ShowBiz

on March 27, 2016 at 9:53 pm / in ShowBiz

King Vali Carleone pritet ta paditë Facebookun në Milano (Video)

Njëri prej personave më të njohur në Kosovë dhe Ballkan King Vali Carleone pritet që ta paditë Facebookun Për këtë ai thotë se e bën për shkak se nuk ja kanë verifikuar faqen në Facebook edhe pse ai është njëri prej personave më të njohur në Milano. Për të gjitha procedurat ndiqeni intervistën e Valit duke klikuar në videon më […]

Read more ›
on March 27, 2016 at 7:16 pm / in ShowBiz

E jashtëzakonshme: Kur miliarderi rus e marton djalin atëherë çdo gjë është e mundur (Video)

Miliarderi rus, Mikhail Gucerijev ka ndarë një pasuri të vogël për dasmën e djalit të tij Said Gucerijeva dhe nusen e tij 19 vjeçare Khadija. Gucerijev i cili është njëri nga pronarët e kompanisë së naftës “Rusnjeft” , është personi në listën e 16 më të pasurëve në Rusi. Darsmja e organizuar për pasardhësin e tij do të flitet ndër vite dhe […]

Read more ›
on March 27, 2016 at 6:21 pm / in ShowBiz

Kur Gold AG rrahte moshatarët e tij serb … (VIDEO)

Reperi Gold AG njihet që prej fillimit të karrierës edhe për prirjet e tij patriotike. Shumë prej krijimeve të tij muzikore i janë kushtuar dëshmorëve e madje projektet e tij kanë bërë bujë edhe në shtypin serb. Jetesa në fëmijëri në Luginë të Preshevës pashmangshëm ka ndikuar që reperi të ketë kontakt me serb. E një histori jo fort të […]

Read more ›
on March 27, 2016 at 10:25 am / in ShowBiz

Sa është e dhënë Dafina Dauti pas seksit?(Video)

Këngëtaren Dafina Dauti rrallë herë e shohim në intervista, dhe angazhimi i saj në muzikë thuajse ishte shuar derisa e dëshmojë të kundërtën duke u kthyer për fansat e saj më një balad Ajo në një intervistë për emisionin Prive është pyetur se a është e dhënë pas seksit, Dafina u përgjigj ‘Jo’ mbase nuk dijmë shumë për jetë e […]

Read more ›
on March 27, 2016 at 12:03 am / in ShowBiz

Teuta emocionohet nga rrëfimi i Adem Mikollovcit (Video)

Nikoqirja e emisionit “Mes Nesh” në Tribuna Channel, aktorja dhe prezantuesja, Teuta Krasniqi, mysafir të saj në studio ka pasur aktorin, Adem Mikollovcin. Ishte pikërisht tema e fundit që e ka emocionuar aktoren përgjatë rrëfimit të mysafirit. Për më shumë ndiqni videon https://youtu.be/MZ8aOGET2Hw

Read more ›
on March 26, 2016 at 7:24 pm / in ShowBiz

Kush i kërkoi gazetares Bajraktari të zhvishet? (Video)

Gazetarja Behare Bajraktari, ishte mysafire këtë të shtunë në emisionin “Talk” të KTV-së. Aty, ajo tregoi pos tjerash se si një shkrimtar i kishte bërë një kërkesë të çuditshme. Duke mos dashur të përmend emra, ai i kishte kërkuar gazetares të zhvishet dhe ta përshkruaj trupin e saj. Detajet mund t’i kuptoni nga videoja më poshtë… https://youtu.be/sFux2EjEaVI

Read more ›
on March 26, 2016 at 6:34 pm / in ShowBiz

Personazhet që u transformuan tej mase ndër vite (Video)

Duke se çdo ditë e më shumë personalitet publike po e kuptojnë rëndësinë e paraqitjes së jashtme për të qenë sa më ‘in’ në botën e showbiznesit. Si pasojë e kësaj, të shumtë janë ata e ato të cilët i kemi parë krejtësisht ndryshe, e që sot vështirë t’i njohim, sidomos disa prej tyre, transmeton emisioni “Express”. Operacionet plastike tashmë […]

Read more ›
on March 26, 2016 at 6:06 pm / in ShowBiz

Prekëse! Sabri Fejzullahu tregon arsyen pse e urren shumë babanë! (Video)

Këngëtari i njohur kosovar Sabri Fejzullahu, ka ndarë shumë kujtime të jetës së tij, që nga kontakti i parë me Shqipërinë, para viteve ’70, si aktor i dramës “Gjenerali i Ushtrisë së Vdekur” të Kadaresë. Ai ka folur edhe për koncertet e ditëve të sotme në një intervistë në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës. Fejzullahu, tashmë 71-vjeçar, ndër të tjerash […]

Read more ›
on March 25, 2016 at 11:52 pm / in ShowBiz

Xhihani tregon arsyen e vërtetë të largimit të Gylserenit

“Fate të Kryqëzuara” është ndër serialet më të ndjekura të momentit edhe nga shqiptarët. Por vëmendja më e madhe e publikut u drejtua te protagonistja, Nurgul Yesilcay, e cila u largua nga seriali në episodin e 52’të të tij. Arsyet e largimit janë diskutuar mjaft në mediat vendase, por edhe më në vendet ku është shfaqur seriali. Deklarata e aktores […]

Read more ›
on March 25, 2016 at 10:55 pm / in ShowBiz

Albulena Kryeziu tregon se kur do të luante në një skenë erotike (Video)

Albulena Kryeziu është një ndër aktoret më të angazhuara ne skenën e teatrit por edhe në kinematografi. Ajo aktualisht luan në Teatrin Kombëtar të Kosovës por edhe në Teatrin e Gjakovës si dhe është pjesë e disa filmave që janë në realizim e sipër. Në një intervistë për emisionin Express të KTV’së ajo ka thënë se deri tashti në karrierën […]

Read more ›