ShowBiz

on June 2, 2015 at 11:47 pm / in ShowBiz

Era Istrefi për herë të parë e kall Tiranën (Video)

Është njëra ndër këngëtaret më të mira që kemi. Era Istrefi dita-ditës po ngjitet në majet e suksesit.

Read more ›
on June 2, 2015 at 10:15 pm / in ShowBiz

23 djemtë që ndoshta kanë qenë të dashurit e Dafina Zeqirit (Foto)

​Shumë lajme janë sillur rreth Dafina Zeqir-it. Ka mjaftuar që ajo të postoj një foto me ndonjë djalë, dhe menjëherë kanë filluar spekulimet se ai është i dashuri i saj! 1. Ky ishte i dashuri i parë zyrtarë i Dafina Zeqirit. 2. Po aq zyrtar ishte edhe Ledri Vula. 3. DJ Blunt dyshohej se ishte njëri nga ta. 4. Në […]

Read more ›
on June 2, 2015 at 3:05 pm / in ShowBiz

Kjo është vajza e deputetes Donikës Kada – Bujupi (Foto)

Kjo është vajza e deputetes së AAK-së, Donika Kada-Bujupi, që tashmë është semi-maturante. E ëma e saj, në pamundësi për të qenë afër pas një udhëtimi zyrtar, e ka postuar fotografinë e bijës së saj në Facebook ku ka shkrua: Tinush ma kujtove ditën kur bëre hapat e parë e unë nuk isha aty, sot prap në një ditë te […]

Read more ›
on June 2, 2015 at 12:18 am / in ShowBiz

Tupanxhiu në vend tupanit ia rrahë b*…. Kallashit (Foto)

Aty ku është e kërcen Kallashi bëhet atmosferë për të mbajtur mend. Asnjëherë nuk ngjanë që t’mos mbushen lokalet, ku ajo është e pranishme dhe di të kallë ambientin. Disa kohë vonoj me publikun që mbesin jashtë lokalit ku organizohet mbrëmja – thotë Kallashi për revistën Kosovarja. Më kot mundohem të hyj nëpër dyer tjera. Të gjitha i zaptojnë ata, […]

Read more ›
on June 2, 2015 at 12:00 am / in ShowBiz

Elvana pa të mbathura, komentuesit “Je turp i vendit tonë”(Video)

Elvana Gjata ishte e ftuar e nderit në Top Fest 12 natën e mbrëmshme për të performuar për të performuar me Florin hitin e tyre ‘Kuq e Zi je ti’. Por ajo që u komentua më shumë ishte veshja e këngëtares e cila kishte veshur një fustan të zi të shkurtër i çarë në të dyja anët, tranmseton Telegrafi. Teksa […]

Read more ›
on May 31, 2015 at 11:41 pm / in ShowBiz

Emina Çunmulaj martohet me izraelitin Sam Nazarian (Foto)

Modelja mw e njohur shqiptare Emina Çunmulaj i ka dhwnw fund beqarisw duke u martuar me biznesmenin izraelit Sam Nazarian Modelja shqiptare Emina Çunmulaj i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me magnatin e hoteleve në SHBA, izraelitin Sam Nazarian. Disa foto të martesës modelja shqiptare i ka postuar në rrjetin social Instagram. Emina ishte në lidhje për rreth […]

Read more ›
on May 31, 2015 at 11:34 pm / in ShowBiz

Ja cila shqiptare e “kall” me Nicki Minaj (Video)

Gjatë koncertit të ‘iHeartRadio’, teksa Nicki Minaj po performonte së bashku me David Guettan, atyre iu është bashkangjitur edhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, e cila e ka ndezur publikun e pranishëm me zërin e saj.

Read more ›
on May 31, 2015 at 11:14 pm / in ShowBiz

Vallëzimi ‘i nxehtë’ i Tunës pranë Cozmanit (Video)

Çifti i këngëtarëve, Tuna dhe Cozman, kanë shijuar jetën e natës gjatë një daljeje të përbashkët në një nga lokalet e Prishtinës. Bukuroshja nga Shkupi ka publikuar video në Instagram, ku bën një vallëzim të nxehtë në afërsi të partnerit të saj. P**** Must Be Serious…. Holla….. A video posted by Tuna Sejdi (Official) (@tunasejdi) on May 31, 2015 at […]

Read more ›
on May 31, 2015 at 10:52 pm / in ShowBiz

Bukuroshja e FSHF-së që nuk ngatërron punën me jetën personale (Foto)

Jona Dervishi është femra e parë e angazhuar si zëdhënëse dhe drejtore në Marrëdhëniet me Publikun në Federatën Shqiptare të Futbollit. Ajo menaxhon dhe koordinon qindra meshkuj, që nga punonjësit e institucionit, futbollistët e deri te gazetarët sportivë. Nuk përjashtohen rastet kur 27-vjeçaren e ngacmojnë apo përpiqen të flirtojnë me të. Me tipare mjaft joshëse dhe linja seksi, ajo duket […]

Read more ›
on May 31, 2015 at 12:27 am / in ShowBiz

Intervistë ekskluzive – Mario Dedivanovic: “Jam 100% Shqiptar”

Mario Dedivanovic është grimeri personal i personalitetit më të famshëm në rrjetet sociale, Kim Kardashian. Ai mori famë për mënyrën se si e bën makijazhin që e bënë të veçohet nga kolegët e tij që në fjalorin e grimit njihet si “conturing”. Mario punojë me personalitet më të njohura të showbizit, siç janë Jenniffer Lopez, Chanel Iman, Chrissy Teigen etj. […]

Read more ›