March 11, 2018 at 7:13 pm

I ‘çmenduri’ Florian Marku nokauton boksierin kundërshtar, ai bie pa ndjenja në ring

Florian Marku është një nga kikboksierët më të njohur dhe më të fortë shqiptar.
Marku nuk po ndalet duke stërvitur pas fitores ndaj boshnjakut Mutfic.
Pak minuta më parë është postuar një video, ku shihet Florian Marku duke u stërvitur.
Ai u pa duke u ndeshur me një kikboksier tjetër, i cili nokautohet dhe bie pa ndjenja në ring.
Shiko Videon më poshtë:

Shperndaje në Facebook.