Fun

on May 22, 2015 at 11:05 pm / in Fun

Nuk u durohet, bëjnë seks në mes të rrugës (VIDEO +18)

​Këtij çifti nuk iu prit sa të gjente një dhomë, por vendosi të bëjë seks në mes të një rrugë në Tajlandë

Read more ›
on May 22, 2015 at 11:04 pm / in Fun

Hit në internet, papagalli me zë të çuditshëm (Video)

Ky papagall anonim është bërë sensacion në internet, fal zërit të tij që tingëllon si ndonjë personazh negativ nga filmat. https://youtu.be/YE8PTMSFMUg

Read more ›
on May 22, 2015 at 10:54 pm / in Fun

E rrallë: Çifti homoseksualë kuptojnë se janë vëllezër (Video)

Dyshja kanë folur në internet dhe kanë mbajtur lidhje për më shumë se dy vjet, derisa Lee e prezantoi të dashurin Paul para familjes dhe shoqërisë, të cilët menjëherë kanë vëne re një ngjashmëri të madhe të pamjes ndërmjet Paul dhe ish bashkëshortit të nënës së Lee.

Read more ›
on May 22, 2015 at 10:47 pm / in Fun

Rama e përzin shprehjen popullore (Video)

Kryeministri Rama bëri një lapsus duke rishprehur edhe një herë batutën për kandidatët “burra të mirë” që PD ka vendosur si kandidatë në këto zgjedhje.

Read more ›
on May 22, 2015 at 12:06 pm / in Fun

Askush nuk i besonte: E bëri testin e virgjërisë – live në një emision (Video)

Vajza e cila ishte fejuar në moshën 17-vjeçare dhe më pas ka prishur fejesën, është bërë shkak bisedash se ajo mund të kishte kryer marrëdhënie seksuale me ish të fejuarin.

Read more ›
on May 22, 2015 at 12:14 am / in Fun

Paralajmërim: Vetura mund të vidhet edhe me ndihmën e letrës! (Video)

Është publikuar një video paralajmëruese, që tregon se vetura mund të vidhet më anë të një letre të thjeshtë. https://youtu.be/gNn1vxlLJOE

Read more ›
on May 22, 2015 at 12:06 am / in Fun

Vetëm një idiot si ky nuk ia lëshon rrugën zjarrfikësve (Video)

Sikur të kishte ndonjë çmim për mospërfillje, ky shofer do ta fitonte bindshëm.

Read more ›
on May 22, 2015 at 12:06 am / in Fun

I moçmi ka thënë: Mos u tallni me hajvanin, se e pësoni! – VIDEO

https://youtu.be/TDfzTDm0zD0

Read more ›
on May 21, 2015 at 11:48 pm / in Fun

Gomari në vend të motoçikletës (Video)

Dëshirën për të pasur motoçikletë, e realizon mbi gomar.

Read more ›
on May 21, 2015 at 11:04 pm / in Fun

Djeg gjarpërin pastaj gjarpëri ia djeg shtëpinë (VIDEO)

https://youtu.be/akB6oU1T1Lc

Read more ›