March 12, 2018 at 8:36 pm

Rita pasi ekspozoi gjoksin tani shfaqet duke i depiluar këmbët!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, arrin që gjithmonë të shfaqet joshëse dhe e bukur në fotografitë që i publikon.

Por këtë herë këngëtarja e hitit “Anywhere”, ka shkëlqyer duke shfaqur kështu gjoksin e bukur dhe pamjen e saj engjëllore.

Përpos gjoksit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi të tjera në aeroplan, duke shfrytëzuar kështu kohën që t’i depilojë këmbët.

Shperndaje në Facebook.