October 13, 2017 at 10:05 am

“Do më çmendësh”, Shkëlzeni poston foton që i “heq” trurin Arminës

Armina Mevlani dhe Shkëlqen Berisha janë një nga çiftet më të përfolura.
Të gjithë e dimë se Armina i ka fiksim fotografitë dhe të jetë e kuruar deri në detaje, por këtë gjë ajo e kërkon edhe tek partneri i saj.
Së fundmi Shkëlzeni ka ndryshuar fotografinë e profilit në Facebook, ku nuk ka munguar dhe komenti i Arminës.

Komenti i Arminës:
Do më çmendësh”.
Ndërsa Shkëlqzeni ia ka kthyer:
Vetë ma ke bërë”.

Shperndaje në Facebook.