ShowBiz

on March 20, 2016 at 7:23 pm / in ShowBiz

‘Prezantuesja e motit’ habit sërish me gjoksin e saj (Video)

Brenda pak ditësh, ajo u bë e njohur në mbarë botën. Bëhet fjalë për një prezantuese të motit në Rumani. Roxana Vancea ekspozoi gjoksin duke prezantuar motin. Nuk dihet nëse e bëri qëllimisht apo jo, por 25-vjeçarja ka marrë famë. Duket e ditur këtë gjë, ajo dhuroi sërish një shfaqje të nxehtë në TV rumun. https://youtu.be/dyHT38qiIEQ

Read more ›
on March 20, 2016 at 6:22 pm / in ShowBiz

Shkëndije Mujaj pamje shokuese në rrjete sociale (Foto +16)

Tjera imazhe provokuese nga Shkëndije Mujaj janë publikuar në rrjetet sociale. Këngëtarja seksi ka zgjedhur që t’i befasojë sërish ndjekësit e saj duke ekspozuarin adutin e saj më të njohur trupor – të pasmet. Krahas fotografive, ajo ka publikuar edhe një video nga argëtimi i saj.

Read more ›
on March 20, 2016 at 6:14 pm / in ShowBiz

Sabri Fejzullahut i dhimbset bashkëshortja e tij për një arsye

Këngëtari Sabri Fejzullahu vazhdon të mbetet ‘ikona’ e muzikës, këngët e të cilit dëgjohen dhe pëlqehen nga moshat e ndryshme. Ai i ftuar në emisionin ‘Mes Nesh’ e ka ripërsëritur edhe njëherë atë se përse nuk e ka lejuar bashkëshorten e tij Nerën që të mirret me muzikë. Sabriu tregon se sa shumë ka qenë xheloz për të shoqën e […]

Read more ›
on March 19, 2016 at 11:03 pm / in ShowBiz

Si u ndie Adonisi për skenat nudo në film të Teutës (Video)

Aktorja Teuta Krasniqi gjatë intervistës së saj në ExpressRozë ka folur edhe për skenat nudo të saj në filmin “Distant Angels”. Por, si u ndie Adonisi kur i pa këto skena tregon gjatë intervistës për ExpressRozë aktorja Teuta Krasniqi. https://youtu.be/WBdnfHe5o58

Read more ›
on March 19, 2016 at 8:03 pm / in ShowBiz

Nora Istrefi: Era ka zërin më të bukur, por unë jam më e pasur (VIDEO)

Pas rikthimit në muzikë pas lindjes së të voglës Renée, Nora Istrefi i ka kaluar 2 milionë klikimet me këngën e saj më të re “Sa t’kom dasht”, vetëm pak ditë pas publikimit. Duke shijuar këtë sukses në periudhën më të bukur të jetës, Nora tashmë ndihet e sigurt në muzikë, në zhanrin që ka zgjedhur dhe në stilin që […]

Read more ›
on March 19, 2016 at 8:01 pm / in ShowBiz

A është agjente sekrete missi Arbnora Ademaj? (Video)

Prezantuesja Arbnora Ademaj ishte protagonistja e rubrikës ’60 sekonda’ këtë javë. Ajo iu përgjigj pyetjeve si a është e sëmurë prej xhelozisë e a beson në dashuri. Kur u pyet se sa është e kënaqur prej jetës ajo u përgjigj: Shumë. Mes tjerash, Arbnora tregoi edhe se kur e ka ndërmend të bëhet nënë dhe a e dënon shpesh policia […]

Read more ›
on March 19, 2016 at 7:46 pm / in ShowBiz

E dashura e Shkëlzen Berishës tregon gjoksin (Foto)

Armina Mevlani ka postuar disa foto ku tregon pothuajse gjithë gjoksin. E dashura e Shkëlzen Berishës thotë se është duke përgatitur një projekt të ri.

Read more ›
on March 19, 2016 at 7:17 pm / in ShowBiz

Si e surprizoi Teuta, Adonisin kur i kumtoi lajmin se do bëhet baba për herë të parë ?! (VIDEO)

Teuta, Teuta, Teuta. Nuk kalon as edhe një ditë e vetme pa të paktën një lajm rreth saj në portalet vendore. Duket se është e lindur e tillë, për të krijuar lajm në çdo hap e çdo lëvizje të saj. Pas një periudhe relativisht të qetë kur nga ndarja me Bleron emri i saj u ndal paksa së përmenduri, lidhja […]

Read more ›
on March 19, 2016 at 6:54 pm / in ShowBiz

Rovena, intervistë nga vaska- flet për lojërat seksuale (Video, +16)

Rovena Stefa vazhdon të mahnitë në kohët e fundit. Krahas disa pozimeve erotike, ajo ka ardhur edhe me një intervistë mjaft ndryshe. Këngëtarja ka folur për Prive nga vaska vetëm me jelekë duke vënë në plan të parë gjoksin e saj. Ajo thotë se njerëzit duhet të ndihen të lirë dhe të bëjnë çfarë të duan, ndërsa ata që nuk […]

Read more ›
on March 19, 2016 at 12:35 pm / in ShowBiz

Blero rrëfen: Ja si dola kundër babait të Teutës për filmin me skena të nxehta

Blerim Muharremi po vazhdon ta keqpërdorë lidhjen martesore që kishte për të promovuar vetën. Sa herë që i është dhënë mundësia, Blerim Muharremi ka folur për Teutën, me qëllim që të bëhej lajm në media. Blerim Muharremi s’ka qenë fare i njohur para se të martohej me Teuta Krasniqin. Muharremi, prej rreth një viti kanë dominuar lajmet e showbizit kosovar […]

Read more ›