Fun

on February 22, 2018 at 7:47 pm / in Fun

Kapi të dashurin dhe të motrën në shtrat, për pak shkakton tragjedi me pistoletën në dorë

Menduan t’i bëjnë një rreng, ajo të motrës, dhe ai të dashurës, por situata u doli jashtë kontrollit dhe për pak mund të kalonte në tragjedi. Inskenuan momentin që ajo t’i shihte bashkë në shtrat, duke u puthur, e kur ndodhi, reagimi i vajzës doli jashtë parashikimit. Ajo mori dhe një armë për te qëlluar të dashurin, të cilin nuk […]

Read more ›
on February 22, 2018 at 5:56 pm / in Fun

Bllokohet ashensori, nusja vonohet për një orë në dasmë (VIDEO)

Nusja është bllokuar në ashensor për afro një orë, derisa nuk është shpëtuar nga zjarrfikësit. Melissa McNamara Rodger ishte duke shkuar në dasmën e saj, por ka mbetur në mes të katit të 17-të dhe 18-të të një hoteli në Rhode Island të Shteteve të Bashkuara. Shoqërueset që e prisnin 32-vjeçaren të vinte në çdo moment, kanë dhënë alarmin e […]

Read more ›
on February 20, 2018 at 6:01 pm / in Fun

Momentet më të sikletshme të rrjetit, pamjet virale që i kanë habitur të gjithë

Momentet e sikletshme nuk quhen vërtet të tilla nëse nuk përfundojnë ën internet e bëhen virale. Këto çaste që do i mbajmë mend gjatë ndodhin në situatat më të papërshtatshme dhe bëhemi gazi i botës. Publiku rreth nesh mund të shkrihet së qeshuri por turpi që përjetojmë nuk krahasohet me asgjë. Duke nisur nga shkrirja e nxirësve të trupit në […]

Read more ›
on February 20, 2018 at 4:22 pm / in Fun

Fotot më të pabesueshme që qarkullojnë në internet, detajet që do i kuptoni në shikim të dytë

Keni shkrepur ndonjëherë një foto që më pas ju është dikush shumë e pistë dhe keni vendosur ta fshini? Këto janë gjëra që ndodhin… Me dritën në kënd të kundërt, efekte të ndryshme të kamerës dhe mund të rezultojë ajo çfarë nuk prisnit. Ka edhe nga ata persona me mendje të pisët që i keqinterpretojnë fotot që shohin. Në fotot […]

Read more ›
on February 4, 2018 at 10:20 am / in Fun

Kap burrin me dashnoren në shtrat, shikojeni reagimin e gruas

Pamje shokuese janë lëshuar për një grua pothuajse të zhveshur duke u rrahur brutalisht nga bashkëshortja e dashnorit të saj pasi e kapën atë në shtëpi. Gruaja nga rajoni autonom Guangxi Zhuang në jug të Kinës thuhet se ka dyshuar se burri i saj ka një lidhje për një kohë, por ishte edhe më e tronditur dhe e zemëruar kur […]

Read more ›
on February 2, 2018 at 5:24 pm / in Fun

Zbret nga mali dhe sulmon banorët, derri egër vdes burrin në vend

Këto janë pamjet e tmerrshme kur një derr i egër, pasi ka hyrë në fshat ka sulmuar banorët. Ngjarja e frikshme është regjistruar në Indi dhe në videon e realizuar, fshatarët mundohen ta largojnë me lopatë, por pa rezultat. Pas disa minutash, ndërhyri policia duke vrarë derrin, nga sulmi i të cilit burri vdiq dhe gruaja pësoi lëndime të rënda. […]

Read more ›
on January 27, 2018 at 5:46 pm / in Fun

E zuri gjumi poshtë një peme, por u zgjua me “dikë” pranë

Kur mendojmë dhe flasim për kafshët e egra, gjithmonë mendojmë se duhet t’i respektojmë, se nëse nuk e bëjmë, do të përfundojmë si mos më keq. Realiteti është se për tej faktit se janë kafshë të egra, ata mund të jenë dhe mbresëlënëse. Sigurisht, mënyra për ta shprehur varet nga ne. Dolph Volker nuk e kishte menduar se do të […]

Read more ›
on January 20, 2018 at 6:02 pm / in Fun

E ndjek që nga larg për të hequr fiksimin, veprimi i djalit lë vajzën pa fjalë

Kjo video e postuar mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve dhe të bëhet si video më e komentuar dhe e shpërndarë. Arsyeja e saj ka habitur jo vetëm protagonisten, një vajzë, por edhe të gjithë ata që e kanë parë, ku të shumtë kanë qenë ata që kanë kritikuar veprimin. Kë veprim […]

Read more ›
on January 19, 2018 at 4:01 pm / in Fun

Kur ta shihni derën e kësaj shtëpie, do vdisni së qeshuri (Foto)

Kjo fotografi sipas disa humoristëve ndryshe është quajtur “dera e vjehrrës dhe kunatave” me që nuk ka as shkallë për të arritur deri te ajo. Kjo foto ka marrë shumë komente qesharake, ndërkaq u është dedikuar të gjitha atyre të cilat kanë probleme me vjehrrat dhe kunatat e tyre

Read more ›
on January 16, 2018 at 10:44 pm / in Fun

Moderatorit të njohur i grisen pantallonat në emision live, videoja bëhet virale

Moderatori i njohur i Tv Lorraine, Mark Heyes ka kaluar një moment të sikletshëm ditën e sotme. Teksa ishte në transmetim live, në krah të moderatores Lorraine Kelly, atij iu grisën pantallonat. Kamerat fiksuan detajin, ndërsa bënë që e gjithë salla të shpërthente në të qeshura. Mark u detyrua, të jepte shpjegim, por salla dhe bashkë prezantuesja vazhdonin të shijonin […]

Read more ›