March 12, 2018 at 1:22 pm

Kida publikon imazhe të reja, i ndan nga fotosesioni!

Qysh e re ajo nisi karrierën e saj muzikore, ndërsa tani konsiderohet si një nga këngëtaret më të kërkuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Orhidea Latifin, e njohur si Kida. Ajo momentalisht zë një vend të veçantë në mediat online, shkruan Indeksonline.

Kida përveç me koncerte, është mjaftë aktive edhe në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion, ndërsa çdo ditë ndanë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram pjesë nga ky album.
Këto janë dy fotografitë që ka postuar ajo sot, e siç po shihni ajo duket e mahnitshme dhe plotë stil.

Shperndaje në Facebook.