Fun

on January 14, 2018 at 11:49 am / in Fun

Djali që kishte fiksim i ulet pranë, vajza nuk përmbahet dhe bën reagimin që se keni parë kurrë

Me siguri u ka ndodhur që kur keni afër fiksimin tuaj ngrini në vend dhe nuk dini çfarë të thoni. Kjo është normale, por reagimi i kësaj vajze kur “dashuria e pamundur” i është ulur pranë po “thyen” rrjetet sociale. Adoleshentja ka reaguar në mënyrën më qesharake të mundshme, kur kuptoi se djali që kishte fiksim ishte ulur pranë saj. […]

Read more ›
on January 10, 2018 at 6:42 am / in Fun

I humbisnin të brendshmet e gruas prej ditësh, pasi vendosi kamera burri zbulon ç’ndodhte

Një burrë është përballur me një situatë të pazakontë, teksa gruaja e tij humbiste çdo ditë të brendshmet. Pasi asaj i humbisnin mbathjet e vendosura në telin e rrobave, burri vendos një kamera të fshehtë. Pikërisht në çastin që ai sheh hajdutin, kupton se ishte komshiu i tyre dhe menjëherë i sulet për ta gjuajtur. Videoja e postuar në rrjetet […]

Read more ›
on January 7, 2018 at 7:13 am / in Fun

Vuri fishekzjarren në by**ë, e frikshme ajo që i ndodh djalit

Një video është bërë shumë shpejt virale në rrjetet sociale pasi tregon një moment si të sikletshëm po ashtu edhe të frikshëm. Një djalë i ri ka provuar të sfidojë veten dhe shokët e tij teksa ka bërë një veprim të pazakontë. Ai ka vendosur një fishekzjarre në prapanicën e tij dhe e ka ndezur për të dhuruar spektakël. Mirëpo, […]

Read more ›
on January 6, 2018 at 12:49 pm / in Fun

Kjo VIDEO do ju ngroh zemrën – Sa shumë dashuri, përqafimi i ëmbël për Krishtlindje i katërnjakeve

Fëmijët janë kaq të pafajshëm dhe gjithçka që ata bëjnë në jetën e tyre është po aq e sinqertë, edhe kur bëhet fjalë për një përqafim. Një video e cila ka pushtuar internetin shfaq katër vogëlushe, motra të cilat kanë zgjedhur që në mbrëmjen e Krishtlindjeve të shkëmbejnë përqafime me njëra tjetrën. Ato janë katërnjaket nga Kandaja të cilat quhen […]

Read more ›
on January 2, 2018 at 5:29 pm / in Fun

Grushta dhe shkelma djalit se e qëlloi në të pasme, vajza topless lë nam në festival

Një vajzë gjysmë nudo e cila po kalonte përmes festivalit Rhythm & Vines në Zelandën e Re, është ngacmuar nga nje i ri. Kaq ka mjaftuar për ta nervozuar vajzën e re së bashku me mikeshën e saj. Në videon e mëposhtme e cila ka bërë xhiron e rrjetit, duket se si vajza dhe shoqja e saj, e zhveshur totalisht […]

Read more ›
on December 29, 2017 at 9:52 pm / in Fun

Pret kundershtaren për peshimet zyrtare, luftëtarja tmerrohet kur sheh që vjen një “jashttoksore” (Video)

Në peshimet zyrtere të Fight World GP 2017 ka ndodhur dicka e pazakontë në kohen kur kanë qënë duke u bërë peshimet zyrtare të ndeshjes kryesore të mbrëmjes. Luftetarja e parë është ngjitur në peshore duke konfirmuar peshën e saj 1 ditë përpara ndeshjes por ja ka mbathur me të katërta kur ka parë kush ka ardhur përballë. Një femer […]

Read more ›
on December 27, 2017 at 6:51 pm / in Fun

Kjo është mënyra më e mirë për t’ia marrë numrin një vajze

Nëse jeni në kërkim të ideve se si mund t’ia merrni numrin një vajze, atëherë kjo video është për ju. Në faqen ‘BigDawsTv’ në Facebook është publikuar një video në të cilën shihet një djalosh duke mbajtur dy çanta të mëdha në duar. Ai ndalon femra të ndryshme në rrugë dhe u kërkon që ta marrin celularin e tij për […]

Read more ›
on December 20, 2017 at 10:57 am / in Fun

Humbi 100 mijë euro në kuiz, kurse përgjigjen e saktë tërë kohën e kishte shkruar në bluzë (Video)

Një djalë i ri nga Spanja me emrin Alberto, përgjithmonë do ta mbajë në mend përgjigjen në pyetjen “Kush është Steve Rogers në filmin “The Avengers?” që i është bërë në kuizin Ahora Caigo. Përgjigja e saktë ka mundur t’i sjell atij plot 100 mijë euro, kurse ai është bërë i famshëm për shkak të një detaji – në bluzën […]

Read more ›
on December 19, 2017 at 12:33 pm / in Fun

I hyri miza në të brendshme, prezantuesja ngre fustanin para shikuesve

Të gjithëve u ka ndodhur t’i kapë paniku në momente të veçanta duke menduar se diçka u ka hyrë nën rroba, por një prezantuese rumune ka shtangur shikuesit kur ngriti fustanin dhe shfaqi të brendshmet në transmetim live. Illinca Vandici ishte para kamerës kur u kap nga paniku duke besuar se kishte një merimangë në të brendshme. Ajo ngriti me […]

Read more ›
on December 19, 2017 at 9:39 am / in Fun

Nëna lë 6-vjeçarin vetëm me foshnjën e sapolindur … çfarë ndodh më pas bëhet hit në internet

Një fëmijë i ri në familjen tuaj ka sfidat e veta. Papritmas, fëmija i vetëm deri më tani po merr një vëlla dhe frika e një nëne për xhelozinë dhe zilinë bëhet shqetësimi kryesor. Gjithashtu, adaptimet e shtëpisë për fëmijën e ri merren në një nivel krejt të ri. Megjithatë, shqetësimi i prindërve është se si dy vëllezërit e motrat […]

Read more ›