May 16, 2018 at 11:58 pm

Do i dorëzonte të birit çantën me ushqime në burg, ajo çfarë i gjetën policët e Peqinit i çuditi të gjithë

Në burgun e Peqinit ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Një 46-vjeçare u përpoq të fuste lëndë narkotike në ushqimin që do i dorëzonte të birit të dënuar.

Flutura Kaçaniku u ndalua pas kontrolleve të ushqimeve nga efektivët e Peqinit, për djalin e saj me iniciale E.K., i cili vuan dënimin për “prodhim dhe shitje të narkotikëve”.

Shperndaje në Facebook.