Fun

on May 26, 2015 at 12:06 am / in Fun

Kinezi fryn gomat me vesh! (Video)

Është bërë sensacion brenda natës në vendin e tij, pasi është filmuar duke fryrë gomën me anë të veshëve.

Read more ›
on May 26, 2015 at 12:05 am / in Fun

Klienti “i fut duart” kamerieres, shikoni se çfarë vjen më pas (Video)

Kjo është një nga ato videot të cilat tregojnë padyshim forcën dhe karakterin e një femre përballë arrogancës së meshkujve.

Read more ›
on May 25, 2015 at 11:28 pm / in Fun

Aftësia e kësaj vajze 9 vjeçare do t’ju mahnitë! (Video)

Shumica e vajzave të moshës e saj luajnë lojëra me shokët e tyre apo ushtrojnë gjërat që mësojnë në shkollë. https://youtu.be/FGNPMNTl6Wk

Read more ›
on May 25, 2015 at 11:27 pm / in Fun

Vetëm pse foli pa leje, u rrah brutalisht nga mësimdhënësi (Video)

Vajza 14-vjeçare, që kishte biseduar diçka me shoqen e bankës, është qëlluar më pas me libër në kokë. Ajo mundohej që të mbrohej nga goditjet e mësuesit, por më kot.

Read more ›
on May 25, 2015 at 11:14 pm / in Fun

Më mirë të mos ja kishte prekur b** të dashurës së tij (Video)

Pasi djali me fanellë të kuqe i preku prapanicën të dashurës së djalit pa fanellë, ata vendosën që t’i lanin hesapet në banjo.

Read more ›
on May 25, 2015 at 9:51 am / in Fun

Burri rrah gruan në skenën e vallëzimit (VIDEO)

​Një çift gjatë një ahengu ku ishin duke e përjetuar gëzimin, burri bën diçka të pazakontë. Ai i mëshon gruas shuplakë dhe vazhdon të kërcejë sikur të mos kishte ndodhur asgjë https://youtu.be/PDUeBgIstGQ

Read more ›
on May 25, 2015 at 12:13 am / in Fun

Kjo vajzë ka një problem serioz me të pasmet (Foto/Video)

Jana Stoner një impiant me kode dhe numra serie të ndërthurur në të pasmet e saj, në mënyrë që të ketë një prapanicë me forma si të Kim Kardashian. https://youtu.be/0dL7V0cs-RM

Read more ›
on May 25, 2015 at 12:12 am / in Fun

Grushtohet pasaniku rus, që ofronte para për t’ia pirë urinën (Video)

E mori atë që meritoi, kur një mashkull u ofendua nga oferta tij.

Read more ›
on May 25, 2015 at 12:10 am / in Fun

Kush është Van Damme shqiptar, femrat po “çmenden” pas tij (Video)

Me një fizik të përsosur dhe dëshirën për të bërë gjëra të çmendura, Mahmut Matmuja, i njohur ndryshe edhe si “Bisha e Malit”.

Read more ›
on May 24, 2015 at 11:45 pm / in Fun

Ki kujdes! Shiko çfarë i ndodh kësaj vajze në shtrat (Video)

Një vajzë është filmuar gjatë natës teksa po flinte. Në një moment të caktuar diçka shfaqet nga poshtë krevatit.

Read more ›