June 11, 2018 at 6:27 pm

Ndarja e saj bëri bujë të madhe, Eneda Tarifa “kapet mat” me ish-bashkëshortin (foto)

Bëri bujë të madhe mediatike lajmi se Eneda Tarifa i dha fund marrëdhënies 18-vjeçare me Erjon Zaloshnjën.

Asnjëri prej partnerëve nuk pranoi të flasë për këtë çështje, ndërsa së fundmi ata janë fotografuar së bashku. Eneda dhe Erjoni janë prindër të një vajze, e cila quhet Aria dhe mesa duket ajo i ka bashkuar sërish dy prindërit e saj.

Ata janë fotografuar duke u argëtuar me vajzën e tyre të vogël.

Shperndaje në Facebook.