Fun

on July 21, 2017 at 12:27 am / in Fun

“Sonte te dhoma 69”/ Djali merr përgjigjen e shumëpritur pasi “çmend” vajzën, por më pas …(VIDEO)

Zgjuarsia është gjë e mirë, por shpesh zgjuarsia e tepër vret. Kjo fjalë është e vërtetë nëse e keni përjetuar, por nëse jo… ky është rasti! Djemtë ndonjëherë i kalojnë kufijtë e zgjuarsisë, duke u përpjekur t’u bëjnë përshtypje vajzave, por nuk arrijnë të kuptojnë se veprimet e tyre mund të shkojnë tmerrësisht gabim. Djali mburret me shokët se do […]

Read more ›
on July 20, 2017 at 10:59 pm / in Fun

Lufta e tre luanëve që mund të shihet vetëm “një herë në jetë” (VIDEO)

Një turist i cili ka fotografuar këtë moment të pabesueshëm, ku përleshen tre luanë njëherësh e ka përshkruar atë si “mundësi që të vjen një herë në jetë” Justin Thorme ka qenë në parkun nacional Kruger në Afrikën e Jugut, kur e ka fotografuar këtë ngjarje. Pas marrjes së imazheve mahnitëse, 28 vjeçari ka thënë se ka pasur goditje e […]

Read more ›
on July 18, 2017 at 11:22 pm / in Fun

E keni dëgjuar Linda Morinën duke kënduar anglisht! Do vdisni se qeshuri! (VIDEO)

Linda Morina ndoshta mund t’ia thotë “mirë” këngës shqipe, por jo edhe asaj të huaj. Ajo këndon tmerrësisht keq në gjuhën angleze. Meqenëse deri me tani iu ka kënduar shumë politikanëve si shqiptar ashtu edhe të huaj, sot nuk ka ngurruar ti kushtoj këngë edhe presidentit amerikan Donald Trump Por e veçanta e kësaj këngë është se po këndohet në […]

Read more ›
on July 18, 2017 at 11:06 am / in Fun

Shtiret kinse motosharra i është ngulur në gjoks, mikut të tij i bie të fikët nga frika (Video)

Një shaka për pak sa nuk është shndërruar në tragjedi, kur një i ri u tall me mikun e tij duke u shtirur kinse humbi jetën, pasi motosharra i kërceu nga dora dhe iu ngul në gjoks. Tom Daniel Hansen Sylte nga Norvegjia, ishte duke punuar në garazhin e tij së bashku me një shok, me të cilin vendosi të […]

Read more ›
on July 17, 2017 at 7:01 pm / in Fun

Dy motra rrehen mes vete për “djalin e kerrit të nuses”

Dy motra rrehen mes vete për “djalin e kerrit të nuses” Ngjarjet nëpër dasma të cilat ndodhin vetëm tek shqiptarët nuk kanë të ndalur. Në një dasmë diku në Pejë dy motra janë përfshirë në një rrahje pasi që nuk kanë mundur të dakordohen se djali i cilës prej tyre e meriton të jetë djali i kerrit të nuses. Njëra […]

Read more ›
on July 16, 2017 at 12:20 am / in Fun

Do qeshni me lot, pasi të lexoni emrat e disa fshatrave shqiptarë

Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon emrin e tyre. Në Shqipëri dhe Kosovë ka disa fshatra me emra nga më të çuditshmit dhe nuk është për t’u habitura duke parë tranzicionin politik dhe historikun nëpër të cilin kanë kaluar territoret shqiptare. Më poshtë do të shikoni emrat me të çuditshëm që […]

Read more ›
on July 13, 2017 at 11:45 pm / in Fun

Pret vajzën e pestë, reagimi i babait do ju befasojë (VIDEO)

Video e mëposhtme tregon momentin gazmor kur një baba merr vesh se familjes do t’i shtohet vajza e pestë. Josh Butson, nga Georgia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pasi merr vesh lajmin vë duart në kokë, ngrihet nga tavolina dhe del jashtë, i ndjekur nga qeni. Kur arrin te pishina ai ndalon për një moment, sheh drejt qiellit dhe […]

Read more ›
on July 11, 2017 at 8:06 am / in Fun

Babai nuk ka para ta çojë vajzën në “Disneyland”, ja çfarë krijon në shtëpi (Video)

Një “epic win” i vërtetë, ai i një babai që nuk kishte para për të plotësuar dëshirën e vajzës së tij të vogël. Fëmija ëndërronte të shkonte të vizitonte “Disneyland”, por familja e saj nuk kishte mundësi për një udhëtim kaq të shtrenjtë dhe kështu babai i saj, arriti të gjejë një zgjidhje alternative. Pak para, por shumë ide gjeniale […]

Read more ›
on July 9, 2017 at 12:01 am / in Fun

Çmenden vajzat në Shengjin, “Puthje, fërkime dhe …” (Video)

Një video e publikuar tregon, harbimin e 3 femrave të cilat thuhet se janë në një beach club në Shëngjin. Në video shihen 3 femra të cilat fërkohen dhe bëjnë skena të nxehta me njëra-tjetrën e madje kanë shkëmbyer edhe puthje duke bërë që sytë e të gjithëve të jenë në to. Si duket temperaturat e larta kanë bërë të […]

Read more ›
on July 8, 2017 at 9:50 pm / in Fun

I tregoi të dashurës foton e guximshme që i çoi “shoqja”, kur ajo i sheh surratin s’e do më veten

Shakatë në rrjetet sociale janë nga më të paparat dhe sigurisht, në çift ato bëhen dhe më interesante. Pikërisht kjo ka qenë ajo që ka bërë një i ri, i cili i ka dërguar një foto “sensuale” të dashurës së tij, duke i thënë se ia ka dërguar një shoqe. “Nuk ishte faji im”, i thotë ai, ndërsa vajza menjëherë […]

Read more ›