March 13, 2018 at 7:35 pm

Ardit Gjebrea i pikëlluar, poston foton e dhimbshme dhe jep një mesazh

Kengetari, prezantuesi i njohur, Ardit Gjebra, ka postuar një fotografi të dhimbshme në profilin e tij në Instagram, ku shpreh keqardhjen për fëmijët dhe familjet siriane të cilët po luftojnë me mbijetesën prej disa vitesh.

“Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017.

Janë shumë!” shkruan Arditi në foton më poshtë.ardit gjebrea per sirianet

Shperndaje në Facebook.