ShowBiz

on October 22, 2017 at 8:38 pm / in ShowBiz

QAJ NË DUSH, JO PËRPARA FËMIJËVE; RRËFIMI I ANGELINA JOLIE QË PREKU TË GJITHË (FOTO)

Në shtator të vitit të kaluar, lajmi i divorcit mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt zuri vend në gazetat në mbarë botën dhe janë hedhur disa hipoteza, në lidhje me arsyet e ndarjes së çiftit më joshës dhe të dashur të Hollivudit. Protagonistët gjithmonë kanë qenë shumë diskretë në lidhje me çështjen, duke iu shmangur dhënies së komenteve në shtyp, […]

Read more ›
on October 22, 2017 at 8:20 pm / in ShowBiz

Akuzohet për operacione plastike, Xhensila i mbyll gojën të gjithëve me këtë që postoi

Ajo pos për këngët e saj të suksesshme, njihet edhe si këngëtarja më e bukur e skenës sonë muzikore. Por, as ajo nuk u shpëtoi akuzave të shumta për operacione plastike. Xhensila ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram në të cilën shihet pa grim, e kjo duket si kundërpërgje për të gjitha ato akuza…

Read more ›
on October 22, 2017 at 6:15 pm / in ShowBiz

I dha shishen e rakisë së rrushit për ta pirë në emision, gjesti i Rita Orës lë pa fjalë prezantuesin

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka qenë e ftuar në emisionin Jonathan Ross Show, sëbashku me këngëtarin e njohur britanik Ed Sheeran. Humori dhe çmenduritë nuk munguan në emision, përpos prezantimit të projekteve të tyre muzikore. Momenti kulminant i mbrëmjes ishte kur moderatori nxori një shishe raki rrushi dhe ia drejtoi Orës duke i thënë se ia kishin dërguar […]

Read more ›
on October 22, 2017 at 5:21 pm / in ShowBiz

Kërceu pa mbathje fare e i doli “zogu” sheshit, reagon velina: Ja si qëndron e vërteta e gjithçkaje

Mediat rozë u pushtuan ditën e djeshme nga lajmi se velina më e re e misionit “Xing me Ermalin” kishte kapur vëmendjen e audiencës në një mënyrë shumë vulgare. Kejvina Kthella padyshim që ra shumë në sy që në daljen e saj të parë, pasi kishte veshur një fustan ët kuq shumë të çarë që i ekspozonte më shumë seç […]

Read more ›
on October 22, 2017 at 3:30 pm / in ShowBiz

Ermalit i rrëshket ‘padashje’, zbulohet gjinia e foshnjës se Amit dhe Ermalit

Lajmi për ardhjen në jetë të fëmijës së dytë të Amit dhe Ermalit, u bë publik padashje nga ky i fundit. Detajet në lidhje me fëmijën e dytë vazhdojnë të dalin padashje nga të dy prindërit. E themi këtë pasi pas Ermalit, vetë Amit i shpëtoi një tjetër detaj teksa ishte e ftuar në emisionin “Thumb”. E pyetur për marrëdhëniet […]

Read more ›
on October 22, 2017 at 10:19 am / in ShowBiz

Sadija i tregon Shkëlzen Berishës së çfarë po i ndodh vajzës së tyre adoleshente

Martesa dhe ndarja e tyre ishte një kalvar i gjatë fjalësh dhe akuzash. Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit të Shqipërisë nga martesa e tij e parë me Sadijë Berishën ka dy fëmijë. Kjo foto e postuar nga ish bashkëshortja e tij tregon se sa shpejt ‘fluturon’ koha. Në rrjetet e saj sociale ajo ka publikuar nëj foto të vajzës […]

Read more ›
on October 22, 2017 at 9:49 am / in ShowBiz

‘Përplasje‘ mes Ermal Mamaqit dhe Rashel Kolanecit , si qëndron e vërteta e largimit nga ‘Xing’

Largimi i Rashelit nga emisioni “Xing me Ermalin” u komentua gjerësisht në media, teksa u hodhën ide të ndryshme mbi largimin e saj nga emisioni. Ermal Mamqi që në nisje të emisionit të shtunën mbrëma ka dhënë një deklaratë për këtë largim duke thënë: “Është larguar Rasheli, arsyeja pse njerëzit shikonin “Xing me Ermalin”. Na mungon Rasheli prej dy javësh. […]

Read more ›
on October 21, 2017 at 10:17 pm / in ShowBiz

Flet balerini që “ndezi” festën e beqarisë: Mendova mos vinte Besi, ja ç’bëri Xhensila atë natë

Festa e beqarisë së këngëtares Xhensila Myrtezaj para martese, bëri bujë në mediat rozë për mënyrën se si ia kishin organizuar mikeshat e saj. Orjan Lika është balerini i cili ra në sy për shkak se ndezi atmosferën pasi iu bashkua vajzave. Në një intervistë për “Jo vetëm modë”, ai ka zbuluar se ç‘ndodhi atë natë. Balerini ka rrëfyer se […]

Read more ›
on October 21, 2017 at 9:24 pm / in ShowBiz

I ndodh si me shtatzëninë…Zaiminës i zbulojnë gjininë e fëmijës! (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari është më shumë se 6 muajshe shtatzënë dhe duket se është duke e shijuar pafund këtë çast të rëndësishëm në jetën e saj. Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën shfaqet në duke kërcyer. Ndërsa sa përket gjinisë së fëmijës ajo nuk është prononcuar. Por duket se këtë herë ka qenë një nga […]

Read more ›
on October 21, 2017 at 3:15 pm / in ShowBiz

I vesh brekët mbrapsht”, Eni Koçi tregon pse bën këtë gjë

Kohët e fundit Eni Koçi është një ndër këngëtaret më të përfolura në vendin tonë, pasi po aludohet se ajo mund të jetë një lidhje me GencPrelvukaj. Por gjatë spotit të emisionit “Xing” Eni ka dhënë një deklaratë shumë të çuditshme dhe po aq për të qeshur. E pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse ajo mban ndonjë hudhër në xhep […]

Read more ›