May 16, 2018 at 11:37 am

Vajza e Duda Balje shkëlqeu në mbrëmjen e maturës por vëmendjen e mori nëna e saj

Vajza e deputetes së Kuvendit të Kosovës nga grupi 6+, Duda Balje e ka përfunduar shkollimin e mesëm.

Nga dita e mbrëmjes së maturës ishte nëna e saj ajo e cila ndau me ndjekësit disa imazhe në të cilat vajza e saj simpatike shkëlqen me pamjen, shkruan lajmi.net

Në këtë ditë të veçantë Zejna ka realizuar një fotosesion meq rast edhe deputetja e Kuvendit e ka shftrytëzuar rastin t’i bëjë disa për vete, dhe duket shumë atraktive.

Pozat e saj janë komentuar njësoj si edhe çdo paraqitje tjetër e Dudës e cila cilësohet si femra më e komentuar e Kuvendit.

Shperndaje në Facebook.