Other News

on May 28, 2015 at 11:47 pm / in Aktuale

Bënte seks me dashnoren, e kap e dashura e fshehur poshtë shtratit

  Një djalë i cili po bënte seks në dysheme me dashnoren sekrete, është kapur mata nga e dashura e tij. Por çudia më e madhe është se kjo e fundit ishte futur poshtë krevatit dhe po e filmonte. Ka shumë pyetje që ngrihen me këtë rast. Së pari ç’donte ajo poshtë shtratit? A bëri ndonjë zhurmë ajo poshtë krevatit […]

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:45 pm / in Fun

Përdorimi i telefonit gjatë vozitjes, është më i rrezikshëm se që keni menduar (Video)

Është vetëm një thirrje e shkurtë apo një mesazh, por nëse jeni duke vozitur këto mund t’ju kushtojnë me jetë.

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:43 pm / in Aktuale

A do ta godas tërmeti shkatërrues Amerikën? (Video)

Një tërmet i fortë do ta godas shtetin e Kaliforninë të SHBA-së nesër në ora 16:00 sipas kohës tonë lokale, në bazë të një parashikim të çuditshëm të studiuesit holandez, Frank Hugerbitsa. Videoja që dëshmon një provë të mahnitshme “shkencore”, është parë më shumë se një milion herë. Megjithatë, shkencëtarët në mbarë botën besojnë se kjo nuk është e vërtetë […]

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:42 pm / in Fun

Dy këmbësorë e pësojnë keq nga dështimi i teknologjisë së veturës Volvo (Video)

Në momentin që kujtuan se gjithçka është në rregull, i tërë sistemi u kthye në pikën zero. Ekspertët që kishin punuar në Volvo XC60, po qëndronin para veturës që duhet të afrohet, ndaloi dhe prapë të përshpejtoi rreth tyre.

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:41 pm / in Fun

Mahnitëse, shikoni si vallëzon një qen me pronaren e saj! (Video)

Duket se edhe qentë kanë aftësi për të vallëzuar. Është mahnitëse të shikoni një qen, Pit Bull, derisa vallëzon me pronaren e saj. https://youtu.be/MoqAZOAgjE0

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:40 pm / in Aktuale

Shqiptari mori gjysmë milioni franga duke aktruar 23 vite si invalid në Zvicër

  Një gjykatë në kantonin Schwyz të Zvicrës qendrore ka dënuar një shqiptar për shkak të mashtrimit të sigurimit invalidor me një vit burg dhe 50 mijë franga gjobë. Mund t’ju duket e pabesueshme, por një shqiptar merr pension invalidor në Zvicër gjatë 23 viteve dhe në fund rezulton se ai këtë e ka arritur duke mashtruar. Nga sigurimi invalidor […]

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:38 pm / in Fun

Kur u kthye në shtëpi, e gjeti veturën të mbuluar nga pesëmijë bletë (Video)

Shoferja e cila i ka fobi bletët, shkaku i një eksperience të keqe në fëmijëri, është tmerruar kur i ka parë bletët që kishin mbuluar pjesën e pasme të veturës së saj.

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:33 pm / in Fun

Çfarë i bëri vetit, e rriti penisin, por tani ai i peshon 3 kg (FOTO)

  Një gjerman, Micha Stunz, i cili ka rritur penisin me injeksione silikoni pohon se ai tani i peshon më shumë se 3 kg. Kjo ia ka vështirësuar jetën seksuale. Stunz duket se e ka futur në telashe veten pasi penisi i peshon shumë. Ai tani ka një penis nga 3 – 4.3 kg. Micha Stunz (45) që jeton në […]

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:30 pm / in Aktuale

Brenda burgut më famëkeq të ISIS-it (Foto)

Militantët e grupit terrorist ISIS kanë publikuar fotografi të kushteve në burgun famëkeq Tadmor në Siri Xhihadistët ISIS ka burgosur me qindra në burgun e lashtë i cili është i famshëm për torturat dhe ekzekutim Fotot e burgut janë bosh pa njerëz, po shihet se është një objekt pa dritare ku të akuzuarit për kryerjen e krimeve mbahen ne errësirë […]

Read more ›
on May 28, 2015 at 11:27 pm / in ShowBiz

Për cilën këngëtare bën ‘Allahu Ekber’ Milaim Zeka (Video)

“Qikjo është me ba Allahu Ekber”, ka thënë gazetari Milaim Zeka në emisionin Prrall me Tupan, ku ishte mysafir. Ai më këto fjalë i është drejtuar këngëtares nga Shkupi, Adelina Tahiri, “Me pas Adelinen në flamur edhe Shkupin e kishim quajt Republika e Kosovës”, është shprehur Zeka. Për më shumë ndiqeni videon në minutën e 22:

Read more ›