Fun

on May 22, 2018 at 12:44 am / in Fun

Barcaleta e Ditës: “Babi, kam gjetur dashurinë e jetës time!”

Një djalosh lidhet me një vajzë dhe shkon t’i thotë të atit… – Babi kam gjetur dashurinë e jetës sime. Kemi vendosur të martohemi me njëri-tjetrin! – Me të vërtetë? Po kush është fatlumja? – Blerta, vajza e kasapit. – Blerta? Ohh jo… biri im, më vjen keq, por ti nuk mund të martohesh me këtë vajzë, sepse… Dëgjo… epo… […]

Read more ›
on May 13, 2018 at 12:33 am / in Fun

Video e një vajze duke mbjellë lule çmendi rrjetin, shihni arsyen pse

Kjo video eshte bere virale ne rrjet dhe po e shikojne te gjithe! “Katie po mbjell lule” është emri i videos që po çmend rrjetin. Ajo mori mbi 8 milion klikime vetëm në 2 orë. Shumë persona mbetën të habitur dhe e shpërndanë videon në profilet e tyre personale. Shikoni videon më poshtë për të zbuluar se çfarë e bën […]

Read more ›
on May 11, 2018 at 10:24 am / in Fun

Publiku e quan atë “bullafiq”. Por shikoni kur fillon vallëzimi ndodh e mahnitshmja (VIdeo)

Njerëzit nuk duhet të gjykohen nga pamja dhe kjo na mësohet që në moshë të hershme, por megjithatë bota është plot me paragjykime. John Lindo është mësuar me faktin se të tjerët kanë paragjykime rreth tij. Ai është njeri mbipeshë dhe nuk duket sikur ai është një balerin. Zakonisht, nëse e dëgjojmë fjalën balerin, shumicën e kohës mendja jonë mendon […]

Read more ›
on May 11, 2018 at 12:06 am / in Fun

Barcaleta e ditës: Bjondja dhe avokati…

Një bjonde dhe një avokat ishin ulur pranë njëri-tjetrit gjatë një udhëtimi me avion. Avokati e pyet bjonden nëse dëshiron të luajë me të një lojë zbavitëse. Bjondja, e lodhur, dëshironte vetëm që të merrte një sy gjumë, kështu që ajo me edukatë i thotë jo dhe kthehet nga dritarja duke mbyllur sytë. Avokati insiston dhe i shpjegon se loja […]

Read more ›
on May 11, 2018 at 12:05 am / in Fun

Video: Studentja zhvishet dhe e prezanton tezën me mbathje pasi…

Një studente në universitetin Cornell u zhvesh në mbathje për të prezantuar tezën e saj. Reagimi i saj erdhi pasi pedagogia nisi ta pyeste për pantallonat e shkurtra që kishte veshur. Letitia Chai i hoqi rrobat përpara mësuesve dhe studentëve në universitetin e njohur. Kjo pasi profesoresha Rebekah Maggor i tha se pantallonat e shkurtra që kishte veshur, ishin shumë […]

Read more ›
on May 7, 2018 at 4:13 pm / in Fun

Rastësitë që do ju bëjnë të ju dhemb barku nga e qeshura

Rastësitë me të vërtetë janë të çuditshme mirëpo disa herë edhe shumë qesharake Gjërat ndodhin në atë mënyrë sa të bëjnë të dyshosh nëse me të vërtetë janë koincidencë apo jo. Sidoqoftë, duke e marrë parasysh që disa rastësi janë të çuditshme, disa qesharake, e disa që të dyja njëkohësisht, atëherë lajmi.net e sjell për ju një listë me X […]

Read more ›
on May 7, 2018 at 6:27 am / in Fun

Barcaleta e Ditës: Një vajze i kishin ardhur tre propozime dhe nuk dinte me cilin prej djemve të martohej…

Një vajze i kishin ardhur tre propozime dhe nuk dinte me cilin prej djemve të martohej. Si përfundim, vendosi t’i vinte në provë, për të parë se cili ishte më i përshtatshmi për t’u bërë burri i saj. Mori tre zarfë dhe përpara se t’ua shpërndante, brenda në tyre vendosi të njëjtën pyetje për secilin nga djemtë: – Si do […]

Read more ›
on May 6, 2018 at 11:48 pm / in Fun

Video / Nusja hedh buqetën me lule, por shkakton katastrofë

Ky është momenti kur një nuse në Kinë shkaktoi shumë dëm në lokalin ku zhvillohej dasma teksa hodhi buqetën me lule. Pasi hodhi buqetën tek beqarët, tavani u shkatërrua duke rënë mbi mysafirët por nuk kishte asnjë të lënduar. Ambienti u mbulua nga pluhuri, ndërsa kamerierët u angazhuan që të largojnë gjithë tavolinat e dëmtuara. Veprimi i paqëllimshëm i nuses, […]

Read more ›
on May 6, 2018 at 12:33 am / in Fun

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet ku*vë? Ja si përgjigjen shqiptarët (video)

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër për t’u quajtur kurvë? Besojeni apo jo, por kjo pyetje i është bërë vajzave dhe grave të Tiranës nga “Zjarr Tv” e përgjigjet e tyre do t’ju shkrijnë së qeshuri. Sakaq në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni se si reagojnë gratë e vajzat shqiptare të cilat nurmat i variojnë nga […]

Read more ›
on May 5, 2018 at 1:53 pm / in Fun

18-vjeçari shqiptar bëhet i famshëm me këtë foto mature

Kevin Kodra është një 18-vjeçar shqiptar që banon në Toronto të Kanadasë. Ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me foton e tij të maturës. I riu, i cili ka ëndërr që të bëhet grimier, fillimisht grimin e bën te vetja dhe profilin e tij në Instagram e ka të mbushur me foto ku shihet me tualet. Për […]

Read more ›