemi nevojë për diçka, kryesisht para, në mendje na shkon që t’ua kërkojmë personave tanë më të afërt si, familjarë, miq apo të kushërinj. Ky është rasti i një 17-vjeçareje nga Trowbridge, Angli, e cila i ka kërkuar para kushërirës së saj, që jetonte në kryeqytet dhe të gjithë e dinin se ajo bënte punë zyre. Mirëpo, kur […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:37 pm / in ShowBiz

Sot për herë të parë doli publikisht, i fejuari i Marinës mik i

Në profilin e tij në rrjetin sociale Facebook, shkodrani Edi Ismaili ka publikuar një foto me Kryeministrin Rama. Në këtë foto të gushtit të vitit 2015 ata shfaqen së bashku në një nga lokalet e Dhërmiut, ndërkohë që në komentet e kësaj foto, Ismaili thekson se me Ramën ka miqësi. “E kam mik dhe njësh […] Në profilin e tij […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:27 pm / in Aktuale

Shqiptarja shtatzënë pa asnjë shpresë për të jetuar, amaneti i fundit që përloti mjekët italianë

Një histori shumë e dhimbshme, por me një mesazh aq të fortë që të bëjnë të reflektosh mirë për atë se çfarë është dashuria e pakusht e një nëne. Një vajzë 25-vjeçare shqiptare ka përlotur mjekët në Itali, teksa shtatzënë në muajin e gjashtë të shtatzënisë, e në gjendje shëndetësore pa asnjë shpresë për të jetuar, ka lënë amanetin e […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:21 pm / in Sport

Sadiku: Femrat ‘vdesin’ për këtë futbollist të Kombëtares shqiptare (FOTO)

Një tjetër video nga ambientet ku qëndron e grumbulluar Kombëtarja shqiptare. Këtë herë është Armando Sadiku që bën batuta në një komunikim direkt me fansat e tij të “Intagram”-it, por edhe me lojtarët e njohur si Roland Peqini dhe Endri Vrapi. Sadiku nuk harron të lexojë edhe ato më pikantet, të cilat thonë se Xhakën e la autobusi prandaj humbi […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:19 pm / in ShowBiz

Plas në Big Brother Ervini akuzon Armelën si hajdute!

Dita e djeshme në ‘Big Brother Albania 9’ ka qënë e tensionuar Dy prej banorëve që gjenden ende në zonën e banorëve single, Ervini dhe Armela janë debatuar ashpër mes tyre. Shkaktare ka qënë një shaka e Armelës, e cila i ka marrë një bluzë Ervinit e më pas e ka pyetur nëse ai e donte atë sërish. Pas momenteve […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:17 pm / in ShowBiz

Kjo është bashkëshorkja seksi e Muharrem Ahmetit, shikojeni…!

Ai është një nga këngëtarët më të suksesshëm të muzikës popullore dhe asaj tallava. Muharrem Ahmeti është një artist mjaft i dashur në të gjitha trevat shqiptare, e gjithashtu edhe në diasporë. Por, ndonëse tejet i rezervuar, Ahmeti na ka treguar në disa raste familjen e tij. Këngëtari ka një bashkëshorte mjaft seksi, nga martesa me të cilën ka edhe […]

Read more ›
on March 28, 2017 at 5:15 pm / in ShowBiz

E njihni në serial, por ja sa seksi duket në realitet Sevgi (Foto)

‘Më fal’ është njëri ndër serialet më të shikuara në vend. Të gjithë e njohin Sevgin nënën e motrave Bahar dhe Kader, Por në realitet ajo duket krejt ndryshe. Më poshtë do ta habiteni se sa e bukur duket ajo dhe me stil.

Read more ›
on March 28, 2017 at 12:24 am / in Aktuale

Prekëse: Momenti i fundit i një nëne me djalin e saj, para se ai të vdiste nga meningjiti (Foto)

KJO FOTO PREKËSE TREGON MOMENTIN E FUNDIT TË NJË MAMAJE, BASHKË ME DJALIN E SAJ GJASHTËVJEÇAR, PARA SE AI TË VDISTE NGA – VETËM DY DITË PASI I ISHIN PARAQITUR SIMPTOMAT. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Sharon Carver, 37, postoi foton emocionale të djalit të saj, Mark ‘MJ’ Poole, vetëm disa orë para vdekjes së tij. Ajo ka […]

Read more ›