Other News

on February 4, 2016 at 6:48 pm / in Fun

Kinezi hap me forcë derën e ashensorit, por e pret surprizë e pakëndshme (Video)

Një person pësoi lëndime serioze pasi goditi ashensorin për shkak të mosdurimit për të pritur. Në pamjet e filmuara shihet i gjithë momenti i ngjarjes, kur ai merr hov dhe godet me shkelm derën e ashensorit. Por gjithçka rezultoi gabim. Pasi theu derën, ai shkon për të kontrolluar brenda, por përfundoi duke rënë poshtë tij, shkruan TheMirror. Nga i gjithë […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 6:35 pm / in ShowBiz

Rikthehet Kallashi në lokacion të ri (Video)

neser mbrema A video posted by LÅDŸ (@kallashi_lady) on Feb 3, 2016 at 12:24pm PST Vallëtarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi pas fatkeqësisë së djegies së lokalit të saj, ka hapur lokalin e ri. Kallashi përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ka njoftuar të gjithë se sonte hapet ‘Kobra City’ por në një tjetër vend. […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 6:23 pm / in Aktuale

Vdes gjatë seksit, e dërgojnë në spital me prostitutën që ka mbetur e ngjitur për të (Video)

Kjo video e shfaq një prostitutë e cila ka mbetur e kapur për gjenitalet e një personi të moshuar që kishte vdekur gjatë seksit me të. Në video mund të shihen paramedikët që e transportojnë trupin e vdekur përderisa gruaja është mbetur e ngjitur për gjenitalet e tij. Dyshja është e fshehur nën një batanije dhe përreth ka njerëz që […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 6:17 pm / in Aktuale

Shteti godet duhanpirësit, rritet çmimi i cigareve

Duhanpirësve së shpejti do tu duhet të paguajnë më shtrenjët për një pako të cigareve, pasi që qeveria ka filluar me ngritjen e akcizës për këtë produkt. Qeveria e Kosovës në letrën e fundit që i ka dërguar Fondit Monetarë Ndërkombëtarë e ka njoftuar se planifikon që me rritjen e akcizës të gjeneroj 10 milion euro në buxhetin e vendit, […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 5:20 pm / in Aktuale

Kapet në flagrancë: Pedofili po priste një të mitur për të bërë seks me të (Video)

Një video tregon momentin kur një pedofil pret një vajzë 14 vjeçare për të bërë seks me të. Dean Copley mendonte se do të takohej me vajzën e mitur, me të cilën kishte folur në Facebook dhe kishte menduar se e ka bindur për të bërë seks me të. Por në fakt ai kishte folur me një çift të cilët […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 5:12 pm / in ShowBiz

Ish-reja e Sali Berishës na njofton me të dashurin e ri (Foto)

Nëse nuk e kishit besuar lajmin se ish-bashkëshortja e Shkëlzenit kish lënë pas krahëve historinë me djalin e ish-kryeministrit, ja tek vjen një tjetër provë se Sadije Berisha është kokë e këmbë në dashuri, me një mashkull tjetër E si të mos jetë, kur partneri në fjalë paska një alamet trupi, e mbi të gjitha një titull i cili me […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 4:44 pm / in Fun

Kamera e fshehur në dhomën e zhveshjes së stjuardesave! Kjo është ajo që keni kërkuar gjithmonë (Video)

Nuk ka mashkull që në një moment të jetës së tij nuk ka e ka ëndërruar një stjuardesë. Të bukura, elegante dhe plotë ekstazë, që zgjojnë imagjinatën sa herë që përmenden. Vetëm imagjinoni dhomën e tyre të zhveshjes se çfarë ndodhë atje, imagjinata nuk ka kufij. Tani shikoni videon e cila është xhiruar nga kamera të vendosura në dollapët e zhveshtores […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 4:40 pm / in Kuriozitete

Rrëfime Mëkatesh: E çnderova dhe i dhashë fund me të!

Unë që po ju shkruaj, jam Beni. Është hera e parë që e bëj publike historinë time, prandaj ju kërkoj ndjesë nëse nuk jam në lartësinë e duhur në mënyrën e të shkruarit apo të treguarit të historisë. Qëllimi im është të ndaj me dikë mëkatin që kam bërë dhe shpresoj që kjo gjë të ma lehtësojë sadopak këtë brengë […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 4:26 pm / in Kuriozitete

Horoskopi ditor, e premte 5 shkurt 2016

Dashi Do keni një marrëdhënie te ngrohte me partnerin tuaj sot dhe kjo do ju afroje edhe me tepër me njeritjetrin. Shume gjera kane për te qene me ndryshe nga me pare. Beqaret do e fillojnë si me shaka një njohje te re, pa menduar se ajo mund te shkoje edhe ne martese. Do jeni vërtet me fat. Financat do […]

Read more ›
on February 4, 2016 at 4:12 pm / in Aktuale

Rrefimi i gruas që takoi sulmuesin e Parisit, Abdelhamid Abaaoud

Një grua e identifikuar si Sonia, ka rrëfyer tek policia për takimin e saj më njërin nga sulmuesit e Parisit, Abdelhamid Abaaoud, të cilin e vrau policia në një aksion, shkruan BBC, transmeton Gazeta Express. Ajo tregoi se së bashkë me kushërirene e saj Ait Boulahcen, ata takuan Abaaound dy ditë pas sulmeve të 13 nëntorit, ku mbetën të vdekur […]

Read more ›