May 16, 2018 at 11:54 pm

Publikohet video përgjimi bombë: Edi Rama, Sali Berisha dhe Lulzim Basha teksa thurin intrigën ndaj Fatmir Xhafaj

Publikohet një video përgjim ambjental midis Edi Ramës, Lulzim Bashës dhe Sali Berishës.

Në videon e publikuar nga Gazeta Tema, gjatë regjistrimit dëgjohen intrigat që krerët e politikës thurin ndaj ministrit të brendshëm ku duket qartë se kanë një dakortësi absolute mes tyre

Shperndaje në Facebook.