ShowBiz

on March 5, 2016 at 1:13 am / in ShowBiz

Kështu e dridh Kallashi (Video)

Vallëtarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi nuk lodhet asnjëherë me punën e saj duke vallëzuar në lokalin “Kobra City”. Çdo natë ajo performon para adhuruesve të saj në lokalin personal. Përmes llogarisë së saj zyrtare në Instagram, Kallashi na tregon çdo natë veshjen dhe pamjen e saj para performancës. Këtë herë ajo ka përshëndetur fansat me një video shumë […]

Read more ›
on March 5, 2016 at 12:04 am / in ShowBiz

Shota tregon se si është të luash nudo në filma (Video)

Aktorja Shota Baraliu kishte pranuar të luaj në skena nudo qysh prej pas luftës në Kosovë Kështu ajo është bërë aktorja e parë kosovare e cila kishte marrë guximin që të dal në këso filmash. Pas filmit të Teuta Krasniqit, Shota tregon se si është të luash një skenë nudo në një film shqiptar dhe Shota tregon se si është […]

Read more ›
on March 4, 2016 at 8:27 pm / in ShowBiz

Kjo është kunata e Edona Llalloshit (Foto)

Edona Llalloshi këto ditë është bërë nënë për herë të dytë ku është bekuar me një djalë. Ajo ia ka vënë djalit emrin Nur që do të thotë dritë, shndritje, shkëlqim, ndërsa fëmija i parë i Edonës është vajzë dhe quhet Doa. Edonën të gjithë e njohin për sukseset që ka arritur në skenën muzikore shqiptare, poashtu edhe vëllau i vetëm i […]

Read more ›
on March 4, 2016 at 8:09 pm / in ShowBiz

Madonna vallëzon vallen e Shotës (Video)

Madonna është një ndër emrat më të përfolur dhe më të dashur nga publiku. Në rrjetin e saj Instagram ka publikuar një video. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, kështu duke i qëndruar sa më afër publikut. Në rrjetin e saj Instagram ka publikuar një video. Madonna në video shihet teksa vazllëzon, dhe ky vallëzim ngjason mjaft shumë me atë të […]

Read more ›
on March 4, 2016 at 7:07 pm / in ShowBiz

‘Dashnia e nanës’ vjen nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli (VIDEO)

Dashnia e nanës’ është kënga më e e re që i’u shtua skenës muzikore shqipe. Ky projekt muzikor është mes Gold AG dhe Shyhrete Behlulit. Kjo këngë e paralajmëruar kohë më parë, është shkruar nga Goldi i cili ka bërë edhe muzikën ndërsa klipi është finalizuar nga MProduction. ‘Dashnia e nanës’ është një këngë shumë e bukur ku veten e […]

Read more ›
on March 4, 2016 at 11:55 am / in ShowBiz

Adonisi e quan Teutën ‘mami’! A është Teuta përsëri shtatzënë?

Që prej bërjes publike të lidhjes së Teuta Krasniqit dhe Adonis Morinës, ky i fundit nuk është ekspozuar shumë në media. Megjithatë deshi apo jo, Adonisi dita – ditës po shndërrohet në protagonist të mediave falë postimeve në rrjete sociale. Ai sot ka postuar një imazh me Teutën nën përshkrimin: “Kur ajo ka nevojë unë jam menjëherë prapa krahëve të […]

Read more ›
on March 3, 2016 at 6:00 pm / in ShowBiz

Vajza e Jakup Krasniqit fillon punën në QKUK (Foto)

Emri i vajzës së ish-kryeparlamentarit Jakup Krasniqi, kohët e fundit ka qenë mjaftë prezent në media. Gresë Krasniqi e cila ka qenë duke studiuar për mjekësi, si duket ka gjetur shpejtë vend pune. Ajo sot ka publikuar një fotografi ku shihet me kolegës e saj në QKUK, por se a ka filluar punën Gresa në këtë instittucion publik apo është […]

Read more ›
on March 3, 2016 at 5:50 pm / in ShowBiz

Djali i Gjyste Vulajt përdor fjalë të pista kur flet me të

Këngëtarja seksi nga Ulqini sot është zgjuar vonë. Ajo ka publikuar një shkrim në rrjetin social Facebook, në të cilin shihet biseda me djalin e saj Ajo veçse na e uroj një mëngjes të mirë në 12:20 të ditës, ka treguar edhe fjalët e djalit të saj qe i tha sot. Ky është shkrimi i saj në Facebook” “Miremengjesi/MireditaU zgju […]

Read more ›
on March 3, 2016 at 5:19 pm / in ShowBiz

Mihrije Braha: Seksi me një burrë të vetëm nuk të plakë

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një nga çiftet më jetëgjata të showbiz-it shqiptarë. Ata janë prindër të një djali me emrin Plator, por ende sillen si dashnorë pasionantë me njëri-tjetrin. Në një intervistë pa tabu dhënë për emisionin “Prive”, Mihrija më në fund ka treguar moshën e saj, pra është 47 vjeçe. Në rrëfimin 60-sekondësh, që nuk i ka […]

Read more ›
on March 3, 2016 at 10:23 am / in ShowBiz

Ja cila është femra që flejti DiCaprio natën e Oscarit (Foto)

Leonardo DiCaprio e ka ndarë gëzimin e triumfit në “Oscar” me një bukuroshe tjetër. Pas përfundimit të ceremonisë “Oscar”, Leonardo thuhet se ka fjetur me grimeren e njohur, Lauren Hutton. Para ceremonisë thuhet se ishte planifikuar ndeja e tyre gjatë tërë natës ndërsa ata ishin njohur dy vite më parë në Karaibe. Fotot e takimit mes tyre nuk kanë mundur […]

Read more ›