Other News

on October 23, 2017 at 12:43 pm / in Kuriozitete

Dilema e vajzës shkodrane: Im shoq pi shumë, iu dorëzova vjehrrit në shtrat. Po tani ç’të bëj?

E dashuruar me ish-vjehrrin dhe në dilemë se si do ta presin lidhjen e tyre familjarët e saj dhe ish-burri. Kjo është historia e një gruaje nga Kopliku, e rrëfyer për “ShkodraNews”. “Po kryej marrëdhënie seksuale me ish-vjehrrin tim dhe duam të martohemi bashkë. Kam qenë e martuar në Koplik, por pas divorcit jetoj në Tiranë prej shumë e shumë […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 12:42 pm / in Kuriozitete

Vendosi të shiste mobiljet në internet, por u bë gazi i botës nga ky detaj

Një përdorues i Twitter vendosi që të shiste pjesë nga mobilet e tij dhe për ta shfaqur sa më mirë produktin e tij ai realizoi një fotografi ku një detaj e bëri atë gazin e të gjithëve. Ai shpërndau imazhin reklamues në rrjetin social, por më shumë se për ta blerë njerëzit i shikonin foton vetëm për t’u tallur me […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 12:41 pm / in Aktuale

“Na jep 13 mijë euro ose të groposëm 6 metër nën tokë”, shqiptari rrëfen tmerrin si peng brenda bunkerit

Në mediat italiane po bën bujë rrëfimi i një 47-vjeçari shqiptar. Ai thotë se u kishte borxh 13 mijë eurove bandës që e mori peng e më pas e kërcënuan, rrahën dhe masakruan. Banda e rrezikshme përbëhej nga 4 shqiptarë e një italian e vepronte kryesisht mes Tor Bella Monaca, Albano Laziale, Nuoro e Teramos. Shqiptari u kishte marrë borxh […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 11:09 am / in Fun

Dhëndrri inatoset me nusen e tij gjatë prerjes së tortës në dasmën e tyre..

Dasma duhet të jetë një nga ditët më të lumtura të jetës suaj. Familja dhe miqtë do të jenë të mbledhur në një vend, ju do dukeni e mahnitshme me vello dhe do hani së bashku nga torta e shijshme. Dasma mund të jetë edhe shumë stresuese për çiftin, veçanerisht për dhëndërrin në videon më poshtë, të cilit i humb […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 11:05 am / in Kuriozitete

Mos guxo ti vësh këto emra fëmijës! Është e ndaluar me ligj në Shqipëri

Zyrat e gjendjeve civile në Shqipëri kanë përpara një udhëzim ku i njofton nëpunëset se prindërit që vijnë të regjistrojnë fëmijën e porsalindur nuk duhet të mbajë këto emra. Ja emrat e ndaluar në Shqipëri: Ankim, Arancata, Avash Bretk, Berr, Burgim, Ballokume Car, Cub, Currane, Currele, Careva, Carina, Cbane Dert, Derman, Dovle, Durak Ekran, Eros Ferman, Federate, Fodulle Gazep, Gallata, […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 10:14 am / in ShowBiz

Rishfaqet për publikun “Didi” e “Njerëz dhe Fate” , ja çfarë ka bërë gjithë këtë kohë!

Arta Muçaj është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar, kjo edhe falë rolit të saj në telenovelën e parë shqiptare, “Njerëz dhe Fate”. Aktualisht jeta e artistes së njohur është mes Kosovës dhe Australisë dhe në kontinentin e largët ka interpretuar në 5 shfaqje teatrale dhe në një film me metrazh të shkurtër, që së shpejti do […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 10:01 am / in Aktuale

Tragjike/ Nëna hedh nga ballkoni i katit të gjashtë foshnjën e saj

Një nënë e re angleze është arrestuar pas akuzave për vrasjen e foshnjës së saj. Banorët e pallatit ku jetonte e reja me bashkëshortin dhe me dy fëmijët e vegjël, kanë pohuar se kanë parë fëmijën e zhveshur të hidhej nga ballkoni i katit të gjashtë dhe në fillim menduan se ishte një kukull, por kur panë të përpëlitej në […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 9:55 am / in ShowBiz

Xhensila?! Pika e dobët e Bes Kallakut është një tjetër vajzë!

Shpesh pika e dobët e shumë vipave shqiptar përveç fëmijëve të tyre bëhen nipërit dhe mbesat. Ndërkohë për aktorin Bes Kallaku, duket se mbesa e tij e vogël është pika e vetme e dobët, duke qenë se ende nuk është bërë baba. Këtë herë ai ka publikuar një videot të vogëlushes, e cila është vajza e motrës së tij, Anës, […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 9:12 am / in Kuriozitete

Një burrë kishte tre të dashura dhe nuk dinte me cilën prej tyre të martohej…

Një burrë kishte tre të dashura dhe nuk dinte me cilën prej tyre të martohej. Si përfundim, vendosi t’i vinte në provë, për të parë se cila ishte më e përshtatshme për t’u bërë gruaja e tij. Tërhoqi 15.000 euro nga banka e tij, u dha nga 5000 euro secilës prej tyre, e u tha: – Shpenzoijni si të doni! […]

Read more ›
on October 23, 2017 at 9:06 am / in Kuriozitete

Dilema e vajzës shkodrane: Im shoq pi shumë, iu dorëzova vjehrrit. Po tani ç’të bëj?

E dashuruar me ish-vjehrrin dhe në dilemë se si do ta presin lidhjen e tyre familjarët e saj dhe ish-burri. Kjo është historia e një gruaje nga Kopliku, e rrëfyer për “ShkodraNews”. “Po kryej marrëdhënie seksuale me ish-vjehrrin tim dhe duam të martohemi bashkë. Kam qenë e martuar në Koplik, por pas divorcit jetoj në Tiranë prej shumë e shumë […]

Read more ›