May 31, 2018 at 11:06 pm

E keni parë filmin më të ri të ‘Eskobarit’ me protagonistë ministra e politikanë shqiptarë? Ja video që iu shkrin së qeshuri

Ne nje postim ne rrjetet sociale, ish kryeministri Sali Berisha ka nxjerre nje video ku tregon sipas tij variantin e fundit te filmit Narkos, me protagoniste shqiptare, nga ish ministri i Brendshem dhe ai aktual, tek vellezerit e kusherinjte e tyre.

“Miq ju ftoj te ndiqni variantin e fundit te filmit Narkos! sb”, shkruan Berisha.

Shperndaje në Facebook.