Other News

on December 22, 2016 at 1:11 am / in Kuriozitete

Do t’ju bëjë të qani dhe të riktheni besimin tek njerëzimi (Video)

Njerëzit e mirë ekzistojnë ende. Edhe ju, mund të jeni njëri nga ta. Kur e keni ndihmuar dikë për herë të fundit? Çfarë keni bërë? Dhjetëra njerëz kanë marrë pjesë në ngritjen e një treni, për ta shpëtuar një grua, këmba e së cilës u ngujua në shina, mes trenit dhe pjesës së trotuarit për pritje. Kjo është vetëm njëra […]

Read more ›
on December 22, 2016 at 1:10 am / in Aktuale

Ndodh edhe kjo në Tiranë, adoleshenti përdhunon mamanë e tij

Ditën e djeshme policia ka arrestuar në adoleshent në Tiranë i cili mendohet të ketë bërë veprime të turpshme me mamanë e tij 31 vjeçe si dhe ka dhunuar një moshatar të tij në shkollë. Dje rreth orës 13:10 të mesditës, 14-vjeçari B.G qëllon me grusht moshatarin e tij 15 vjeç dhe më pas në rrugën ”Egnatia”, ai ka dhunuar […]

Read more ›
on December 22, 2016 at 1:10 am / in Kuriozitete

Historia: A mund të martohem me dy burra? Astriti dhe Andi, i dua të dy

Në zemrën time kanë hyrë dy persona, për të cilët vuaj natë e ditë… Kur dal me njërin më shkon mendja te tjetri. Kur puthem me njërin më kap etja për tjetrin… E, kur kthehem në shtëpi mendoj për të dy, shoh ëndrra me të dy. I pari Nuk po mund ta marr me mend çfarë jam duke bërë, e […]

Read more ›
on December 22, 2016 at 1:10 am / in Kuriozitete

Shokon çifti i ri, ajo bën seks me qenin ndërsa bashkëshorti e filmon (FOTO)

Një çift të rinjsh kanë shokuar opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me veprimet e tyre ndaj një qeni. Një çift të rinjsh të martuar, janë arrestuar me akuzën e abuzimit seksual ndaj një kafshe, ku gruaja bën seks me qenin, ndërsa bashkëshorti i saj filmon gjithçka. 19-vjeçarja Rachael Harris, së bashku me të shoqin e saj, 24-vjeçarin […]

Read more ›
on December 22, 2016 at 1:09 am / in Kuriozitete

“Më dërgo një foto të b*thës, më vërteto që je gay”, biseda erotike e dy shqiptarëve në Facebook (FOTO)

Liria e fjalës dhe e veprimit në demokraci duket se ka sjellë edhe lirinë e seksit dhe zgjedhjes së orientimit seksual, herë duke u frustruar nga të tjerët e herë duke mos pasur asnjë shqetësim se çfarë do të mendojë fisi apo rrethi juaj shoqëror, nëse bëni një zgjedhje bi apo homoseksuale. Edhe pse duhet ta pranojmë që në Shqipëri […]

Read more ›
on December 22, 2016 at 1:09 am / in Kuriozitete

20-vjeçarja kryen marrëdhënie me babain e shoqes së ngushtë, por më e keqja nuk është kjo

Psikologes së “The Sun” i ka ardhur një tjetër histori e çuditshme dhe e rrallë. Asaj i shkruan një 20-vjeçare e cila tregon se prej disa kohësh dilte me babain e shoqes së ngushtë, që njëkohësisht ishte edhe shoku i babait të saj. Ajo ka treguar momentin në të cilin, babai i shoqes më të cilën u rrit e pyeti […]

Read more ›
on December 21, 2016 at 11:51 pm / in Fun

E pabesueshme çka ndodh nëse e lëmë një vezë në Coca Cola për një vit rresht… (Video)

Një pjesë e madhe e popullsisë i konsideron pijet e gazuara shumë të dëmshme. Një djalë ka vendosur që me anë të eksperimentit që do të shihni në videon më poshtë, t’ua bëjë me dije dëmin që shkakton kjo pije, e që megjithatë konsumohet ende nga shumë të rinj dhe fëmijë. Ai mori një vezë dhe e la për një […]

Read more ›
on December 21, 2016 at 11:38 pm / in Fun

Nuk do t’i besoni syve tuaj, babadimri është kapur në kamerë (Video)

A besoni se babadimri ekziston? Bëni mirë të besoni, ngaqë ai është i vërtetë. Videoja më poshtë është një përmbledhje ku babadimri është kapur në kamerë, Koha kur është shfaqur, reagimi i fëmijëve, shpejtësia e babadimrit, dhuratat që ka bërë, pluhuri magjik si dhe xhirimi derisa ka fluturuar, gjithçka ndodhet këtu. Shikojeni dhe binduni për ekzistencën e tij, do ta […]

Read more ›
on December 21, 2016 at 11:36 pm / in Aktuale

Nishani i sëmurë, shikoni se si e ndihmon Erdogani të ngjitet në shkallë (VIDEO)

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, po qëndron për një vizitë në Ankara të Turqisë ku është pritur nga homologu Reccep Tayip Erdogan. Një moment i ndjeshëm është vërejtur në kohën kur Nishani mbërrin tek selia e Erdoganit. Pasi zbret nga makina, dora e tij e majtë nuk lëviz fare, ndërkaq presidenti turk e ndihmon të ngjitet në binën pranë ushtrisë […]

Read more ›
on December 21, 2016 at 11:28 pm / in Fun

Delja pengon policin në kryerjen e detyrës (Video)

Në Zelandë të Re është filmuar një polic, i cili sapo ka hyrë në një pronë private për të kryer disa inspektime, është sulmuar nga një dele. Kafsha e fermës që njihet si shumë e butë, është bërë e dhunshme dhe i ka hyrë zyrtarit poshtë këmbëve, transmeton Telegrafi.Sidoqoftë, ai nuk është frikësuar dhe pasi e ka ledhatuar në shpinë, […]

Read more ›