ShowBiz

on January 23, 2016 at 10:34 pm / in ShowBiz

Çfarë biznesi po nis në SHBA, Sinan Vllasaliu?! (Video)

Sinan Vllasaliu, solli shumë këngë në vitin që e lamë pas e kjo ndodhi për shkak se projektet që i propozuan ishin të mira dhe nuk mund ti refuzonte sidomos kur bëhet fjalë për tekstin që përmbante. Po ashtu shumë shpejt fillon koncertet për vitin 2016 si dhe do të publikoj edhe disa këngë në vitin që kemi hyrë. Ndërkaq […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 7:04 pm / in ShowBiz

Vildania e quan veten ‘meksikania shqiptare’ për format e saja shpërthyese (Foto)

Nuk ka dyshim se Vildane Zeneli është njëra prej femrave më seksi shqiptare dhe këtë epitet vazhdon ta forcojë përmes publikimit të fotografive, në të cilat shfaqet jashtëzakonisht atraktive. Modelja e famshme ka sjellë disa imazhe të reja, ku ka pozuar me bikini ngjyrë rozë. Trupi i saj është mahnitës dhe nuk e lë të qetë askënd nga gjinia e […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 6:56 pm / in ShowBiz

Kallashi përshkruan mashkullin e ëndrrave, flet për numrin e marrëdhënieve! (Video)

Donjeta Kosumi-Kallashi ka treguar se ajo aktualisht nuk është në një lidhje, ndërsa ka treguar se si duhet të jetë mashkulli i saj. “Për momentin, unë nuk jam e dashuruar as nuk kam të dashur, jam ‘single’. Edhe po të kisha pasur një të dashur, do ta kisha mbajtur për vete”, ka thënë ajo në një intervistë ekskluzive për Radio […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 5:54 pm / in ShowBiz

Teuta u martua, çfarë po bëjnë Blero dhe Tara ? (Video)

Jeta private e Teuta Krasniqit ka filluar të komentohet sërish. Tani jo për ndarje apo për ndonjë të dashur të ri, por për martesë. Pas ndarjes nga Blero, emri i saj u përmend shumë shpesh nga mediat, pastaj me gjetjen e të dashurit të ri, jeta e Teutës filloi të komentohet sërish. Prindërit e Tarës tashmë kanë gjetur dashuritë e […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 5:06 pm / in ShowBiz

Detaje nga martesa e Teutës dhe Adonisit (Video)

Pas shumë komenteve që u bënë pas ndarjes së Teuta Krasniqit me Bleron, ajo pati gjetur dikë tjetër. Teuta dhe trajneri i fitnesit Adonis Morina tash e një kohë janë shfaqur në publik së bashku duke e bërë publike lidhjen e tyre. Tani raportohet se ata edhe janë martuar, ndërsa burimet të Express Rozë tregojnë se ndeja ka qenë private […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 5:05 pm / in ShowBiz

Kallashi përshkruan mashkullin e ëndrrave, flet për numrin e marrëdhënieve! (Video)

Donjeta Kosumi-Kallashi ka treguar se ajo aktualisht nuk është në një lidhje, ndërsa ka treguar se si duhet të jetë mashkulli i saj. “Për momentin, unë nuk jam e dashuruar as nuk kam të dashur, jam ‘single’. Edhe po të kisha pasur një të dashur, do ta kisha mbajtur për vete”, ka thënë ajo në një intervistë ekskluzive për Radio […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 4:51 pm / in ShowBiz

Flet Kenan Imirzalioglu: Si e njoha gruan e jetës time

I ashtuquajturi “Ezel”, më në fund ka vendosur që të hedhë një hap më tej me dashurinë e tij, ndërsa këtë verë ai pritet që të martohet. Aktorja dhe modelja, Sinem Kobal, tani është shumë pranë martesës me yllin e kinematografisë turke, Kenan Imirzalioglu. Kobal ka konfirmuar se natën e Krishtlindjeve ajo ka marrë propozimin për martesë nga Kenan, i […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 4:45 pm / in ShowBiz

Francezët “çmenden” pas Majkut (Foto)

Reperi shqiptar, Majk, është bërë kryetemë e mediave të shoubizit në Francë. Sipas mediave franceze, Majk është artist unik shqiptar, i cili krahasohet me artistin francez Maitre Gims. Madje, mediat franceze shkojnë aq larg, sa që e quanë Majkun binjak të Maitre Gims, duke parë edhe ngjashmërinë e tyre në stil. Telegrafi mëson se është mbajtur edhe një emision ku […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 4:30 pm / in ShowBiz

Zyrtare: Teuta Krasniqi është martuar (FOTO)

Pak muaj më parë, Teuta Krasniqi bëri të ditur lidhjen e saj me trajerin e fitnesit, Adonis Morinën. Detajet u mbajtën hermetike dhe çifti nuk preferoi që të shfaqet shpesh në publik duke qenë të rezervuar edhe në postime të fotove në rrjete sociale. Ishte Prive ajo që siguroi javën e kaluar një foto ku shihet çifti në momente private […]

Read more ›
on January 23, 2016 at 12:16 am / in ShowBiz

Blero dhe Tara nisen me sajë, sa të lumtur duken (Video)

Blero duket se po shijon momente të mira me vajzën e tij Tarën. Ai ka publikuar një foto në Instagram ku shihet shumë i lumtur me vajzën e tij. Ata shihen duke luajtur me sajë duke shfrytëzuar borën. Duket se atyre aspak nuk po u mungon Teuta, e cila kënqet me të dashurin Adonisin.

Read more ›