March 13, 2018 at 1:28 pm

Para dhe një ofertë të re pune: Ja kush është shenja që do t’i buzëqeshë fati sipas Meri Shehut

Astrologia Meri Shehu, ashtu si çdo ditë, ka bërë dhe parashikimin e sotshëm të yjeve dhe duket se sipas saj, një shenje në veçanti so t’i buzëqeshë fati.

Duket se dita e sotme do të ketë dhuarata të rëndësishme për shenjën e Ujorit pasi siç shkruan Meri Shehu, mund të marrë një shpërbim të mirë si dhe një ofertë të re në lidhje me karrierën. Ja parashikimi i saj i plotë.

Parashikimi Astrologjik dt 13 Mars 2018

Ndriçim i Brendshem

Nje dite e vecante nis sot qe do na shoqeroje gjate gjithe javes .Nje ze i brendshem do na udheheqe.
Sot dita mbart energjine pozitive midis Diellit ne Peshk me Jupiterin ne Akrep.

Dielli ne Peshk propozon endrren qe sjell frymezimin me qellim qe te realizojme qellimet tona. Ndricon rregullat e Jupiterit dhe Jupiteri nga ana e tij e perhap me shume kete Drite.

Dielli simbolizon Driten e Ekzistences.Jupiteri e perhap kete Drite duke na sjell mbrojtje dhe dhurata.

Ne ceshtje PRAKTIKE DO ta kerkojme forcen ne anen materiale.
NE marredhenie Personale do kerkojme pasionin dhe deshiren.
Do kerkojme te jetojme caste te fushishme dhe romantike.
Ne jeten sociale dhe Politike do kerkojme te zbulojme prapakenat dhe t’i sjellim ne Drite.
Ne nje ceshtje me te thelle spirituale do njohim veten do frymezohemi dhe do bejme zbulime shpirterore.
APOKALIPSI SHPIRTEROR

Dashi mund te gjej nje rrugedale te paimagjinueshme ne problemet e veta

Demi do krijoj aleanca te fuqishme dhe ne jeten personale do kete njohje shume te suksesshme

Binjaket mund te kene ngritje ne detyre apo te fitojne nje ceshtje qe dukej e humbur

Gaforret mund ti rikthehen Dashurise si nje projeksion i se ardhmes pa te cilin nuk bejne dot

Luani mund te fitoj nje ceshje te rendesishme ligjore qe lidhet me shtepine punen apo martesen

Virgjeresha do kete takime shume te rendesishme bashkepunuese.Udhetime

Peshorja do ngrej larte kerkesat e saj ekonomike dhe ka shanse te fitoj ne rastet me te shumta

Akrepi fiton nje betej me Dashurine dhe kjo e bene te pamposhtur ne kauza te tjera

Shigjetari e gjen lumturine çuditerisht larg ne mendje por prane ne familje

Bricjapi do kete lajme shume te mira ne lidhje me planet e tij dhe realizimin e qellimeve

Ujori do kete nje oferte te rendesishme ne lidhje me karrieren dhe nje shperblim ekonomik te mire

Peshqit do kuptojne qe askush nuk ja u prish dot planet dhe te ardhmen qe duket shume optimiste

Shperndaje në Facebook.