Fun

on November 27, 2017 at 11:54 am / in Fun

Çfarë ndodh me këtë çift nuk do mund t’i mbani të qeshurat! (VIDEO)

Tashmë janë bërë të shumtë çiftet e rinj që hedhin video të ndryshme nëpër rrjetet sociale. Por, ky çift gjerman që ne i zgjodhëm sonte që t’ua sjellim, vërtet e kanë bërë një video shumë interesante me disa skena ku mund të keqkuptohen nga të tjerët nëse nuk i shohin si duhet. E, duket se protagonisti i tretë i kësaj […]

Read more ›
on November 23, 2017 at 4:07 pm / in Fun

“Kush peshon më shumë, një ton ar apo një ton hekur?”, kryetari i Komunës bën gafën e pafalshme

Kryetari i Komunës së Gostivarit është bërë sensacion në rrjetet sociale me gafën e tij. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Shkurt e Shqip” në Tv Koha dhe pa filluar mirë intervistën, ka dhënë një përgjigje epike. Në minutën 1:15 në videon e mëposhtme, gazetarja e ka pyetur se kush peshon më shumë 1 ton ar apo 1 ton […]

Read more ›
on November 20, 2017 at 12:03 am / in Fun

Macet hëngrën bimën e ndaluar që rritej, gruaja nuk u beson syve nga ajo që sheh

Një kultivuese kanabisi që gjithashtu mbante dy mace në shtëpi përpiqej që gjithnjë t’i mbante kafshët larg dhomës ku rritej bima. Gruaja i mbante larg macet sepse e kishte parashikuar gjithnjë rrëmujën që ato do shkaktonin me vazot, por kurrë nuk i kishte shkuar në mendje që ato mund të hanin nga bima e kanabisit. Ndërkohë që gruaja nuk ishte […]

Read more ›
on November 8, 2017 at 11:44 pm / in Fun

I vodhi lekët taksistit, 18 vjeçarja bëhet e famshme në internet (Video)

Që nga dita e djeshme po qarkullon në internet një video ku shihen 3 vajza në një taksi, ndërsa njëra prej tyre para se të zbresë i vjedh shoferit të gjitha bakshishet në kuti. Edhe pse e pa që kishte kamera, 18-vjeçarja e kreu veprimin, megjithatë me siguri nuk e mendonte që videoja do bënte xhiron e internetin. Ditën e […]

Read more ›
on November 7, 2017 at 3:31 pm / in Fun

Ija e Bes Kallakut-Ramës: Ça ke me pusin tim? E kam hapur pa lindur ti

Gjyshja e humoristit Bes Kallaku është bërë e famshme tani dhe njihet nga të gjithë fansat e nipit të saj. Ashtu si shumë qytetarë që u indinjuan nga vendimi i qeverisë Rama për reformimin e ujësjellësit dhe vënien e sahateve pranë çdo pusi, edhe Ija ka dy fjalë. Në një video mesazh gjyshja e Besit, Ija, duket që është mjaft […]

Read more ›
on November 3, 2017 at 11:17 pm / in Fun

Doganieri zviceran e kap shqiptarin me 9 kg suxhuk Kosove, i çuditshëm reagimi i tij

Dikush e ka postuar një ngjarje që ka ndodhur në kufirin e Zvicrës ku protagonist ishte një shqiptar që kishte marrë me vete 9KG soxhuk. Por ajo që i kishte ndodhur në kufi dhe veprimi i tij është thjeshtë legjendar. Ju sjellim më poshtë, rrëfimin e një shqiptari që jeton në gurbet i cili përshkruan skenën kështu: “Legenda jemi doganieri […]

Read more ›
on November 2, 2017 at 11:43 pm / in Fun

Gëzohet që nëna e tij është shtatzënë, reagimi mbresëlënës i vogëlushit derisa ia përqafon barkun

Mehmed Yukselen nga Laicester i Anglisë, i kishte kërkuar për një kohë të gjatë nënës së tij, një vëlla apo motër të vogël. Në momentin që shtatëvjeçari ka kuptuar se ajo është shtatzënë, nuk ka mundur të përmbahej dhe ka nisur të qante nga gëzimi. Pasi e ka përqafuar gjatë, vogëlushi filloi t’ia përqafonte edhe barkun e fryrë. Më poshtë […]

Read more ›
on October 27, 2017 at 8:47 pm / in Fun

Çmendet rrjeti, djali kalon para pasqyrës, por … (VIDEO)

Kamera e një dyqani rrobash ka filmuar një pamje të pazakontë e të frikshme njëkohësisht. Videoja po shihej nga dy gra të cilat po komentonin fenomenin e rrallë. Një djalë kaloi para pasqyrës dhe reflektimi i tij nuk u shfaq ndërkohë që kjo gjë ndodhi me djalin që kaloi para tij. Kjo është një aftësi që posedojnë vetëm vampirëT, pasi […]

Read more ›
on October 24, 2017 at 11:17 pm / in Fun

Shiheni këtë dasmë në Serbi, dhe kurrë nuk do të qeshni me dasmat tona (Video)

Kur mendon se asgjë nuk mund të të befasojë më, e shihni këtë dasmë dhe ndërroni mendje. Kjo ka ndodhur në Ugrinovci të Serbisë, ku mungonte vetëm traktori dhe dasmoret mbi të. Në të vërtetë, nëpër internet është shpërndarë video e kësaj dasme që tregon një grup njerëzish që janë të lumtur. Djemtë dhe vajzat luajnë në tavolina dhe grupe, […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 9:58 pm / in Fun

Shiko se si e dashura i injektoi viagra në ëmbëlsirë, ajo që i ndodh më pas… (VIDEO)

Në një eksperiment social, një vajzë i injekton të dashurit të saj viagra në ëmbëlsirat që ai do të konsumojë dhe ajo që ndodh është e parashikueshme, por nuk përfundon ashtu siç pritej. Efekti ishte i pritshëm dhe reagimi i djalit ishte epik. Atij iu desh t’i dretjohej spitalit për “t’u shëruar Shiko videon e plote me poshte:

Read more ›