December 14, 2017 at 10:40 am

Publikohet video, ja çfarë i ndodhi pak para dasmës Angela Martinit

Krejtësisht e papritur ishte dasma e modeles së njohur Angela Martini.
Një nuse aspak e zakonshme, por ndër më të bukurat që kemi parë për vitin 2017. Angela Martini ka ndarë ën rrejtët sociale një nga videot pak para celebrimit të martesës së saj.
E pranishme si dëshmitare ishte dhe këngëtaraj e njohur Bleona Qereti. Angela u martua larg vëmendjes së medias dhe pasi kishte mbaruar gjithçka rrëtheu disa detaje për fasat e saj.
Angela dhe milioneri rumuan u martuan pas disa vitesh lidhje dhe siç paralajmëroi Bleoa bebat e çiftit janë rrugës.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Shperndaje në Facebook.