May 17, 2018 at 1:06 am

Më e mirë e ëma se e bija, deputetja më seksi shqiptare prezanton vajzën maturante

Ajo cilësohet si deputetja shqiptare më seksi dhe me format më të rregullta ndër të gjithë figurat e njohura.
Bëhet fjalë për deputeten e “Grupit 6+” në parlamentin e Kosovës, Duda Balje, e cila është komentuar gjerësisht në media.

Dhe jo pa arsye pasi shpesh me veshjet dhe stilin e saj në Kuvend ajo tërheq vëmendjen për shkak të formave të saj bombastike.

Mirëpo sot ajo ka postuar disa foto në Facebook, duke prezantuar vajzën e saj Zejna e cila kishte mbrëmjen e maturës.

Me sytë bojëqielli dhe flokët e çelura, Zejna ka marrë shumë tipare nga mamaja e saj.

Vajza e Dudës për mbrëmjen e maturës shkëlqente e veshur me një fustan të gjatë bojëqielli dhe të bardhë.

Në fotot e publikuara nga deputetja, Zejna pozonte me familjarët para se të shkonte në mbrëmje.

Shperndaje në Facebook.