October 12, 2017 at 6:21 pm

Enca nuk i lë vend imagjinatës, poston pamjet “e nxehta” duke ulur pantallonat

Enca Haxhia njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale dhe ekspozimin e formave të saj bombastike.
Këngëtarja ka shfaqur në profilin e saj në Instagram disa pamje, në të cilat shfaqet duke kërcyer.

Deri këtu nuk ka asgjë të pazakontë sepse të gjitha këngëtaret kërcejnë, por disi e pazakontë është veshja e Encës, pasi këngëtarja shfaqet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë.

Por këngëtarja nuk e ka lënë me kaq provokimin e saj ndaj fansave sepse ajo ka ulur edhe pantallonat dhe ka treguar se të brendshmet e saj kanë ngjyrë të zezë.

Me sa duket Enca ka vendosur t’i çmend fare meshkujt që e ndjekin në Instagram.

Shperndaje në Facebook.