Kuriozitete

on July 15, 2016 at 2:45 pm / in Kuriozitete

Rrëfimi i çuditshëm i gruas: Seksin më të mirë e bëra më një mashkull që e kishte…

Pavarësisht mitit se seksi i mirë ndodh vetëm me një mashkull që ka një penis me ereksion të fortë gjatë gjithë kohës, një grua në “Reddit” thotë se seksin më të mahnitshëm në jetën e saj e ka pasur me një mashkull që penisin e kishte të butë gjatë gjithë kohës. Në shkrimin e saj tregon se fillimisht kishte hezituar […]

Read more ›
on July 15, 2016 at 2:44 pm / in Kuriozitete

Rrëfehet vajza nga Prishtina: Bëra seks ditën, por ja çfarë dëgjova natën (+18)

Një vajzë kosovare ka vendosur ta rrëfejë historinë e saj dhe si e ka kuptuar se djali me të cilin vendosi të ndante gjithcka, kishte fëmijë. Këtë e kuptoi nëpërmjet telefonit… Rrëfimi Historia filloi kështu, unë ika nga Kosova në fillim të luftës, pasi shtëpia u dogj. Nëna më mori dhe ikëm për në Francë, babi më la në moshë […]

Read more ›
on July 15, 2016 at 2:44 pm / in Kuriozitete

Rrëfehet njeriu me penisin më të madh në botë: Gratë kanë frikë prej meje (Foto)

Një burrë i cili ka deklaruar se e ka penisin më të madh në botë, ka thënë se femrat frikësohen nga ai kur vije puna tek seksi. Roberto Esquivel Cabrera ka thënë se burrëria e tij në fakt për të është një kufizim dhe e pengon edhe në punë, raporton gazeta Mirror Mirëpo kjo nuk është e tëra. 52 vjeçari […]

Read more ›
on July 14, 2016 at 10:50 pm / in Kuriozitete

Hidhni sodë buke në shtrat dhe do të tronditeni nga rezultatet! (Video)

Në këtë artikull do të shihni një metodë të pastrimit që padyshim se do t’ua përmirësojë kualitetin e gjumit. Kjo metodë është krejtësisht natyrale dhe shumë e lirë për kah çmimi. Më në fund do t’i hidhni në bërllok të gjitha produktet e shtrenjta dhe kimikalet e forta që vetëm ua dëmtojnë shtratin dhe çarçafët Për këtë metodë të mahnitshme […]

Read more ›
on July 14, 2016 at 10:41 pm / in Kuriozitete

Të gjithë e keni në oborr, por nuk e dini se është shumë më efektive sesa kimioterapia

Pa kurrfarë të drejte është harruar kjo bimë, sepse konsiderohet si rrënjë, ndërsa që ka veti të shumta shëruese, e krejt çfarë duhet të bëni është ta merrni nga hapësirat ku gjendet. Kjo rrënjë nxit sekretimin e vrerit, pastron mëlçinë, ndihmon te alergjitë dhe pakëson kolesterolin Po ashtu përmban vitamina dhe minerale të rëndësishme, siç janë vitamina B6, tiaminë, vitamina […]

Read more ›
on July 14, 2016 at 4:40 pm / in Kuriozitete

Një kohë të gjatë vogëlushja është ankuar se ka koke dhembje, por ajo çka i nxjerr babai nga hunda është e tmerrshme (Video)

Një vajzë e vogël kishte fituar infeksion të tmerrshëm saqë qelbi i kishte shkaktuar shumë koke dhembje. Shiko videon dhe kupto se çka i a nxjerrë babai nga hunda vetëm me ndihmën e ujit https://youtu.be/wa9DeNqiOLc

Read more ›
on July 14, 2016 at 4:39 pm / in Kuriozitete

Ja pse kjo selfie në dhomën e gjumit po çmend internetin

>Kjo selfie e kësaj vajze e bërë në dhomën e gjumit është bërë virale, për një arsye të çuditshme. Fotoja bardhë e zi duket normale në pamje të parë, por në të ka diçka që nuk shkon. A mund ta gjeni se për çfarë bëhet fjalë? Nuk ka asgjë të çuditshme në krevatin e saj, as ndonjë fantazmë pas vajzës […]

Read more ›
on July 14, 2016 at 4:39 pm / in Kuriozitete

Dielli “bie në gjumë” pas vitit 2030. Shkencëtarët: Një mini periudhë akullnajore

Një mini periudhë akullnajore mund të jetë në dyert e planetit Tokë. Nga viti 2030 deri në 2040, dielli “do të bjerë në gjumë”, duke e zvogëluar aktivitetin në 60%, që do të shkaktojë ulje të ndjeshme të temperaturave. Efektet në klimën e planetit do të jenë të fuqishme: Lumenj si Tamigi në Londër mund të ngrijnë totalisht, ndërsa fusha […]

Read more ›
on July 14, 2016 at 4:38 pm / in Kuriozitete

Kishte fotografuar vajzat para 26 viteve, por tani ka zbuluar se diçka e frikshme fshihet në të (Foto)

Një gjysh i cili kishte shkrepur një fotografi, në të cilën tek tani është vërejtur se në sfond fshihet një fantazmë, kujton si sot momentin kur para 26-viteve kishte realizuar foton tani të shumëpërfolur. David Londsdale 58-vjeç, kishte fotografuar dy vajzat e tij duke buzëqeshur para kështjellës Rhuddlan në Wales gjatë një pikniku, ku asokohe vajzat e tij Sarah dhe […]

Read more ›
on July 14, 2016 at 4:37 pm / in Kuriozitete

Fotografitë e çuditshme: Duhet i shikoni dy herë për ti kuptuar (VIDEO)

Padallim nëse janë të vrazhdëta, disa fotografi mund të lozin me trurin e njerëzve ashtu që asgjë të mos jetë e qartë për të, të këtilla janë edhe këto dhjetë. Këto fotografi të përpunuara apo jo, këto fotografi do të ju lënë të habitur derisa nuk e zbuloni “trikun” e fshehtë në to. Në video zbuloni 10 fotografitë që duhet […]

Read more ›