October 12, 2017 at 9:16 am

“Heq dorë nga muzika”, këngëtarja shqiptare konfirmon largimin për këtë arsye

Është motra e një prej këngëtareve që ka bërë histori në show-bizin shqiptar, por që as vetë nuk mbetet shumë pas duke qenë se është marrë më muzikë që në moshë të vogël.
Fjala është për Zanfina Ismailin, motra e vogël e Adelina Ismailit, e cila edhe pse ka pak kohë që ka publikuar këngën e saj të fundit ka deklaruar se do i japë fund karrierës në botën muzikore.
Zanfina Ismaili është me profesion juriste dhe me sa duket tashmë ky do kthehet edhe në hob të saj.
Shiko videon për më shumë:

Shperndaje në Facebook.