Fun

on May 24, 2015 at 11:37 pm / in Fun

Zbulohet mënyra se si mund të fitonte Elhaida në Eurovision

Ironi e madhe dhe shumë humor ka shpërthyer në rrejt, për atë që është cilësuar si një gjykim i padrejtë ndaj Shqipërisë edhe Elhaida Danit. Duke e gjykuar tashmë si tërësisht gjeopolitik verdiktin e jurisë së Eurovision, rrjeti ka ironizuar faktin se që të fitonte Elhaida ndoshta duhej të paraqitej si këngëtari transeksual nga Austria Conchita, që triumfoi vjet.

Read more ›
on May 24, 2015 at 11:28 pm / in Fun

Ky boshnjak ka guxim: U fut në mbrëmje të maturës dhe u gjunjëzua para të dashurës së tij! (Video)

Zaim Shkalo ka vendosur ta kurorëzojë lidhjen me vajzën Maida. Ai u fut në mbrëmjen e maturës, ku festonte Maida. Aty u gjunjëzua dhe i propozoi asaj fejesën, https://youtu.be/15oeiAUjmd0

Read more ›
on May 24, 2015 at 11:08 pm / in Fun

Po voziste 110 km/h: Nuk mund ta besoni çfarë kishte mbi veturë?! (Video)

Kamera e montuar në makinë policie ka regjistruar një aksion të policisë në të cilin janë shpëtuar katër qen të vendosur në një kafaz mbi një veturë-kombi në një autostradë në Ohajo.

Read more ›
on May 24, 2015 at 11:05 pm / in Fun

Aksident shokues! Si shpëtoi kjo vajzë? (Video)

Një vogëlushe vetëm 10 vjeç u godit nga makina, ndërsa po kalonte rrugën tek vijat e bardha.

Read more ›
on May 24, 2015 at 11:55 am / in Fun

Fantastike – qytetarët e Prishtinës bien në kamerë të fshehtë – VIDEO

Shikoni si reagojnë qytetarët e Kosovës kur disa aktorë shtiren sikur kanë grabitur në banesa të ndryshme.

Read more ›
on May 24, 2015 at 11:23 am / in Fun

Kujdes me kamerieret, mund ta pësoni kështu (Video)

Kur të provoni ta trajtoni keq një kamariere, sikur ka bërë një i ri në një lokal të qytetit rus Kazan, atëherë nuk meritoni asgjë më shumë sesa një vizitë të shpejtë në emergjencë.

Read more ›
on May 24, 2015 at 12:50 am / in Fun

Kjo vajzë ‘paguan’ duke treguar gjoksin (VIDEO+18)

Kjo vajzë nuk kishte para për të paguar për donerin, por gjeti një mënyrë origjinale për të bindur stafin e një fast-fudi, që të merrte ushqimin me vete.

Read more ›
on May 24, 2015 at 12:49 am / in Fun

Mënyra më e çmendur për t’u argëtuar (VIDEO)

Për këta njerëz nuk është e mjaftueshme vetëm të vozitish motorin. Surfizmi gjithashtu nuk ju jep adrenalinën e nevojshme. Kështu ata dolën me idenë për të të bërë serf me motorët e tyre.

Read more ›
on May 24, 2015 at 12:37 am / in Fun

E tmerrshme: Përplas kokën gjatë hedhjes nga trampolina (Video)

Njëri prej hedhësve në kampionatin që po zhvillohet në La Rochelle të Francës përplasi kokën në trampolinë teksa po përgatiste hedhjen nga 27 metra lartësi.

Read more ›
on May 24, 2015 at 12:23 am / in Fun

Gjelat e sulmojnë pronaren, sa herë që i nxjerrë nga kafazi (Video)

Për këta gjela nuk vlen shprehja “mos e kafsho dorën që të ushqen”.

Read more ›