Fun

on September 14, 2017 at 9:45 am / in Fun

Pranoi shakanë e kripur të kolegëve, diçka shkon keq dhe e lë djalin të terrorizuar (VIDEO)

Puna bëhet më interesante kur ke kolegë që dinë të sillen e të bëjnë shaka të vogla. Disa djem punëtorë në një fabrikë në Tiranë, vendosën t’i bënin një shaka të kripur kolegut të tyre, i cili mbeti i shtangur. Ata vendosën të argëtoheshin dhe i thanë kolegut të tyre të varej tek vinçi për një “xhiro”. Djali mendoi se […]

Read more ›
on September 12, 2017 at 1:54 pm / in Fun

Lufta e vërtetë. Tigri i madh sulmon Pitonin shiko fundin…!! (VIDEO)

Lufta e vërtetë. Tigri i madh sulmon Pitonin shiko fundin…!! Në këtë videoklip ju mund të shikoni Giant python vs tiger. Lufta e vërtetë. Tiger i madh sulm python. Ky është një videoklip shumë i mahnitshëm. Unë shpresoj se ju pëlqen ky videoklip shumë. Prandaj shikoni këtë videoklip dhe kënaquni. Për më shumë ndiqeni videon më poshtë Video Link

Read more ›
on September 8, 2017 at 11:22 pm / in Fun

E zë në shtrat nënën me shokun e tij të ngushtë, ja si reagon (Video)

Vitaly, djaloshi nga Rusia është i njohur në mbarë botën për videot e tij interesante, qesharake e ekstreme që i bën.Por, vënia e njerëzve në siklet nuk i ka shpëtuar pa paguar një çmim as Vitalyt. Nëna dhe shoku i tij i ngushtë. Që të dy shtrihen në dhomë dhe aktrojnë sikurse janë duke fjetur bashkë dhe kur Vitaly vjen […]

Read more ›
on September 7, 2017 at 11:57 pm / in Fun

A është ky dhëndri që vallëzimi i tij është më i “çmenduri” që keni parë? (Video)

Sezona e verës karakterizohet me martesa të shumta e me dasma të ndryshme, duke filluar nga më të shtrenjtat që bëhen nëpër restauronte luksoze e deri tek ato që bëhen në kushte shtëpie, Një video që po qarkullon nëpër internet shihet një çift i sapo martuar, dasma është bërë në kushte shtëpie, ku e veçanta e kësaj videoje është vallëzimi […]

Read more ›
on September 5, 2017 at 5:52 pm / in Fun

Brunia me cigare në gojë lë pushuesit pa fjalë, shikojnë atë që s’e prisnin kurrë kur ajo ngrihet

Një vajzë, e cila ka zgjedhur bregdetin e jugut për të pushuar këtë fundjavë, duket se i ka lënë të gjithë me gojën hapur, teksa është ngritur në këmbë për të varur tek çadra, një prej çantave të saj. Ajo mban në gojë një cigare dhe deri këtu nuk ka asnjë gjë të keqe. Ajo që u ka bërë përshtypje […]

Read more ›
on August 28, 2017 at 9:53 pm / in Fun

A është ky dhëndri që vallëzimi i tij është më i “çmenduri” që keni parë? (Video)

Sezona e verës karakterizohet me martesa të shumta e me dasma të ndryshme, duke filluar nga më të shtrenjtat që bëhen nëpër restauronte luksoze e deri tek ato që bëhen në kushte shtëpie, Një video që po qarkullon nëpër internet shihet një çift i sapo martuar, dasma është bërë në kushte shtëpie, ku e veçanta e kësaj videoje është vallëzimi […]

Read more ›
on August 27, 2017 at 10:07 pm / in Fun

U nis të bënte spektakël në dasmën e të vëllait, por përfundoi keq… (VIDEO)

I riu N. Çetin po kërcente në dasmën e të vëllait në Sivas, në Turqinë qendrore, kur në një moment në përpjekje për të bërë show lëshohet në ajër në përpjekje për të rënë në këmbë, por bie keq me fytyrë në pllaka. I riu u dërgua menjëherë në spital ku në pjesën e vetullave u qep 22 herë. Në […]

Read more ›
on August 23, 2017 at 8:56 pm / in Fun

Banori i Surrelit: Ka 3 vjet që pjeshkat kanë degjeneruar

Kjo foto është marrë në një bahçe në Surrel, Tiranë. Banori i cili ka këto pjeshkë shprehet se “ka 3 vite që kur ka ardhur një banor me shpi në Surrel që pemët na kanë degjeneruar…. I kemi spërkatur me ilaçe, por nuk ka agronom që i shpëton pemët e zonës” – shkruan personi që publikoi foton.

Read more ›
on August 20, 2017 at 9:25 am / in Fun

Dasmorët harrojnë nusen kur ia fillon t’i dridhë kunata (Video)

Dasmorët harrojnë nusen kur ia fillon t’i dridhë kunata Kryesisht në ndonjë dasmë, fokusi është te çifti që martohet, por në këtë rast ishte te kunata, transmeton Gazetain. Ky rast ka ndodhur në Rumuni, me ç’rast krushqit nuk kishin të ndalur me hedhje të parave në drejtim të saj. Shiko videon me poshte. Video

Read more ›
on August 19, 2017 at 11:39 am / in Fun

Ky person dëshpërohet keq me berberin, shikojeni reagimin pasi ia prenë flokët (Video)

Shkon për ti rregulluar flokët te berberi, mirëpo nuk shkon gjithçka siç duhet. Ky person që shihet në këtë video kërkon një stil për flokët, mirëpo ‘ustai’ ia shkatërron ato, transmeton Indeksonline Berberi ia bën një penis anash flokëve. Mirëpo, reagimi i klientit është tmerrësisht i dëshpëruar. Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon: VIDEO

Read more ›