Kuriozitete

on September 7, 2016 at 10:53 pm / in Kuriozitete

Rrëfimi i prostitutës që e shokoi gazetaren: Në Turqi natën e martesës, burri tenton të fusë penisin në kërthizën e gruas

Një dokumentar i BBC ka ekspozuar mungesën e edukatës seksuale në Turqi në nivele shokuese. Gazetarja Stacey Dooley vizitoi këtë vend dhe intervistoi disa prostituta. Punonjëset e seksit janë të frikësuar për jetën e tyre, edhe pse profesioni i tyre është legal. Ato druhen se do i vrasin nëse miqtë dhe familja zbulon se çfarë bëjnë. Një prostitutë i rrëfen […]

Read more ›
on September 7, 2016 at 10:53 pm / in Kuriozitete

28-vjeçarja: Vajta për t’i marrë qiranë, por bëra seks me djalin që i kisha huazuar shtëpinë…

Një 28-vjeçare ka rrëfyer për psikologen Deidre në ‘The Sun’ historinë e saj me një djalë 32 vjeç, me të cilin pati një aventurë seksuale dhe mbeti shtatzënë. Letra e vajzës: Kam përjetuar seksin më të shkëlqyer me djalin që dua dhe me babain e fëmijës tim. U takova me të 4 vite më parë. Ai mori me qira shtëpinë […]

Read more ›
on September 7, 2016 at 10:52 pm / in Kuriozitete

Rrëfehet burri: Bëra seks me motrën e gruas, por…

Një tradhti brenda familjes! Kjo është historia e radhës që ka mbërritur në adresën e psikologes së “The Sun”. Një burrë i martuar e me fëmijë, tradhton bashkëshorten e tij me motrën e saj. Ja çfarë ka rrëfyer mbi sekretin e tij Letra e burrit “Kam disa javë që bëj seks me motrën e gruas dhe kjo gjë më ka […]

Read more ›
on September 7, 2016 at 10:52 pm / in Kuriozitete

HISTORIA/ “I dashuri më kërkon të bëj seks me të tjerë dhe më filmon por…jo vetëm kaq”

Një njohje online i ka hapur shumë probleme një 38-vjeçareje… Partneri që ajo gjeti jo vetëm që e mashtroi por tashmë ai e detyron të bëjë gjëra aspak të hijshme, por gruaja nuk është e sigurt për vendimin që duhet të marrë. Ja çfarë i ka treguar ajo psikologes së ‘The Sun’. Letra e gruas “Para 3 vitesh njoha partnerin […]

Read more ›
on September 6, 2016 at 10:47 pm / in Kuriozitete

Kur e kuptova se lidhja ime kishte përfunduar?!

Më gjykonte për pamjen time “ Kisha një palë xhinse të reja dhe e pyeta se çfarë mendon për ato. Ai mu përgjigj: Nëse do humbje pak peshë do isha krenar që jam i dashuri yt” thotë Gita. Pse ishte në të drejtë: E zbulonte se çfarë fshehej në të ardhmen, ai kishte potencialin që të dëmtonte vetëbesimin e saj […]

Read more ›
on September 6, 2016 at 9:20 pm / in Kuriozitete

“Babi është gay, por më bleu Porsche për ditëlindje” (Foto)

Një gjashtëmbëdhjetë vjetor magjik që shumë vajza munden vetëm ta ëndërrojnë. Një pistë kërcimi e rrethuar nga një pishinë, një dj nga Londra dhe mundësia për blerjen e fustanit të përsosur ishin detajet e ditëlindjes së vajzës së adoptuar nga çifti homoseksual. Ndërkaq, vëllait binjak i është dhuruar një Porsche i personalizuar me vlerë 110,000 £. Binjakët janë pasardhësit e […]

Read more ›
on September 6, 2016 at 9:19 pm / in Kuriozitete

A e keni këtë vijë në dorë? Nëse po ju do të…

Të rrallë janë njerëzit të cilët në këtë vend kanë linjë qartë të dukshme, apo mbase ju jeni njëri ndër ata fatlumët. Ja çfarë do të thonë linja e gjatë, e shkurtër… kur është në dorën e majtë dhe kur në të djathtën, transmeton Telegrafi. Nuk e kanë të gjithë njerëzit linjën e engjëllit mbrojtës – linjën në shuplakë e […]

Read more ›
on September 6, 2016 at 9:17 pm / in Kuriozitete

Truku që do t’jua ndryshojë jetën: Prejeni limonin në katër pjesë, hidhjani pak kripë dhe vendoseni në mes të KUZHINËS

Nuk duhet vënë në dyshim fakti se limoni sjell përfitime të ndryshme shëndetësore dhe përdoret në shumë gjëra tjera. Aroma që përmban i jep shije të mahnitshme ushqimeve dhe pijeve të ndryshme, e përmirëson shëndetin e zemrës dhe mund t’i trajtojë sëmundjet e ndryshme të lëkurës dhe infeksionet e shkaktuara nga bakteret dhe mikrobet, Sidoqoftë, në këtë artikull do të […]

Read more ›
on September 6, 2016 at 9:17 pm / in Kuriozitete

REKOMANDOHET edhe nga EKSPERTËT: Kjo është pija që shkatërron KOLESTEROLIN dhe DJEGË DHJAMIN

Kjo receta është shumë efektive në zvogëlimin e niveleve të kolesterolit, si dhe në djegien e dhjamit brenda një kohe shumë të shkurtë. Edhe doktorët kanë filluar t’i këshillojnë pacientët me nivele të larta të kolesterolit ta konsumojnë, gjë që tregon shumë për efektin e saj pozitiv, transmeton Telegrafi. Përbërësit e kësaj pije janë shumë të shëndetshëm për luftimin e […]

Read more ›
on September 6, 2016 at 9:16 pm / in Kuriozitete

Mos i lini fëmijët të ulen kështu, ja pse

Fëmijët zbulojnë gjëra të reja ndërsa rriten: mësojnë si të ecin, çfarë pëlqejnë, cili ushqim ka shije më të ëmbël dhe cili të njelmët. Përderisa këto janë gjëra normale, ka disa gjëra të tjera si mënyra se si zgjedhin të ulen që ndikon në ta shumë. Një nga pozitat më të zakonshme të uljes në mesin e fëmijëve është pozicioni […]

Read more ›