ShowBiz

on May 27, 2015 at 11:51 pm / in ShowBiz

Këngëtarja arrestohet për këtë videoklip seksi (Video)

Një grua në Egjipt u arrestua pasi akuzohet se po nxiste degjenerim. Ajo me të dashurin e saj këndojnë një këngë, video e së cilës vlerësohet si shumë seksi. Reda el-Fouly kërcen dhe këndon së bashku me Wael Elsedeki. Reda është arrestuar, ndërsa i dashuri i saj është arratisur në Tunizi, pasi u shpall në kërkim.

Read more ›
on May 27, 2015 at 11:30 pm / in ShowBiz

Remzie Osmani bie në grackën e kamerës së fshehur (Video)

Fabula e saj që ‘djali i saj i prezanton familjes të dashurën e tij, e cila është e veshur mjaft provokative dhe ka shumë teka’. Në bisedim e sipër me ‘vjehrrën’ Remzien ajo nuk shfaqet dhe shumë miqësore me ‘nusen’ e djalit.

Read more ›
on May 27, 2015 at 11:20 pm / in ShowBiz

Ekskluzive: Rihanna do të bashkëpunojë me një këngëtar kosovar (Video)

Rihanna do të kalojë në një nivel tjetër të karrierës së saj. Ajo pritet ta krijojë një shtëpi diskografike të veten – një label personal – nga ku do t’i promovojë hitet e radhës. Këtij labeli nuk do t’ia shohë hajrin vetëm ajo. Por, edhe një kosovar. Enur Pakashtica, gazetar i Klan Kosovës, e ka intervistuar babain e Rihannas, Ronald […]

Read more ›
on May 27, 2015 at 12:14 am / in ShowBiz

Kjo “kukull” 26 vjeçe, s’ka pasur kurrë të dashur. Nuk e lë mami (FOTO)

Njihuni me një tjetër “barbie” njerëzore ruse. Angelica Kenova, jo vetëm jeton si një kukull por edhe është trajtuar si një e tillë. 26vjeçarja nga Moska, akoma jeton me prindërit e saj dhe kurrë nuk ka pasur të… Njihuni me një tjetër “barbie” njerëzore ruse. Angelica Kenova, jo vetëm jeton si një kukull por edhe është trajtuar si një e tillë. 26vjeçarja […]

Read more ›
on May 27, 2015 at 12:09 am / in ShowBiz

Fallon ‘ia sheh zogun’ Halle Berryt (Video)

Moderatori amerikan, Jimmy Fallon, njihet për surprizat që iu përgatit mysafirëve në shfaqjen e tij, “The Tonight Show”.

Read more ›
on May 26, 2015 at 11:49 pm / in ShowBiz

S’kishte faj ambasadori amerikan që i mbeti “fiksim” Olta Gixhari (Foto)

  Olta Gixhari është një nga aktoret më seksi shqiptare. Këtë gjë ajo e tregon edhe me një set fotosh që ka bërë për revistën “Story”, Kujtojmë se ish ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandar Arvizu, e kishte ‘pikë të dobët’ aktoren shqiptare, të cilës, ia kishte shprehur dashurinë edhe në një emision televiziv. Arvizu kishte thënë se nuk do ta […]

Read more ›
on May 26, 2015 at 11:21 pm / in ShowBiz

Është mami, apo motra jote?

  Kur kjo nuk është një pyetje mirësjelljeje Alessia Marcuzzi  dhe Tommaso Pak ka të bëjë me diferencën në vite. Dikur vajzat bëheshin nëna pa mbushur 20 vjeç e megjithatë në çdo fazë të jetës, në fotot e vjetra të tyre,  dallimi i brezave ishte shumë i qartë. Ndërsa sot,  mund t’i ndajnë gati 30 vjet dhe sërish të duken si […]

Read more ›
on May 26, 2015 at 12:39 am / in ShowBiz

Vali Corleone mobilizohet në ndihmë të Kumanovës

E njohim si njërin prej personazheve më ekscentrikë shqiptarë, mirëpo Vali Corleone ka edhe anën e butë shpirtërore dhe humanitare. Princi nga Gjilani ka marrë një iniciativë për të ndihmuar familjet e atyre që humbën jetën dhe familjet e atyre që gjenden në burgjet e Maqedonisë, pas konfliktit në Kumanovë. “Pas shumë thirrjeve që më janë bërë nga populli për […]

Read more ›
on May 26, 2015 at 12:21 am / in ShowBiz

Kallashi, një selam atyre që po”fryhen” me belfie (Foto+16)

  Kallashi,tashmë emër i njohur jo vetëm medial,por edhe për publikun e gjerë shqiptarë. Kërcimi i saj, me të cilin e ka krijuar numrin e madh të fansave ,të qytetarëve nga të gjitha qendrat për ta vizituar në pub- in e saj me emrin “ Kobra City” tek ajo valëzon për çdo mbrëmje, është i veçantë dhe një dhunti, për […]

Read more ›
on May 25, 2015 at 11:22 pm / in ShowBiz

Media britanike: Fituesi i ‘Eurovision’-it kërcënohet me vdekje nga shqiptarët

Fituesi i Eurovizion 2015, Mans Zelmerlow nuk e kishte menduar se një foto e publikuar në internet duke u relaksuar në një kolltuk gjatë pushimit të provave mund të kthehej në një kërcënim për të. Sipas ‘Daily Star’, shqiptarët kanë vërshuar me komente dhe kërcënime me vdekje ndaj 28- vjeçarit, pasi sipas tyre ai ka injoruar vendin e tyre duke […]

Read more ›